Sylwia Gruchała z prawnikiem
1/5
Sylwia Gruchała z prawnikiem

Czyżby jednak Sylwia Gruchała nie dała kolejnej szansy swojemu mężowi, Markowi Bączkowi? We wtorek sportsmenka spotkała się z nim na sali rozwodowej. Jeszcze niedawno razem spotkali się na romantycznej kolacji i wszystko wskazywało na to, że dojdzie między nimi do pojednania. Co postanowił sąd - na razie nie wiadomo, florecistka najwyraźniej nie rozpacza po tej decyzji, ponieważ po rozprawie wychodziła roześmiana. Jak udało dowiedzieć się Party.pl gwiazda nie otrzymała jeszcze rozwodu, ponieważ Marek Bączek nie stawił się na rozprawie. Kiedy kolejna? Już w grudniu.

Zobaczcie zdjęcia!

2/5
Sylwia Gruchała w czarnych spodniach

Para pobrała się zaledwie dwa lata temu, ale w ich związku nie układa się już od jakiegoś czasu. Marek Bączek porzucił Sylwię Gruchałę dla Miss Mazowsza 2009 roku, Anny Mendek.

3/5
Sylwia Gruchała w szarej kurtce

Pomimo, że małżeństwo ma prawie dwuletnią córkę Julkę to Sylwia Gruchała nie zwlekała z decyzją o rozstaniu. Po rozprawie była wyraźnie zadowolona.

4/5
Sylwia Gruchała w białej koszuli

Marek Bączek po otrzymaniu pozwu chciał jeszcze ratować małżeństwo i proponował Sylwii Gruchale romantyczne wakacje. Sportsmenka jednak nie dała się namówić.

5/5
Sylwia Gruchała na schodach

To była już czwarta rozprawa, która miała być ostatnią. Czy Sylwia Gruchała już jest wolna? Jak udało dowiedzieć się Party.pl Sylwia Gruchała jeszcze musi poczekać na rozwód, ponieważ Marek Bączek nie stawił się na rozprawie. Kolejna w grudniu.

Więcej na temat Sylwia Gruchała