Tamara Gonzalez Perea

Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl, to blogerka modowa, prezenterka telewizyjna, influencerka, terapeutka ustawień systemowych, soul coach i założycielka marki odzieżowej. Jej ojciec był Panamczykiem, natomiast matką Tamary jest Polka. Była blogerka modowa skupia się obecnie na rozwoju osobistym, organizacji Kręgów Kobiet i podróżowaniu. Zobacz, co studiowała Tamara Gonzalez Perea i jakie certyfikaty zdobyła.

Imię: Tamara

Nazwisko: Gonzalez Pera

Nazwisko panieńskie: Gonzalez Pera

Pseudonim: Macademian Girl

Wzrost: 163 cm

Data urodzenia: 22.10.1989 r.

Znak zodiaku: waga

Zawód: architektka wnętrz, stylistka, dziennikarka, soul coach, terapeutka ustawień systemowych

Osoby - związki: brak informacji

Rodzice: Mama Tamary Gonzalez Perea jest Polką, natomiast jej ojciec był Panamczykiem. Niestety Tamara go nie pamięta, ponieważ został zamordowany, gdy miała 2 lata. Jej mama jest prawniczką, natomiast ojciec był inżynierem.

Dzieci: brak

Rodzeństwo: brak

BIO: Tamara Gonzalez Perea: blogerka modowa, influencerka, soul coach, terapeutka ustawień systemowych, prezenterka telewizyjna, dziennikarka, a z wykształcenia architekt wnętrz. Urodziła się 22 października 1989 roku w Szczecinie. Ukończyła tam 16. Gimnazjum oraz 13. Liceum, które uznaje się za jedno z najbardziej rygorystycznych. I choć nie dostała się za pierwszym razem do poznańskiej ASP, to spróbowała sił w kolejnym roku. Studiowała architekturę wnętrz, co sprawiało jej niesamowitą frajdę. Niestety na drugim roku studiów zauważyła, że architektura przestaje ją interesować. Wtedy też zaczęła się jej przygoda z modą. Tamara zazdrościła koleżankom zainteresowania architekturą i marzyła o czymś, co pokocha równie intensywnie. Wtedy też powróciła do rodzinnego Szczecina i kontynuowała architekturę wnętrz. Jednocześnie pracowała jako stylistka opraw w Vision Express. Czuła jednak, że to nie jest "to". Za namową mamy założyła bloga modowego. W tamtym okresie takie zajęcie było czymś nieznanym oraz nietraktowanym poważnie. Narodził się jednak blog o nazwie "Macademian Girl". Za dokonania modowe Tamara otrzymała nawet stypendium artystyczne od ówczesnego prezydenta Szczecina. Duża wiedza na temat mody sprawiła, że dostała angaż w magazynach "Glamour" i "Grazia". W 2017 roku prowadziła program stacji Polsat pt. "Supermodelka plus size", a od 2018 do 2020 roku "Pytanie na śniadanie" w TVP2. W 2020 roku była gospodynią 2. edycji programu stacji "Dance Dance Dance". W 2021 roku pojawiła się natomiast w "Fort Boyard", w którym przedstawiała uczestnikom show zagadki i zadania do wykonania. W międzyczasie uzyskała certyfikat soul coacha i została terapeutką ustawień systemowych. Zajmuje się coachingiem kobiet, prowadzi Kręgi Kobiet i podróżuje po świecie. Założyła markę modową Laparica, w której sprzedaje niezwykłe, kolorowe ubrania, dodatki i biżuterię.

Znana z: bloga modowego o nazwie "Macademian Girl", którego założyła na początku 2011 roku. Magazyn "Press" ogłosił go najlepszym blogiem o modzie. Tworzenie strony Tamara zakończyła po 9 latach - w 2020 roku. Uznała, że jej misja życiowa wykracza poza zwyczajne "ubieranie się". Tamarę Gonzalez Perea znamy też z programu śniadaniowego stacji TVP2 pt. "Pytanie na śniadanie". Jej talent taneczny mogliśmy natomiast podziwiać w programie rozrywkowym stacji Polsat pt. "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Funkcja w telewizji: Tamara Gonzalez Perea pojawiła się w wielu programach telewizyjnych, takich jak: "Kuba Wojewódzki" (2002), "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (2005), "Magiel towarzyski" (2006), "Top Model" (2010), "Domy gwiazd" (2013), "Agent: Gwiazdy" (2016), "Dance Dance Dance" (2019), "Pacześ Show" (2021) i "Fort Boyard" (2021). Wystąpiła też w kampanii reklamowej dla marki O.B. (2016) i sieci komórkowej Plus (2017).

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody (wybrane): - "Najlepszy Blog Modowy roku 2012" podczas Gali Fashion Magazine (2012); - "Najlepszy Blog Modowy w Polsce" według miesięcznika "Press" (2012); - finalistka pierwszej edycji programu TVN "Agent - Gwiazdy" (2016); - półfinalistka 9. edycji programu rozrywkowego stacji Polsat pt. "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (2019).

LINK Instagram: @tamaragonzalezperea

Link FB: @tgonzalezperea
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index