Jak powstała suknia ślubna Sylwii Juszczak?
TYLKO U NAS

Projektantka zdradza szczegóły projektu sukni ślubnej Sylwii Juszczak Krawczyk!

Jak powstała suknia ślubna Sylwii Juszczak?

14 września Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk stanęli na ślubnym kobiercu po dwóch latach od ślubu cywilnego. Aktorzy powiedzieli sobie tak w parafii św. Dominika na Mokotowie w obecności przyjaciół, rodziny i dzieci. Co więcej, tego samego dnia ochrzcili również córeczkę, Konstancję. Nic więc dziwnego, że w tak ważnym dniu Sylwia chciała wyglądać rewelacyjnie. Udało się, a to wszystko za sprawą wyjątkowego projektu sukni ślubnej, za który odpowiada Viola Piekut. 

Szczegóły projektu sukni ślubnej Sylwii Juszczak

Projektantka zdradziła nam, na co zależało Sylwii najbardziej, podczas tworzenia sukni ślubnej:

Miało być lekko, zwiewnie i tak też było. Sylwia jest absolutnie zakochana w jedwabiach, pozostaje im wierna nie od dziś. Wybór tkaniny był zatem oczywisty, jednoznaczny i zgodny także z moją sugestią. Dół sukni był prosty, lejący i tańczący na wietrze z każdym ruchem Panny Młodej. Przy takich założeniach, góra nie mogła pozostawać mu dłużna, stąd moja decyzja o subtelnie odsłoniętych ramionach. Grube ramiączka z założenia opadały na ramiona, a całość była niezwykle kobieca, ponętna i romantyczna. Piękny dekolt, wąska talia to atuty, które w tym przypadku miały ogromne znaczenie - mówi Party Viola Piekut.

Obowiązkowy był welon:

Detalem, który miał dopełniać stylizację, była włoska koronka, która bez narzucania się, stanowiła delikatną ozdobę dekoltu. Tylko tyle i aż tyle! Sylwia zdecydowała się też na gładki, długi, wręcz ciągnący się welon, który dodał TEJ chwili odrobinę tajemnicy - dodaje projektantka.

Sama Sylwia była zachwycona projektem i wykonaniem sukni: 

Dziękuje Kochana ❤️❤️❤️ za wszytko !!! To był cudowny czas a moja suknia jest najpiękniejsza na świecie - napisała na Instagramie Juszczak-Krawczyk.

Więcej o ślubie Sylwii i Mikołaja - tutaj! 

A Wam jak podoba się suknia aktorki?

Suknia ślubna Sylwii Juszczak-Krawczyk

Podczas przymiarek w atelier Violi Piekut humor Sylwii wyraźnie dopisywał!

Jak powstała suknia ślubna Sylwii Juszczak?

Kilka dni po ślubie para pokazała kilka zdjęć z sesji ślubnej.

 

 

 

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11