Doda i Emil Stępień razem na imprezie
East News
Newsy

Rozwód Dody i Emila Stępnia! Dlaczego gwiazda zdecydowała się zakończyć swoje małżeństwo?

Ich związek przechodził kryzys. Teraz Doda zdecydowała się rozwieść z mężem Emilem Stępniem. Czy na jej decyzji rzeczywiście zaważyły kłopoty finansowe męża?

Kilka dni temu zszokowała wszystkich! Dorota Rabczewska-Stępień niespodziewanie ogłosiła, że po pięciu latach związku (w tym trzy lata małżeństwa) rozstała się z mężem, producentem filmowym Emilem Stępniem. O swojej decyzji poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama.

„Złożyłam pozewo rozwód. Decyzja była długo przepracowana i jest ostateczna. (...) Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną”, napisała Doda.

Doda o pracach na planie "Dziewczyny z Dubaju". Premiera filmu zostanie przełożona z ważnego powodu!

Dlaczego Doda i Emil Stępień rozwodzą się?

Dlaczego wokalistka zdecydowała się zakończyć małżeństwo? Jak donosi "Party", w związku Doroty i Emila nie działo się dobrze od dłuższego czasu. Ich małżeństwo przeżywało kryzys. Para próbowała walczyć o łączące ich uczucie. Niestety, bezskutecznie. Pojawiły się informacje, że duży wpływ na pogorszenie ich relacji miały nie tylko różnice charakterów, ale rzekomo także... kłopoty finansowe Emila Stępnia. 

Doda i Emil długo ukrywali swój związek. Kiedy w 2016 roku paparazzi przyłapali ich razem na kolacji, oboje zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, twierdzili, że ich spotkania mają charakter wyłącznie biznesowy. Dorocie udało się zwodzić prasę i fanów przez dwa lata, do momentu gdy opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w sukni ślubnej, które było ostatecznym dowodem na to, że wyszła za mąż za Emila Stępnia.

„W dniu 14.04.2018 roku w Hiszpanii, moim drugim domu, miał miejsce mój pierwszy kościelny ślub. Wyszłam za mąż za mężczyznę dobrego, mądrego, bezinteresownego i oddanego”, napisała o ślubie z Emilem Stępniem.

Dlaczego tak skrupulatnie ukrywała tę miłość? Dorota tłumaczyła, że pierwszy raz w życiu chciała zachować rodzące się między nią a Emilem uczucie dla siebie.

„Dać mu szansę, żeby rodziło się w spokoju i bez pośpiechu. Żeby przeżyło. Dać mu szansę, żeby rosło z dala od mediów, plotek, hejtu i ciekawskich życzących mi źle, i moich starych błędów. Dać mu szansę, by urosło w siłę na tyle, bym wiedziała, że kocham i jestem kochana naprawdę”, wyjaśniła.

W marcu 2018 roku Dorota i Emil wzięli ślub cywilny w USC w Ciechanowie, rodzinnym mieście gwiazdy. Dwa miesiące później wylecieli do Hiszpanii, by w Marbelli wziąć ślub kościelny. Na uroczystość zaprosili tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół, którzy nie mieli pojęcia, że lecą na tak ważną ceremonię. Tego dnia Dorota włożyła suknię izraelskiej marki Berta, wartą niemal 50 tys. złotych.

„Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. (...) teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! Kocham go!”, mówiła o mężu Doda.

Wcześniej Doda nie miała szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki kończyły się burzliwymi rozstaniami. Wydawało się, że Stępień będzie mężczyzną, z którym spędzi resztę życia. Tak się jednak nie stało. Pierwsze plotki o kryzysie w ich małżeństwie pojawiły się zaledwie rok po ślubie. Przestali chodzić razem na imprezy, Doda nie pokazywała już ich wspólnych zdjęć na Instagramie. W czasie wolnym też coraz częściej widywano ją w towarzystwie przyjaciół zamiast męża. Gdy do sieci trafiły zdjęcia amerykańskiego celebryty Maxa Hodgesa, na których przytula się do kobiety łudząco przypominającej Dodę, plotki o kryzysie w małżeństwie Stępniów znów przybrały na sile. Na ich relacji miała się też odbić pandemia.

„My się teraz więcej kłócimy, więc nie jest kolorowo. Jestem ciągle skazana na jedną osobę. Siedzę ze swoim chłopem i już oszaleć idzie”, zdradziła Dorota w rozmowie z Justyną Steczkowską.

Potem były samotne wakacje w Meksyku, na które Doda wyjechała z przyjaciółkami, i jej urodziny spędzone bez męża. Kiedy Emila Stępnia oskarżono o oszustwo, wizerunek Dody także na tym ucierpiał. Powód? Rabczewska była wówczas wspólniczką męża. O co chodzi?

