Doda z rodzicami na premierze spektaklu
East News, VIPHOTO/East News
Newsy

Doda popłakała się przez rodziców! Otrzymała prezent, nad którym pracowali pół roku! 

Rodzice Dody przygotowali, dla córki wzruszający ale jednocześnie bardzo wymagający prezent. Dodzie trudno było znaleźć słowa. To cenny skarb dla każdego dziecka.

Doda od lat podkreśla jak mocno kocha swoich rodziców. Przy okazji często przypomina swoim młodym odbiorcom, jak ważne są relacje z rodziną i wzajemne wsparcie. Mimo tego, że Doda dziś jest już gwiazdą i może pozwolić sobie na wszystko, o czym tylko zamarzy, najbardziej ceni coś, czego nie można kupić. O miłości do swoich rodziców mówi z dumą i zawsze znajduje czas, aby odwiedzić ich w rodzinnym Ciechanowie. Podczas ostatniej wizyty w domu, rodzice Dody zaskoczyli ją wyjątkowym prezentem. Pracowali na niego pół roku, a efekt sprawił, że Dodzie łamał się głos. Koniecznie musicie zobaczyć, o co chodzi. 

Zobacz także: Doda zrobiła wyjątkowy i bardzo drogi prezent swoim rodzicom. "Praktyczny"

Szybkie strzały. Doda o prokuraturze: "Traumatyczne i najgorsze wspomnienie w moim życiu"

Doda wzruszona prezentem od rodziców

Doda dziś jest jedną z najbardziej charakterystycznych postaci w polskim show-biznesie. Mimo kontrowersji i swojego ostrego stylu bycia, jednocześnie jest bardzo wrażliwa i rodzinna. Rodzice są dla niej najważniejsi i nigdy nie wstydziła się mówić głośno o tym, jak bardzo ich kocha i ile im zawdzięcza. Chociaż na początku kariery nie mogła liczyć na ogromne wsparcie finansowe, miała od nich coś cenniejszego - niekończące się wsparcie. Dziś, kiedy może sobie kupić wszystko o czym zamarzy to ona stara się odciążać rodziców, jak tylko może. Niedawno zafundowała im automatycznie otwierającą się bramę, która nieco odciąży ich w codzienności. Jednak to, to przygotowali dla córki Wanda i Paweł Rabczewscy nie równa się z żadnymi prezentami kupionymi za pieniądze. Rodzice Dody ostatnie pół roku poświęcili na to, aby uzupełnić córce specjalne książki, w których opisali całe swoje życie: 

Moje prezenty nie umywają się do tych, które dostaje od swoich rodziców. Zarówno mama jak i tata poświęcili ostatnie pół roku, aby przygotować mi takie piękne książki, gdzie opisane jest całe życie mojego taty i całe życie mojej mamy, które opisują dla mnie odpowiadając na pytania. Są to rady na życie, są to ich obserwacje, które chcieliby mi przekazać i opowiedzieć.

Książki przygotowane przez Rabczewskich to nie tylko treści pisane odręcznie ale także zbiór archiwalnych zdjęć, które będą na zawsze przypominać Dodzie o najważniejszych momentach życia rodziców. Doda oglądając prezent od rodziców niemalże się rozpłakała ze wzruszenia: 

Niech wam się nie wydaje, że to jest coś banalnego, bo NIE. To jest najwspanialszy prezent i pamiątka... Jest tyle pytań, które chcielibyśmy zadać swoim rodzicom, na które nie mamy czasu, zapominamy, później ich zabranie... A to zostanie na zawsze i to jest taką księga, do której możemy wracać i kiedy sobie myślimy "Boże ciekawe, co by moja mama powiedziała" albo "co by mi doradził mój tata...", to jest coś co zostaje z nami na zawsze... - powiedziała na Instastories 

Przepiękna pamiątka... 

Zobacz także: Wraca Polsat SuperHit Festiwal! Wśród gwiazd m.in. Doda, Szpak, Kozidrak, Sanah, Steczkowska...

