Sylwia Grzeszczak i Liber są razem
ONS

Grzeszczak potwierdza ślub z Liberem! Zdradza też szczegóły ceremonii

Sylwia Grzeszczak i Liber są razem
ONS

W weekend pojawiły się informacje, że Sylwia Grzeszczak wzięła cichy ślub z Liberem. Para spotyka się już od kilku lat, ale nigdy nie mówiła o swoim związku w wywiadach, co w show-biznesie jest prawdziwą rzadkością. Jeszcze dziś po południu artyści dementowali doniesienia o zmianie stanu cywilnego. Przypomnijmy: Grzeszczak i Liber przerywają milczenie. Zabrali głos w sprawie ślubu

Fani jednak pozostali nieubłagani, zasypując Sylwię pytaniami o ślub na jej oficjalnym profilu na Facebooku. To najwyraźniej przyniosło oczekiwany skutek, bo wokalistka w końcu ustosunkowała się do plotek publikując obszerny post. Grzeszczak wyznała w nim, że 28 lipca wyszła za Libera podczas prywatnej uroczystości. Zapowiedziała też, że w mediach nie pojawi się sesja ślubna, ani tym bardziej wywiad z udziałem młodej pary.
 

28 lipca 2014 r ..S+M = <3 Ślub ten jest naszą prywatnością dlatego zależało nam aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób.. nie ukaże się zdjęcie z ceremonii a później wywiad w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości..Ale bardzo chcemy podziękować Wszystkim za życzenia ... - czytamy na Facebooku wokalistki.


Gratulujemy!

Zobacz: Grzeszczak pierwszy raz opowiedziała o związku z Liberem

Sylwia Grzeszczak i Liber wzięli ślub

Sylwia i Liber na wspólnej trasie w USA:

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak Liber
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48