Mikołaj Roznerski, odkąd tylko pojawił się w show-biznesie, jest obiektem westchnień wielu Polek. Kilku z nich, przeważnie również dobrze nam znanym, udawało się podbić jego serce, ale nie na długo. Od miesięcy temat życia miłosnego aktora pozostaje owiany tajemnicą. Teraz na jego profilu pojawiło się nagranie, na którym namiętnie całuje się z tajemniczą blondynką, a to jeszcze nie wszystko!

Reklama

Gorące nagranie z Mikołajem Roznerskim to nie wszystko

Choć fani głównie kojarzą go z roli Marcina w "M jak miłość", Mikołaja Roznerskiego mogliśmy oglądać choćby w: "Jak poślubić milionera?", "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Na dobre i na złe" czy "Druga szansa". Oprócz tego aktor grywa na deskach teatru i skupia się na rozwijaniu swojego Instagrama. Nieczęsto jednak możemy zauważyć go na czerwonym dywanie czy obserwować jego życie prywatne.

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski Instagram@mroznerski

Co prawda wiadomo, że 40-latek ma syna, a ostatnim jego medialnym związkiem był związek z koleżanką z serialu, Adrianą Kalską, jednak już od dłuższego czasu nie dociera do nas zbyt wiele nowych informacji. Aktor wyraźnie stara się strzec tę sferę i nie reaguje nawet na liczne plotki w kwestii nowego związku.

Na jego profilu znajdziemy głównie kadry związane z pracą, a teraz pojawiło się nagranie, które w pierwszej chwili mogło nieźle rozpalić zmysły internautów! Widzimy na nim Mikołaja Roznerskiego namiętnie całującego tajemniczą blondynkę, ale to nie wszystko, bo chwilę wcześniej tę samą dziewczynę całuje Tomasz Ciachorowski. Szybko okazało się, że materiał pochodzi z planu serialu, tworzonego przez youtuberów, którego odcinki również możemy oglądać na tej platformie. Roznerski natomiast wystąpił gościnnie w jednym z epizodów.

Jak myślicie, co będzie dalej? Odcinek z gościem specjalnym Mikołajem Roznerski - ''Jak (NIE) wagarować'' już na naszym kanale!
- możemy przeczytać w krótkim komunikacie.

Sądząc po komentarzach, krótki urywek spodobał się internautkom, a wiele z nich chciałoby się znaleźć na miejscu dziewczyny z filmiku.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Co łączy Michalinę Sosnę i Mikołaja Roznerskiego, najgorętszą parę z "M jak miłość"? Plotek o romansie nie brakuje

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski AKPA/Baranowski
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski Instagram@mroznerski
Reklama
Reklama
Reklama