Doda wzruszyła się prezentem od rodziców. To specjalnie przygotowane przez nich książki, w których opisali całe swoje życie. Pozostawili w nich również porady dla córki oraz zapisali swoje spostrzeżenia na ważne kwestie. Te niezwykłe albumy od teraz z pewnością będą najcenniejszymi egzemplarzami w biblioteczce Dody, do których będzie wracała przez całe swoje życie. 

Doda dostała od rodziców odręcznie napisane książki
Instagram @dodaqueen

Doda jest bardzo związana ze swoimi rodzicami. Przez lata jej kariery zmieniło się wiele, ale nie jej relacje z Wandą i Pawłem Rabczewskimi. Od zawsze pozostają dla córki najlepszymi przyjaciółmi, do których może przyjść w najczarniejszym momencie swojego życia. 

Wanda Rabczewska z torebką Chanel

Doda często odwiedza rodzinny Ciechanów. Fani uwielbiają oglądać jej relacje z rodzinnego domu. Artystka czasami dzieli się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami ze swojego domowego archiwum. Poznalibyście w tej małej dziewczynce dzisiejszą Dodę? 

Doda w marynarce
Newsy
Doda zrobiła wyjątkowy i bardzo drogi prezent swoim rodzicom. "Praktyczny"
Doda postanowiła sprawić swoim rodzicom przyjemność, kupiła im kosztowny, ale bardzo praktyczny prezent. Pokazała ich zachwycone miny!

Doda postanowiła sprawić swoim rodzicom wyjątkowy prezent. Ostatnio wokalistka często opowiada o swojej mamie i swoim tacie z wielkim rozrzewnieniem, wspominając swoje dzieciństwo. Gdy Doda zaczynała karierę jej rodzice byli narażeni na ogromną krytykę i wiele przykrości. Wokalistka starała się zrekompensować im te trudne chwile i zawsze pomagała im finansowo. Za pieniądze, które zarobiła na początku swojej popularności, spłaciła ich kredyt. Wokalistka wciąż stara się wspierać rodziców, a teraz zdecydowała się na kolejny kosztowny prezent, ale za to jaki praktyczny! Doda pokazała, co kupiła swoim rodzicom, ich miny mówią wszystko! Doda zawsze podkreśla, że rodzice są dla niej najważniejsi, dlatego stara się pomagać i ułatwiać im życie. Na swoim Instagramie gwiazda pochwaliła się, że kupiła im prezent. Swoją drogą bardzo praktyczny!  Nie wiem, jakie dzieci robią swoim rodzicom prezenty, ale ja właśnie praktycznie, praktycznie, żeby rodzice nie musieli otwierać bramy, tylko na pilota. Bardzo ładnie wygląda. Podoba wam się? Doda pokazała piękną bramę, pasującą idealnie do ogrodzenia domu. Brama zamyka się na pilot, co będzie wyjątkowo wygodne dla starszych już rodziców. Oboje podziwiali swój nowy prezent z balkonu. Ich miny mówią wyraźnie, że są bardzo wdzięczni i szczęśliwi z takiego podarunku.  Doda poświęca w swoich mediach społecznościowych dużo uwagi swoim rodzicom. Nie boi się mówić także o swoich błędach. Jej wzruszający wpis na Instagramie, który opublikowała kilka tygodni temu, rozkleił internautów: Kocham moich rodziców tak bardzo.🥰Nie wyobrażam sobie życia bez nich. Zawsze przy mnie, zawsze obok, zawsze za mną. Gdyby ktoś zaproponował mi urodzenie się w najbogatszej rodzinie, najbardziej wpływowej, w najpiękniejszym kraju na...

