Socha Wieniawa Mucha na imprezie Magnum
East News

Na jednej z warszawskich imprez pojawiła się plejada gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród nich nie mogło zabraknąć Małgorzaty Sochy, Anny Muchy, Barbary Kurdej-Szatan, Julii Wieniawy czy Karoliny Szostak, która ostatnio pojawia się niemal na wszystkich eventach. Dużym zaskoczeniem była też obecność Joanny Przetakiewicz, która pojawiła się w towarzystwie partnera, Rinke Rooyensa.

Zobacz, kto jeszcze pojawił się tego dnia na warszawskich salonach! Stylizacje niektórych celebrytów mogą zaskakiwać...

Zobacz takżeBarbara Kurdej-Szata zagra Beatę Kozidrak w filmie o piosenkarce!? Artystka ujawniła szczegóły...

1/9
Małgorzata Socha  w garniturze
East News

Małgorzata Socha postawiła na klasyczną elegancję, która zawsze się sprawdza. Aktorka założyła czarny garnitur i wieczorową stylizację dodatkowo podkreśliła ciemniejszym makijażem oczu. Trzeba przyznać, że wygląda doskonale!

2/9
Julia Wieniawa w cekinowej sukience
East News

Jedną z gwiazd na imprezie była Julia Wieniawa. Aktorka wybrała cekinową sukienkę z głębokim dekoltem. To nie pierwsza tak odważna i seksowna stylizacja młodej aktorki. Ostatnio na pokazie MMC pojawiła się w srebrnej mini, którą miała na sobie jakiś czas temu Kendall Jenner. 

3/9
Anna Mucha w zielonej sukience
East News

Na butelkową zieleń postawiła Anna Mucha. Aktorka pojawiła się w krótkiej cekinowej sukni od Violi Piekut dodatkowo ozdobionej ciemnozielonymi piórami. Uwagę zwraca oczywiście dekolt. Kopertowe wiązanie idealnie podkreśla biust!

4/9
Anna Wyszkoni sukienka z piór
East News

Jedną z najoryginalniejszych stylizacji wieczoru była różowa sukienka Anny Wyszkoni. Sztucznego futra w takiej odsłonie jeszcze nie widzieliśmy! Z pewnością ten look gwiazdy zostanie zapamiętany na długo.

5/9
Agnieszka Hyży w czarnej sukience
East News

Agnieszka Hyży tego wieczoru wybrała małą czarną, którą uzupełniła dodatkami w tym samym kolorze. Dziennikarka lubi błyszczeć, dlatego też, i tym razem zdecydowała się na koronkową sukienkę ozdobioną małymi cekinami.  

6/9
Blanka Lipińska w białej sukni
East News

Odważny look wybrała też Blanka Lipińska. Pisarka pojawiła się w długiej białej sukni z bardzo głębokim rozcięciem. Co prawda tego typu kreacje szokowały jeszcze kilka lat temu, ale teraz nikogo już nie dziwi taka stylizacja.

7/9
Barbara Kurdej-Szatan i Karolina Szostak w białych garniturach
East News

Na super modny biały total look zdecydowały się Barbara Kurdej-Szatan i Karolina Szostak. Gwiazdy wybrały białe garnitury i tym samym udowodniły, że biel również doskonale sprawdza się w wieczorowym wydaniu.

8/9
Agata Nizińska  w garniturze
East News

Na czarny garnitur, podobnie jak Małgorzata Socha, zdecydowała się Agata Nizińska. Celebrytka wybrała smokingową wersję. Z kolei Tamara Gonzalez Perea znana z zamiłowania do kolorowych stylizacji, tym razem postawiła na błyszczące kolorowe cekiny. 

9/9
Joanna Przetakiewicz w czarnej sukni
East News

Z kolei Joanna Przetakiewicz jak większość gwiazd tego wieczoru postawiła na czerń. Na imprezie nie pojawiła się jednak sama. Towarzyszył jej partner, Rinke Rooyens.