Natalia Oreiro Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020
East News

Natalia Oreiro na Sylwestrze wyglądała pięknie, ale śpiewała z playbacku. Nie tylko ona! Fani rozgoryczeni!

Natalia Oreiro Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020
East News

Natalia Oreiro zaśpiewała na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem. Urugwajska wokalistka była jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd tego wieczoru. Zaprezentowała się na scenie aż trzy razy! Jednak nie wszyscy fani byli w stu procentach zadowoleni z występu gwiazdy. Ulubienica widzów "Zbuntowanego Anioła" spotkała się z dużą krytyką po wczorajszym show. Dlaczego? 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędziła sylwestra. Czy był z nią Jakub?

Natalia Oreiro na Sylwestrze Marzeń z Dwójką 

Natalia Oreiro od fenomenalnego sukcesu po roli Milagros w "Zbuntowanym Aniele" odwiedziła Polskę aż cztery razy. To nie jest również jej pierwsza impreza sylwestrowa na antenie TVP. Gwiazda po raz pierwszy pojawiła się na polskiej noworocznej scenie w 2002 roku. 

Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką 2019/2020 aż dwa razy zaśpiewała uwielbiany przez Polaków hit "Cambio Dolor". Wokalista pojawiła się na scenie trzy razy, totalnie zachwycając swoimi stylizacjami. Przy wykonaniu hitowego singla ze "Zbuntowanego Anioła" zaprezentowała się w dwóch odsłonach. Kremowej sukni odsłaniającej złoty, mieniący się kombinezon oraz czerwonej, seksownej kreacji. Wokalistka dodatkowo zaskarbiła serca Polaków, zwracając się do nich w języku polskim.

Widzom TVP nie uszedł jednak fakt, że Natalia Oreiro zaśpiewała z playbacku. Swoje oburzenie wyrazili w komentarzach na Facebooku: 

Porażka, powinien być zakaz śpiewania z playbacku! Jak się nie potrafi śpiewać, to się nie śpiewa, a nie szopkę odstawia

Tak żenującego playbacku nie było w TVP od lat. Luis Fonsi został zdetronizowany!

Playback to częsty zabieg stosowany na imprezach telewizyjnych, popularny nie tylko w Polsce ale i za granicą, jednak nie spotyka się z aprobatą odbiorców. A Wy jak oceniacie występ Natalii Oreiro? Czy krytyka jaka na nią spadła po sylwestrowym show jest zasłużona? Widzowie wytknęli również wpadki playbackowe wokaliście Pupo czy Chrisowi Normanowi, a nawet... Zenkowi Martyniukowi. Rok temu z tego rozwiązania skorzystały m.in. Edyta Górniak i Margaret.

Zobacz także: Modne fryzury na 2020 rok. Gwiazdy już je noszą!

Natalia Oreiro była jedną z najbardziej wyczekiwanych gwiazd Sylwestra Marzeń z Dwójką. 

Natalia Oreiro Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020
East News

Zaprezentowała się w aż trzech kreacjach scenicznych. Natalia Oreiro budzi ogromną sympatię polskich fanów, ale są zawiedzeni jej sylwestrowym występem. 

Natalia Oreiro Sylwester Marzeń z Dwójką 2019/2020
East News

Zobaczcie występ Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń z Dwójką!

 

Więcej na temat Natalia Oreiro
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13