Ryszard Rynkowski
ONS
Newsy

Ryszard Rynkowski wrócił na scenę! Dał pierwszy koncert po załamaniu nerwowym. Jaka była frekwencja?

Ryszard Rynkowski wrócił na scenę! Dał pierwszy koncert po załamaniu nerwowym. Jaka była frekwencja?

Ryszard Rynkowski wrócił na scenie po załamaniu! Artysta dał koncert w Warszawie. To pierwszy występ gwiazdora od czasu incydentu, który miał miejsce dwa tygodnie temu w jego domu w Brodnicy. Ryszard Rynkowski został zatrzymany przez policję po tym, jak biegał z bronią po ogrodzie, grożąc, że odbierze sobie życie. Muzyk trafił na konsultację do szpitala psychiatrycznego. Jego menadżer zapewniał, że to tylko chwilowy kryzys, a Rynkowski ma się dobrze. Od czasu wydarzenia muzyk nie był widywany publicznie. Odwołał dwa koncerty charytatywne - informuje "Super Express". Pojawił się dopiero na występie w stolicy.

 

Zobacz też: Wiemy, co grozi Ryszardowi Rynkowskiemu za noszenie broni po spożyciu alkoholu!

 

Koncert na warszawskim Bemowie odbył się planowo i przyciągnął prawdziwe tłumy, czytamy w tabloidzie. Ryszard Rynkowski w czasie występu był w świetnej formie. Nie było widać śladu po niedawnym załamaniu. Po incydencie w jego domu, pojawiały się informacje, że Rynkowski załamał się z powodu zmartwień o dalszy przebieg kariery. Jednak wszystko wskazuje na to, że artysta nie ma, o co się martwić. Jego koncerty nadal przyciągają rzesze wiernych fanów!

 

Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju

 

Ryszard Rynkowski dał koncert w Warszawie. To jego pierwszy występ od czasu załamania.

Ryszard Rynkowski
ONS

Muzyk wrócił do dawnej formy. Obecnie ma się znacznie lepiej. Na szczęście może liczyć na wsparcie żony.

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
Newsy
Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Jest wypowiedź policji. Ma poważne problemy! ZDJĘCIA
Ryszard Rynkowski chciał popełnić samobójstwo? Jest wypowiedź policji. Ma poważne problemy! ZDJĘCIA

"Miał słabszy dzień" - tłumaczy jego menadżer

Ryszard Rynkowski podczas wywiadu w Dzień dobry TVN
Eastnews
Newsy
Ryszard Rynkowski oburzony ostatnimi doniesieniami na swój temat: "Zrobiono ze mnie pijaka i desperata"!
Ryszard Rynkowski oburzony ostatnimi doniesieniami na swój temat: "Zrobiono ze mnie pijaka i desperata"!

Ryszard Rynkowski zabiera głos po głośnym incydencie, kiedy to media podały, że biegał z bronią i groził, iż odbierze sobie życie. Co powiedział? Zrobiono ze mnie pijaka, desperata, który lata z pistoletem, a nikt nie interesuje się jak było naprawdę - żali się w "Show" Ryszard Rynkowski. I opowiedział jaki koszmar przeżył z rodziną po tym, jak o sprawie zrobiło się głośno.   Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju Przez trzy dni żyliśmy w areszcie domowym, przy zasłoniętych roletach, bo przed domem stały telewizje, fotoreporterzy. Dziecko przez tydzień nie chodziło do szkoły. Mamy dość. Nie chcę już z nikim rozmawiać - mówi Rynkowski w "Show". Ryszard junior ma 8 lat i chodzi do podstawówki, na pewno bardzo przeżył zamieszanie wokół swojego taty. Przypomnijmy, w połowie listopada pojawiła się informacja, że muzyk chciał odebrać sobie życie. Do incydentu doszło w nocy w domu gwiazdora w Brodnicy. Edyta Rynkowska wezwała policję, ponieważ jej mąż miał biegać z bronią po ogrodzie, grożąc, że się zabije. Po rozmowie z funkcjonariuszami policji, Ryszard Rynkowski oddał broń. Został na krótko zatrzymany. Ryszard Rynkowski wraca już do dawnej formy - koncertuje i miejmy nadzieję wszystko wraca do normy. Czego życzymy jemu, rodzinie i wszystkim fanom.   Zobacz też: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza   Ryszard Rynkowski niedawno dał pierwszy koncert po aferze.   Ryszard Rynkowski z żoną Edytą przeżywają teraz złe chwile.

Ryszard Rynkowski, Edyta Rynkowska
ONS
Newsy
Dlaczego Ryszard Rynkowski chciał odebrać sobie życie? Powód jest mocno zaskakujący
Nowe szczegóły w sprawie incydentu w domu muzyka.

Żona Ryszarda Rynkowskiego wyjaśniła, dlaczego muzyk chciał odebrać sobie życie. Do incydentu doszło w nocy z wtorku na środę w domu gwiazdora w Brodnicy. Edyta Rynkowska wezwała policję, ponieważ jej mąż, będąc pod wpływem alkoholu, biegał z bronią po ogrodzie, grożąc, że się zabije. Po rozmowie z funkcjonariuszami policji, Ryszard Rynkowski oddał pistolet. Został zatrzymany. Przeszedł również konsultację psychiatryczną w szpitalu w Świeciu. Co skłoniło artystę do chęci odebrania sobie życia?   Zobacz też: Wiemy, jak się czuje Ryszard Rynkowski! "Miał słabszy dzień" Jest OŚWIADCZENIE menadżera piosenkarza Chciał się zabić, bo nie ma tylu koncertów, ile by chciał. Boi się, co będzie z jego dalszą karierą. Przez kilka ostatnich dni chodził przygnębiony. Wiedziałam, że coś złego się z nim dzieje. Próbowałam mu pomóc. Ale on szukał dziury w całym. Tak się przejmuje tymi koncertami, że chciał się zabić - cytuje wyjaśnienia Edyty Rynkowskiej "Super Express". Małżonka muzyka miała zapewnić policjantów, że przyczyną załamania Rynkowskiego nie były problemy rodzinne. Podkreśliła również, że jej mąż nie ma problemów z alkoholem. Obecnie Ryszard Rynkowski jest już w domu i czuje się dobrze. Trzymamy kciuki, by szybko wrócił do równowagi!   Polecamy: Czy depresja jest dziedziczna? Genetyczne i środowiskowe przyczyny zaburzeń nastroju   Ryszard Rynkowski próbował odebrać sobie życie w swoim domu w Brodnicy. Na szczęście muzyk może liczyć na wsparcie swojej żony Edyty.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner