Gogglebox. Przed telewizorem

Sylwia Bomba z "Gogglebox" robi wrażenie! Jej plecak jest wart ponad 14 tysięcy, a do tego jeszcze te buty...

Gogglebox. Przed telewizorem

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" doskonale wie co jest modne i stylowe. Gwiazda hitu TTV nie oszczędza również na strojach i dodatkach - już nie raz widzieliśmy ją w naprawdę drogich stylizacjach. Tym razem uczestniczka "Gogglebox" zaprezentowała plecak i buty, których łączna cena może przyprawić niejedną osobę o zawrót głowy. Zobaczcie ile kosztują i jak się w nich prezentuje Sylwia Bomba. 

Zobacz także: Sylwia Bomba przyćmiła pannę młodą na weselu?! Fani: "Mam nadzieję, że nie sprawiłaś przykrości młodej" 

Sylwia Bomba z "Gogglebox" z plecakiem i butami od Christiana Diora

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" już nie raz robiła duże wrażenie swoją stylizacją. Ostatnio dość głośno było wokół jej kreacji weselnej, która zdaniem niektórych internautek mogła przyćmić nawet kreację panny młodej!  

Każdy, kto obserwuje Sylwię Bombę na Instagramie dobrze wie, że gwiazda "Gogglebox" kocha modę, a jej stylizacje i dodatki niejednokrotnie pochodzą od najlepszych, światowych projektantów. Jak wiadomo ekskluzywne rzeczy kosztują dość dużo...

Ostatnio to paparazzi przyłapali bohaterkę hitu TTV podczas spaceru z mężem i córeczką na ulicach Warszawy. Pierwszym elementem, który rzuca się w oczy jest oczywiście plecak Sylwii Bomby! 

Gogglebox. Przed telewizorem

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to model od Christiana Diora. Jego regularna cena to 3190 euro! Po aktualnym kursie dokładna cena plecaka w przeliczeniu na złotówki wynosi nieco ponad 14 tysięcy złotych! Robi wrażenie, prawda? 

Gogglebox. Przed telewizorem

Jedno jest pewne - jest to plecak, który pomieści absolutnie wszystko, a do tego jest ultrawygodny!

Ale to nie wszystko. Sylwia założyła go do białej, letniej sukienki oraz pasujących do plecaka wygodnych trampek, również od Christiana Diora. Te są warte 870 euro, czyli ponad 3800 złotych

Można więc przyjąć, że cała stylizacja Sylwii Bomby to koszt niemalże 20 tysięcy złotych!

Trampki Dior Sylwii Bomby

A Wy, skusiłybyście się na taki plecak?

Gogglebox. Przed telewizorem

Plecak, który ma na sobie Sylwia Bomba dostaniecie na stronie dior.com w cenie 3190 euro, czyli ponad 14 tysięcy złotych! 

Buty gwiazdy hitu TTV również możecie znaleźć na stronie internetowej dior.com. Ich regularna cena to 870 euro, czyli ponad 3800 złotych. 

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22