Ola Ciupa przygotowuje się do obrony Ola Ciupa przygotowuje się do obrony Ola Ciupa, dr Krzysztof Gojdź Krzysztof Gojdź, Ola Ciupa Ola Ciupa jest w ciąży?
Ola Ciupa przygotowuje się do obrony
1/6
Ola Ciupa przygotowuje się do obrony

Brawo! Ola Ciupa ma na swoim koncie kolejny duży sukces! Gwiazda właśnie się pochwaliła, że została panią magister!  Temat jej pracy wydawał się być skomplikowany: "Dieta - wpływ na wygląd i kondycję skóry" - ale Ola Ciupa poradziła sobie z nim świetnie! W pracy pomagał jej również dr Krzysztof Gojdź:

Ola do nauki! Przez moment mniej imprez i lansu i do książek! - tak powtarzałem Oli codziennie. Bo dla mnie ZAWSZE była najważniejsza edukacja i rozwój osobisty. I Ola też tak uważa. Pomimo urody i rozwijającej się kariery postanowiła skończyć studia i obronić pracę magisterską. Uroda przemija, ale to co w głowie pozostaje na zawsze. Dlatego ja zawsze apeluję do młodych ludzi - uczcie się, zdobywajcie doświadczenie i realizujcie swoje plany. - tak starał się ją dopingować Gojdź.

Ola ostatnimi czasy rzeczywiście rzadziej pojawiała się na imprezach, teraz już wiemy, że każdą wolną chwilę przeznaczała właśnie na przygotowanie do obrony! I jak widać, opłaciło się!

 

Jeszcze raz gratulujemy Oli i życzymy jej kolejnych naukowych sukcesów!

 

Zobacz też: Krzysztof Gojdź odpowiada Wojewódzkiemu! "Zalecam o jedną kreskę dziennie mniej"!

2/6
Ola Ciupa przygotowuje się do obrony
3/6
Ola Ciupa, dr Krzysztof Gojdź
Instargram
4/6
Krzysztof Gojdź, Ola Ciupa
ONS
5/6
Ola Ciupa jest w ciąży?
6/6
Ola Ciupa jest w ciąży?
Więcej na temat Ola Ciupa