W sprawie spółki filmowej Ent One Investments, którą zarządzał Emil Stępień, toczy się postępowanie prokuratorskie. Pozyskała ona środki na produkcję filmu „Dziewczyny z Dubaju” od inwestorów, którzy oczywiście liczyli na zyski. Problem w tym, że premiera się opóźniała (m.in. przez pandemię), a w 2020 roku „Puls Biznesu” ujawnił, że spółka Ent One Investments ma puste konta. W maju ogłoszono jej upadłość. Na jaw wyszło, że brak pieniędzy nie wynika z tego, że zostały zainwestowane. Trafiły one na konto innej spółki – do maltańskiej Ent One Studios, która także należała do Stępnia i jego żony Doroty Rabczewskiej. Dziś Doda nie jest już jej współwłaścicielką.

„Nie mam z tym nic wspólnego i proszę mnie z tym nie łączyć. Prywatnie i biznesowo moje zaufanie do męża było bezgraniczne i stąd wynika mój brak wiedzy i świadomości w niektórych tematach”, powiedziała Doda w rozmowie z „Pulsem Biznesu”.

Zobacz także: Doda popłakała się przez rodziców. Co się stało?

Więcej o Dodzie i Emilu Stępniu przeczytasz w nowym "Party".

Doda i Monika Richardson na okładce
PARTY

Dorota nadal współpracuje z Emilem Stępniem, ale mają jasny podział ról. Piosenkarka jest wyłącznie producentem kreatywnym, nie zajmuje się finansami ani umowami. Choć pozew rozwodowy Stępniów jest już w sądzie, to na termin rozprawy rozwodowej przyjdzie im jeszcze trochę poczekać. Doda chce w tym czasie skupić się na pracy. 

Doda i Emil Stępień - ślub

Wokalistka rzuciła się w wir pracy. Już 26 czerwca zaśpiewa na koncercie „Najlepsi z Najlepszych” podczas Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Planuje też trasę koncertową po Polsce. Wspólnie z Marią Sadowską kończą pracę nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”, który będzie miał premierę w listopadzie. Doda wyśmiała plotki, że rozstanie z mężem ma służyć rozgłosowi produkcji. Gwiazda zapewnia, że nie zamierza zdradzać, co się naprawdę wydarzyło między nią a mężem. Czy dotrzyma słowa? Czas pokaże.

Doda i Maria Sadowska na planie
Instagram

 

Doda w sukni ślubnej
ARCHIWUM PRYWATNE DODY / NANI DE PEREZ
Newsy
Jak ślub odmienił Dodę? Piękny apel artystki do kobiet: "Nie bójcie się życia"
Doda o ślubie. Dwa lata po ślubie Doda zdradza szczegóły wesela i uroczystości. Jak się zmieniła?

Nie było randki w restauracji, romantycznego wypadu za granicę ani innych „fajerwerków”. Nie tak miała wyglądać druga rocznica ich ślubu. Z powodu pandemii Dorota Rabczewska-Stępień (36) i Emil Stępień (43) świętowali skromnie, w salonie w swoim mieszkaniu. Ale mimo przymusowej izolacji ten dzień i tak był dla nich wyjątkowy: oglądali film, zdjęcia i wspominali. Doda wrzuciła potem na Instagram fotografię z pierwszych wspólnych wakacji z Emilem: „Za granicą mogliśmy się czuć swobodnie, bo przypominam Wam, że przez pierwsze kilkanaście miesięcy udawaliśmy przyjaciół i nawet do samolotu nie wchodziliśmy razem”, napisała.  Faktycznie, jeszcze trzy lata temu związek Doroty i Emila był ściśle tajny. Oboje włożyli sporo wysiłku w to, by ukryć go przed światem. Dlaczego Dodzie tak na tym zależało? Jak ocenia ten pomysł dzisiaj?  UCZUCIE ŚCIŚLE TAJNE   Ta miłość to nie był grom z jasnego nieba. Cztery lata temu, w maju, Doda grała w spektaklu „Słownik Ptaszków Polskich” w Teatrze IMKA. Emila Stępnia poznała po premierze. Co było potem? W jednym z wywiadów gwiazda opowiadała, jak podczas wakacji w Hiszpanii wspomniała przyjaciółce, że zna fajnego faceta. Koleżanka namówiła ją, by do niego zadzwoniła. A Emil... natychmiast rzucił wszystko i przyleciał pierwszym samolotem. Ich związek zaczął się od przyjaźni i – jak twierdzi artystka – właśnie dlatego jest inny niż wszystkie, które do tej pory miała. A na mężczyznach zawiodła się już wiele razy. Bała się, że znowu ktoś ją zdradzi, oszuka albo potraktuje jak szansę na autopromocję w mediach. Dlatego w przypadku Emila postano- wiła być bardziej powściągliwa. Długo nie opowiadała o nim dziennikarzom. „Gra była warta...

