Górniak, Cleo, Bajm, Margaret, Mlunkova i wiele innych
WIDEO…
Tak gwiazdy przywitały Nowy Rok na Sylwestrze z Dwójką we Wrocławiu [FOTO]

Akpa
Górniak, Cleo, Bajm, Margaret, Mlunkova i wiele innych
WIDEO…

Akpa
Wczoraj na rynku we Wrocławiu odbył się Sylwester z Dwójką z udziałem wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej. Przed tłumem widzów, zarówno na żywo, jak i przed telewizorami, wystąpiły takie gwiazdy jak Edyta Górniak, Bajm, Cleo, Margaret, Halina Mlynkova, Patrycja Markowska, Natasza Urbańska czy Rafał Brzozowski. Świetna atmosfera, polskie i europejskie przeboje sprawiły, że ten wieczór na długo zapadnie w pamięć widzom.
Która z gwiazd wyglądała najlepiej?

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa

Akpa
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.