Anna Mendak nago
Anna Mendak Twitter
Newsy

To dla niej zostawił żonę?! Kim jest nowa partnerka Marka Bączka, męża Sylwii Gruchały?

Brała udział w kilku rozbieranych sesjach!

Sylwia Gruchała rzadko mówi o córce. Jednak tym razem zrobiła wyjątek! "To mój najważniejszy projekt"

Kim jest Anna Mendak?

Wczoraj podaliśmy, że najpopularniejsza polska florecistka Sylwia Gruchała rozstała się z mężem Markiem Bączkiem. Para zdecydowała się na rozwód po dwóch latach małżeństwa. Wszystkich zadziwiła ta informacja, ponieważ uchodzili za zgraną parę, a kilka miesięcy po ślubie urodziła im się córka Julka.

Szermierz po rozstaniu z Sylwią związał się z Anną Mendak, modelką i miss Mazowsza z 2009 roku. Modelka ma na swoim rozbierane sesje w brytyjskich bulwarówkach. Na stronie agencji, do które należy Mendak czytamy, że 26-letnia modelka ma 176 cm wzrostu, waży 55 kilo, a jej pasje to jazda konna, pływanie, siatkówka i koszykówka. Czy to dla niej Marek Bączek zostawił żonę? Nie wiadomo. Para jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej, kolejna we wrześniu.

Anna Mendak, modelka i miss Mazowsza z 2009 roku


Anna Mendak nago


Sylwia Gruchała z mężem i dzieckiem


Sylwia Gruchała z mężem Markiem Bączkiem


 
Sylwia Gruchała z mężem na romantycznej kolacji
ONS
Newsy
Sylwia Gruchała jednak się nie rozwiedzie? Wybrała się z mężem na romantyczną kolację...
Sylwia Gruchała jednak się nie rozwiedzie? Wybrała się z mężem na romantyczną kolację...

Sylwia Gruchała jednak nie rozwiedzie się z mężem? Chociaż w mediach od kilku tygodni pojawiają się informacje o sprawie rozwodowej sportsmenki i Marka Bączka , to fotoreporterzy przyłapali ich ostatnio na romantycznej kolacji. Jak donosi Fakt, małżonkowie spotkali się we wtorek wieczorem w jednej z restauracji. Na zdjęciach tabloidu wyglądają na szczęśliwych - co więcej, mąż Gruchały jadł jej z ręki . Według doniesień prasy następnego dnia para miała się spotkać w sądzie, jednak z powodu choroby sędziego sprawa została przełożona na październik. Czyżby Sylwia Gruchała i Marek Bączek dali sobie jeszcze jedną szansę? Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu Bączek w rozmowie z jednym z tygodników mówił, że chce walczyć o swoje małżeństwo. Mąż florecistki przyznał jednak, że jego żona nie chce o tym słyszeć. - Ż ona jest nieprzejednana. Na sali sądowej pokazała mi, że nie ma szans na mediacje ani na porozumienie . Osiągnęliśmy już porozumienie w kwestii opieki nad dzieckiem oraz innych spraw dotyczących jego dobra, ale to nie jest, niestety, to samo  - przyznał w "Twoim imperium". Przypominamy, że Sylwia Gruchała i Marek Bączek są małżeństwem od dwóch lat. Po głośnym ślubie i weselu, na którym bawiło się 200 gości, zostali rodzicami córki - Julii. O ich problemach w związku dowiedzieliśmy się zaledwie kilka tygodni temu. Marek Bączek po rozstaniu z żoną związał się z Miss Mazowsza z 2009 roku, Anną Mendak . Zobacz: Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem! "Marek ma już nową partnerkę" Sylwia Gruchała i Marek Bączek z córką Sylwia Gruchała Sylwia Gruchała nie rozwiedzie się z Markiem Bączkiem?

Sylwia Gruchała z mężem Markiem Bączkiem
Newsy
Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem! "Marek ma już nową partnerkę"
Co się stało?

  Rozwód Sylwii Gruchały Tak szybkiego zakończenia tego małżeństwa chyba nikt się nie spodziewał! Jak podaje magazyn “Show”, Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem Markiem Bączkiem. Para nie mieszka już razem i jest już po pierwszej rozprawie rozwodowej. Kolejna już we wrześniu.   “Tak, to prawda. Rozwodzimy się z Sylwią. Zaczynam wszystko do nowa”, powiedział Marek Bączek. Szermierz zdecydował się na sporą rewolucję w życiu! Krótko po rozstaniu z Sylwią, związał się z 26-letnią Anną Mendak, modelką i miss Mazowsza z 2009 roku. Żeby uczcić “nowy początek”  sportowiec  sprawił sobie też niezwykły prezent - porsche warte 800 tysięcy złotych!   Przypominamy, że najsłynniejsza polska florecistka, Sylwia Gruchała poślubiła Marka Bączka dwa lata temu. Ich ślub odbył się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, a na ich weselu bawiło się 200 gości! Punktem kulminacyjnym imprezy był 1,5 godziny koncert Budki Suflera. Zdjęcia ze ślubu obiegły media, wszyscy zachwycali się sukienką Panny Młodej. Kilka miesięcy po ślubie, Sylwia i Marek zostali rodzicami - urodziła im się córka Julka, którą ostatnio florecistka pokazała w jednym z magazynów. Wśród znajomych uchodzili za zgraną parę, ale po dwóch latach małżeństwa, miłość wygasła i każde z nich poszło w swoją stronę. Zobacz: Gruchała wspomina poród. Trauma to mało powiedziane!  

Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem
East News
Newsy
Mąż Sylwii Gruchały: "Żona pokazała mi, że nie ma szans na porozumienie"
Sportsmenka rozwodzi się po dwóch latach małżeństwa

Informacja o rozwodzie Sylwii Gruchały i Marka Bączka zaskoczyła wszystkich. Zaledwie po dwóch latach małżeństwa para postanowiła się rozstać. Kilka tygodni temu w media donosiły, że sportsmenka nie mieszka już z Markiem Bączkiem i małżonkowie spotykają się już teraz tylko w sądzie. " Tak, to prawda. Rozwodzimy się z Sylwią. Zaczynam wszystko do nowa " mówił wówczas mąż Sylwii Gruchały, który po rozstaniu z żoną związał się z Miss Mazowsza z 2009 roku, Anną Mendak. Zobacz: To dla niej zostawił żonę?! Kim jest nowa partnerka Marka Bączka, męża Sylwii Gruchały? Mąż Sylwii Gruchały, pomimo informacji o kolejnym związku, twierdzi w wywiadach, że będzie walczył o swoje małżeństwo. W rozmowie z "Twoim imperium" szpadzista przyznał jednak, że Sylwia Gruchała nie zamierza do niego wracać. - Żona jest nieprzejednana. Na sali sądowej pokazała mi, że nie ma szans na mediacje ani na porozumienie - stwierdził Marek Bączek i dodał, że najbardziej szkoda mu córki. - Powinniśmy wychować ją razem, jako matka i ojciec, mąż i żona. Osiągnęliśmy już porozumienie w kwestii opieki nad dzieckiem oraz innych spraw dotyczących jego dobra, ale to nie jest, niestety, to samo . Według doniesień gazety, Sylwia Gruchała razem z córką wyjechała do Trójmiasta. Florecistka nie chce komentować wypowiedzi swojego męża.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner