ONS
Newsy

Sąd odroczył proces Szapołowskiej i Englerta

Wojna wciąż trwa!

Wczoraj odbyła się pierwsza rozprawa sądowa Grażyny Szapołowskiej i Jana Englerta. Aktorka, która kilka miesięcy temu nie pojawiła się na spektaklu ze względu na udział w show „Bitwa na głosy”, żąda przywrócenia do pracy w Teatrze Narodowym.

- Wielokrotnie rozmawiałam z dyrektorem Englertem o kolizji terminów i prosiłam go, żeby mi pomógł w załatwieniu tej sprawy. Można było zmienić godzinę albo datę spektaklu, czy też ustanowić zastępstwo- powiedziała w sądzie Szapołowska.

Niestety, ze stanowiskiem aktorki nie zgadza się dyrektor teatru, który nie zamierza ulec jej żądaniom. Jan Englert przekonuje, że nie odwołał przedstawienia, ponieważ wierzył, że Szapołowska jednak się na nim pojawi.

-Dlatego byłem zdumiony, widząc panią Szapołowską w jury tego programu- wyznał Englert.

Wszystko wskazuje na to, że szykuje się długa wojna pomiędzy Englertem a Szapołowską! Sąd wyznaczył wczoraj drugi termin procesu, na którym będą zeznawać świadkowie.

ONS
Newsy
Szapołowska i Englert spotkają się w sądzie!
Gwiazda idzie na wojnę ze swoim byłym pracodawcą

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Kilka miesięcy temu zrobiło się głośno o Grażynie Szapołowskiej , która zamiast na spektaklu, w którym grała jedną z ról, pojawiła się na nagraniu „Bitwy na głosy”. Po tym incydencie Jan Englert zwolnił aktorkę z teatru. Szapołowska tłumaczyła się wtedy, że dyrektor teatru został poinformowany o „konflikcie terminów z ponad miesięcznym wyprzedzeniem”. Aktorka nie rozumiała, czemu Englert nie wyznaczył zastępstwa, bądź nie odwołał spektaklu. Gwiazda w swoim oświadczeniu oznajmiła wówczas, że skieruje sprawę do sądu… Okazuje się, że Grażyna Szapołowska dopięła swego i już wkrótce spotka się z Englertem na pierwszej rozprawie! Jak informuje „Super Express” artystka żąda ponownego przyjęcia jej do teatru. - Dopóki sąd nie wyda wyroku, nie chcę tego komentować- powiedziała w rozmowie z tabloidem. Czy Szapołowska wygra z Englertem?

ONS
Newsy
Englert odejdzie z teatru przez Szapołowską?!
Wszystko zależy od decyzji sądu

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable { mso-style-parent:""; line-height:115%; font-size:11.0pt;"Calibri","sans-serif"; mso-fareast-"Times New Roman";} Jakiś czas temu do sądu wpłynął wniosek Grażyny Szapołowskiej , która zażądała wyjaśnień od dyrektora Teatru Narodowego za wyrzucenie jej z pracy. Aktorka zarzuca Janowi Englertowi , że bezpodstawnie i z premedytacją pozbył się jej z teatru. Sprawa miała swój początek kilka miesięcy temu, kiedy to Grażyna Szapołowska zamiast wystąpić w spektaklu pojawiła się na nagraniu programu „ Bitwa na głosy ”. Gwiazda przekonuje jednak, że dyrektor wiedział o jej planach o wiele wcześniej i mógł odwołać sztukę, bądź wyznaczyć zastępstwo. Tak się jednak nie stało, a Szapołowska z hukiem wyleciała z teatru. Gwiazda ma żal do Englerta, że w przypadku jego żony sprawa nie wyglądała już tak drastycznie. Kiedy Beata Ścibakówna brała udział w show „Gwiazdy tańczą na lodzie” jej mąż, Jan Englert zgodził się zmienić datę wystawienia spektaklu, tak, żeby nie kolidował z nagraniem programu. - Uważam że w placówce państwowej, jaką jest Teatr Narodowy, nie powinno się stosować kryteriów równy i równiejszy- stwierdza w rozmowie z „Super Expressem” Szapołowska. Okazuje się, że Jan Englert nie zamierza walczyć z aktorką i twierdzi, że jeśli wyrok sądu będzie dla niego niekorzystny, to najprawdopodobniej zrezygnuje ze swojego stanowiska. - Jeśli ja nie jestem w prawie, a pani Szapołowska tak, to żaden dyrektor w tym kraju nie ma szans na prowadzenie teatru-...

ONS
Newsy
Szapołowska zagra razem z Englertem PARĘ ZAKOCHANYCH
Ironia losu?

Śmiało można stwierdzić, że po fali oskarżeń jakimi obdarowali siebie Grażyna Szapołowska i Jan Englert żadne z nich nie ma ochoty na swoje towarzystwo. Okazuje się jednak, że już wkrótce będą musieli się spotkać i to bynajmniej nie w sądzie, a na planie filmowym! Mało tego! Ich role wymagają naprawdę bliskiego kontaktu albowiem będą odgrywać parę zakochanych. Jak donosi Radio Zet zdjęcia do filmu mają się rozpocząć już za kilka dni.  Dziennikarz rozgłośni zapytał Szapołowską, czy to prawda, że spotka się na planie filmowym wraz ze swoim byłym szefem, Janem Englertem. - No, tak się złożyło. Nie wiem, czy to będą sceny miłosne, ale gramy przyjaciół sympatyzujących, zakochanych w sobie. Przynajmniej ja jestem w nim zakochana. No i oczywiście zagram to . Z pewnością nie będzie to łatwe dla obojga aktorów, aczkolwiek może będzie to szansa by porozmawiać o tym w cztery oczy, a nie za pomocą oświadczeń na łamach tabloidów. Aktorka wyznała, że próbowała już porozumieć się z Englertem już wiele razy, jednak ten ponoć unika bezpośrednich kontaktów z nią. Szapołowska twierdzi, że mimo wszystko zachowa się jak profesjonalistka.  - Myślę, że jako profesjonaliści i jemu i mnie będzie łatwo, chociaż nie ukrywam, że dusza cała moja jest poraniona bardzo. Myślę, że dyrektora. Miejmy nadzieję, że tym razem oboje stawią się we właściwym czasie i przede wszystkim we właściwym miejscu.  pijavka

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner