Największą gwiazdą tegorocznego Sylwestra Marzeń z Dwójką, organizowanego przez TVP w Zakopanem, z pewnością będzie amerykański wokalista i producent, Jason Derulo. Artysta ma na swoim koncie ponad 30 milionów sprzedanych płyt, a jego hity trafiały na pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie (także w Stanach Zjednoczonych). Wszyscy zastanawiają się więc, ile może kosztować jego występ. Zobaczcie, co udało nam się ustalić!

Reklama

Jason Derulo gwiazdą Sylwestra Marzeń z Dwójką 2021/2022!

O występie Jasona Derulo w Polsce na Sylwestrze TVP 2021/2022 mówi się od kilku dni. Jacek Kurski, prezes TVP, jest wniebowzięty i niezwykle podekscytowany tym, że stacji udało się ściągnąć tak wielką gwiazdą. Co więcej, główny program informacyjny Telewizji Publicznej czyli "Wiadomości", w środę 29.12, poświęciły ponad połowę (a dokładnie 18 minut) czasu antenowego, by opowiadać o sylwestrowej imprezie i występie Derulo.

Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa - amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP - napisał na swoim Twitterze prezes zarządu Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

Jakie są koszty zaproszenia tak wielkiej gwiazdy? Stawka Jasona Derulo nie należy do najmniejszych....

Instagram @jasonderulo

Ile Jason Derulo zarobi na Sylwestrze TVP 2021/2022?

Już kilka lat temu podczas Sylwestra TVP wystąpiła wielka, zagraniczna gwiazda, będąca wówczas na totalnym szczycie - Luis Fonsi, autor hitu "Despacito". Wówczas spekulowano, że artysta za wykonaniu kilku piosenek (ostatecznie "zaśpiewanych" z playbacku) zarobił ok. 450 tysięcy złotych! Jak będzie w przypadku Jasona Derulo? Na początku okazało się, że za występ gwiazdora nie zapłaci TVP, zaś... Totalizator Sportowy, będący partnerem imprezy:

Potwierdzamy, że występ Jasona Derulo jest możliwy dzięki współpracy Totalizatora Sportowego przy "Sylwestrze Marzeń z Dwójką" - czytamy w komunikacie, który otrzymał portal Pudelek.pl.

Nadzór nad Totalizatorem sprawuje... Ministerstwo Finansów.

ONS

Ile więc może kosztować występ Jasona? Minimalna stawka za jego koncert, według zagranicznej agencji eventowej, "Celebrity Talent International", zajmującej się organizacją koncertów największych światowych gwiazd, to aż 150 tysięcy dolarów (obecnie ponad 600 tysięcy złotych), maksymalna zaś może sięgać aż 300 tysięcy dolarów (ponad 1,2 mln złotych) za występ. Wyżej wymieniona agencja pośredniczy w rozmowach z gwiazdami, a więc powyższe gaże obejmują całą organizację wydarzenia. A ponieważ Derulo nie da pełnego koncertu, a zaśpiewa tylko kilka największych przebojów, koszt występu będzie niższy:

Ściągnięcie Jasona Derulo do Polski może kosztować producentów Sylwestra minimalnie pół miliona złotych plus oczywiście pokrycie kosztów podróży i hotelu dla całego sztabu - mówi nam osoba związana z branżą muzyczną.

Ciekawe, czy będzie warto...

Instagram @jasonderulo

Stawki gwiazd za imprezy sylwestrowe!

Jak w porównaniu z Jasonem zarobią inne gwiazdy Sylwestra TVP? Już kilka dni temu "Super Express" ujawnił, że sama Maryla Rodowicz za występ w Zakopanem może zgarnąć aż 100 tysięcy złotych. Na podobną gażę może liczyć Zenek Martyniuk. Glamour.pl podaje zaś, że Cleo i Dawid Kwiatkowski, którzy pojawią się na Sylwestrze w Polsacie, mogą zaś zarobić po 70 tysięcy złotych za występ.

Będziecie oglądać sylwestrowe koncerty?

Zobacz także: Tak Polsat i TVP walczą o widza w Sylwestra 2021/2022. Oto zagraniczne gwiazdy koncertów!

Jan Bogacz/TVP

Kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń z Dwójką 2021/2022?

Poza Jasonem, na Sylwestrze TVP 2021/2022 pojawią się również Roksana Węgiel, Sara James, Sławomir i Kajra, Zenek Martyniuk, Piękni i młodzi, Boys, Maryla Rodowicz, Thomas Anders, Weekend, Julio Iglesias Junior, Maja Hyży, Daria czy Piotr Kupicha. Wśród prowadzących pojawią się m.in. Rafał Brzozowski, Norbi, Ida Nowakowska, Iza Krzan czy Tomasz Kammel.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Sylwester z Dwójką 2021/2022: Na koncercie pojawi się Julio Iglesias Junior! Co zaśpiewa?

Piotr Molecki/East News
Reklama
Reklama
Reklama