Dorota Szelągowska szczerze o życiu
Newsy
Dorota Szelągowska znowu jest zakochana! Kim jest jej nowy partner?
Dorota Szelągowska niewiele mówi o związkach. Niedawno jednak przyznała: "Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ślub". Do kogo teraz należy jej serce?

Pod koniec lipca rozwiodła się z trzecim mężem, reżyserem Michałem Wawro. To była formalność - Dorota Szelągowska (40) już kilka miesięcy wcześniej przyznała, że nie mieszkają razem od ponad półtora roku. Media dowiedziały się bardzo późno. Rozstaliśmy się dawno, pande-mię przechodziłam w samotności - powiedziała w wywiadzie dla „Pani”. Dlaczego związek z tatą 3-letniej Wandy nie wypalił? Tego gwiazda „Totalnych remontów Szelągowskiej” nie zdradziła. Ale ostatnio temat powrócił w programach, do których została zaproszona. Zobacz także:  Ile tak naprawdę rozwodów miała Dorota Szelągowska? Okazuje się, że więcej niż trzy! Dorota Szelągowska znowu jest zakochana Pierwszy raz wyszła za mąż w wieku 20 lat. O wybranku niewiele wiadomo – to właśnie on jest tatą 20-letniego dziś Antoniego. Drugim mężem Doroty był kompozytor Adam Sztaba. Wzięli ślub po 11 latach związku, ale w małżeństwie wytrzymali jedynie dwa. W 2017 roku projektantka wyszła za mąż po raz trzeci. Też nie wyszło. Nie jestem fanką rozwodów, rozstań i całej reszty. Uważam tylko, że każdy powinien nauczyć się stawiać granice - powiedziała Szelągowska w internetowej „Domów- ce u Dowborów”. Jej mama, Katarzyna Grochola, podsumowała, że razem z córką mają za sobą już sześć rozwodów, w tym jedno unieważnienie małżeństwa kościelnego, na które Dorota czekała dwa lata. Pisarka zapewniła, że akceptuje wszystkie decyzje córki. Pozostawanie w złym związku, w którym nie ma miłości, jest dużo większym grzechem niż wyjście z niego. Jeśli moja córka wzięła pierwszy, drugi, trzeci rozwód, to widać miała bardzo ważne powody - dodała. W programie u Kuby Wojewódzkiego temat rozstania Szelągowskiej pojawił...

Agustin Egurrola w smokingu
East News
TV-Show
"Dance, Dance, Dance": "Nikt się ze mną nie pieścił", mówi Agustin Egurrola o początkach swojej kariery tanecznej. Dlatego jest tak srogim jurorem?
Agustin Egurrola uznawany jest za najbardziej surowego jurora w historii "Dance Dance Dance". Dlaczego tak srogo ocenia uczestników show?

Jego przejście z TVN do TVP wywołałąo wiele emocji. Podobnie jak sposób, w jaki Agustin Egurrola ocenia uczestników trzeciej edycji „Dance Dance Dance” . Już po kilku pierwszych odcinkach Egurrola zyskał miano najsurowszego jurora show. To tylko dowód na to, że dobrze wykonuję swoją pracę – twierdzi choreograf. – Bycie jurorem w dużej mierze polega na wskazywaniu błędów – dodaje. Ale Egurrola spełnia się nie tylko zawodowo. W zeszłym roku wziął ślub, niedawno po raz drugi został ojcem . Jak sprawdza się w tej roli? I czy naprawdę zobaczymy go w jury „You Can Dance”? Przeczytajcie wywiad, którego choreograf udzielił magazynowi "Party". Pana transfer do TVP odbił się szerokim echem w mediach. Nie miał pan żadnych wątpliwości? To była trudna decyzja, mimo że z TVP współpracuję już od kilkunastu lat, a w „Dance Dance Dance” jestem głównym choreografem od pierwszej edycji. Zawsze chcę być tam, gdzie dzieje się coś ciekawego związanego z tańcem. Teraz zasiadam również w jury i myślę, że moje oceny wniosły trochę emocji. Także negatywnych! Niemal każda pana ocena spotyka się z krytyką fanów programu. Jestem jurorem od wielu lat i zawsze oceniałem uczestników w zgodzie ze sobą. Różnica między „Dance Dance Dance” a innymi programami, w których brałem udział, polega na tym, że tutaj przyznajemy punkty i to one budzą największe emocje. Styl moich wypowiedzi się nie zmienił. Internauci są innego zdania... Każdy ma prawo do swojego zdania. Ludzie, którzy oglądają show, mogą mieć odmienne od mojego i to jest normalne. Niektóre oskarżenia czy pretensje budzą moje zdumienie, ale nie biorę ich do siebie. Ale „Dance...” nie jest programem dla profesjonalnych tancerzy, tylko dla...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik