Instagram

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" bez makijażu. Fanka: "Wyglądacie jakbyście miały po 15 lat"!

Instagram

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba są największymi gwiazdami programu "Gogglebox". W programie i w mediach społecznościowych zawsze prezentują się w pełnym makijażu, z ułożonymi włosami i w doskonałych stylizacjach. Tym razem makijażystka gwiazd zdecydowała się pokazać w mediach społecznościowych zdjęcie z przyjaciółką, ale bez grama makijażu. Ta fotografia wywołało niemałe zaskoczenie! Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba bez make-upu wyglądają zdecydowanie młodziej!

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" bez makijażu! 

Ewa Mrozowska postanowiła zaskoczyć swoje fanki i poprawić im nieco humor, dlatego opublikowała na Instgramie zestawienie dwóch zdjęć. Na jednym pozuje z Sylwią Bombą bez makijażu, a na drugim obie gwiazdy TTV mają już pełny make-up. Różnica jest całkiem spora! Pod zaskakującą fotografią napisała:

Kochane a to na poprawę humoru dla was! Mamy nadzieje że wieczór dzięki Nam będzie lepszy 😂♥️ możecie się pośmiać 😂 nigdy nie uważałyśmy się za idealne czy Bóg wie jak piękne ale staramy się, dbamy o siebie 💪🏻 Najpiękniejszym makijażem jest uśmiech i pogoda ducha! Ale trochę tapetki nie zaszkodzi! 😂 zdrówka ♥️😘 i oczywiście bądźcie łaskawe w ocenie 😂 - napisała Ewa Mrozowska na Instagramie.

Na reakcję fanek gwiazdy programu "Gogglebox" nie musiały długo czekać. Internautki są zachwycone wyglądem kobiet bez makijażu i piszą wprost, że wyglądają znacznie młodziej:

Ewcia Ty w makijażu czy bez piękna 

Ciesze się że widzę takie zdjęcie to jest piękne ❤️

Wyglądacie pani jakbyście miały po 15 lat😁 Super 😁

Sami spójrzcie! To zdjęcie to duże zaskoczenie!

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" szczerze o swoich problemach z wagą! Pokazała, jak ukrywała swoją otyłość

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska na Instagramie zazwyczaj publikują swoje zdjęcia w pełnym makijażu z idealnie ułożonymi fryzurami. 

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska na planie Gogglebox. Przed telewizorem
Instagram

 

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska na Sylwestra 2019/2020
Instagram

 

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51