Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem
East News

Mąż Sylwii Gruchały: "Żona pokazała mi, że nie ma szans na porozumienie"

Sylwia Gruchała rozwodzi się z mężem
East News

Informacja o rozwodzie Sylwii Gruchały i Marka Bączka zaskoczyła wszystkich. Zaledwie po dwóch latach małżeństwa para postanowiła się rozstać. Kilka tygodni temu w media donosiły, że sportsmenka nie mieszka już z Markiem Bączkiem i małżonkowie spotykają się już teraz tylko w sądzie. "Tak, to prawda. Rozwodzimy się z Sylwią. Zaczynam wszystko do nowa" mówił wówczas mąż Sylwii Gruchały, który po rozstaniu z żoną związał się z Miss Mazowsza z 2009 roku, Anną Mendak. Zobacz: To dla niej zostawił żonę?! Kim jest nowa partnerka Marka Bączka, męża Sylwii Gruchały?


Mąż Sylwii Gruchały, pomimo informacji o kolejnym związku, twierdzi w wywiadach, że będzie walczył o swoje małżeństwo. W rozmowie z "Twoim imperium" szpadzista przyznał jednak, że Sylwia Gruchała nie zamierza do niego wracać.

- Żona jest nieprzejednana. Na sali sądowej pokazała mi, że nie ma szans na mediacje ani na porozumienie - stwierdził Marek Bączek i dodał, że najbardziej szkoda mu córki. - Powinniśmy wychować ją razem, jako matka i ojciec, mąż i żona. Osiągnęliśmy już porozumienie w kwestii opieki nad dzieckiem oraz innych spraw dotyczących jego dobra, ale to nie jest, niestety, to samo.

Według doniesień gazety, Sylwia Gruchała razem z córką wyjechała do Trójmiasta. Florecistka nie chce komentować wypowiedzi swojego męża.


Więcej na temat Sylwia Gruchała Marek Bączek
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49