Instagram/Ewa Puchowska
Newsy
Przyjaciółka Ani Lewandowskiej pokazała przepiękny prezent z okazji narodzin Laury! To pamiątka na całe życie
Przyjaciółka Ani Lewandowskiej pokazała przepiękny prezent z okazji narodzin Laury! To pamiątka na całe życie

Przyjaciółka Anny Lewandowskiej , Ewa Puchowska pokazała na swoim Instagramie przepiękny prezent z okazji narodzin drugiej córki trenerki. To wspaniała pamiątka na całe życie. Zobaczcie co takiego zostało przygotowane specjalnie na tą wyjątkową okazję! Zobacz także:  Tak Robert Lewandowski powitał w domu Anię i córkę Laurę. Każdy tata powinien wziąć z niego przykład! Przyjaciółka Anny Lewandowskiej pokazała piękny prezent z okazji narodzin Laury! W środę 6 maja na świecie pojawiła się druga córka Ani i Roberta Lewandowskich - Laura. Poród trenerki na szczęście był szybki i obył się bez komplikacji, dlatego świeżo upieczona mama mogła niemal od razu wrócić do domu. Jako pierwszy radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosił dumny tata, zaledwie dwie godziny po narodzinach Laury!  Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy (witaj na świecie Laura, świetna robota Mamo) - napisał piłkarz. W domu czekało na świeżą upieczoną mamę oraz małą Laurę wiele niespodzianek, które przygotowali bliscy. Teraz pojawił się kolejny prezent, który opublikowała na swoim Instagramie przyjaciółka Anny Lewandowskiej, Ewa Puchowska. Szczęśliwa "ciocia" zrepostowała przepiękną grafikę autorstwa Ady z "Grafrele Art", na której możemy zobaczyć Ewę z trójką dzieci, a także Anię, która trzyma na rękach Laurę, a u jej boku stoi także Klara. Ilustracja rozczuliła internautów! - Cudowne ! 😍💕 - Ale to urocze 💖💖💖 - PRZEPIĘKNY WIDOK I PREZENT ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️ - Ale ładne🤍 - piszą internauci.  My także nie możemy oderwać wzroku. Ania i Ewa będą miały pamiątkę...

Emil Stępień komentuje słowa Dody: dopuściła się recydywy, za którą ma już wyrok. Odpowiedziała!
@dodaqueen, Instagram/TRICOLORS/East News
Newsy
Wojna Dody i Emila Stępnia coraz ostrzejsza: "Znęcałeś się nade mną, zostaw moją matkę w świętym spokoju"
Konflikt pomiędzy Dodą, a Emilem Stępniem zaostrza się! Po tym jak producent skomentował zarzuty artystki podczas konferencji dotyczącej "Dziewczyn z Dubaju", Doda nagrała InstaStory, odpowiadając byłemu małżonkowi w ostrych słowach.

Afera wokół jednego z najbardziej wyczekiwanych filmów - "Dziewczyny z Dubaju" - nie milknie. Emil Stępień odniósł się do słów Dody, które padły podczas konferencji prasowej zorganizowanej na jej profilu na Instagramie. Producent filmowy zaprzeczył, jakoby miał wysyłać zastraszające wiadomości do mamy swojej byłej partnerki i skomentował jej relacje z rodzicami. Na reakcję artystki nie musieliśmy długo czekać. Na opublikowanym InstaStory Doda w mocnych słowach zwraca się do Emila Stępnia!  Ostatni raz cię ostrzegam. Straszyłeś mnie, że zrzucisz na mnie napalm, kto napalmem wojuje, ten od napalmu ginie - grzmiała Doda. Afera wokół "Dziewczyn z Dubaju" Po tym, jak kilka dni temu Doda opublikowała na swoim profilu na Instagramie nagrania, na których razem z  Marią Sadowską wyznały, że nie biorą odpowiedzialności za film  "Dziewczyny z Dubaju", ponieważ nie zostały wpuszczone do studia, by dokonać ostatecznego montażu, wokół produkcji wybuchła prawdziwa afera. A wraz z nią narósł konflikt pomiędzy byłymi partnerami. Emil Stępień odpowiedział Dodzie i Marii Sadowskiej w bardzo mocnych słowach i stwierdził, że film jest już ukończony Film jest już ukończony i zabezpieczony do dystrybucji w Polsce i poza jej granicami. Panie mogą bawić się w film, ale nie za pieniądze moje, jak i moich inwestorów. Maria Sadowska powinno skupić się na mniej wymagających filmach, a pani Rabczewska być wdzięczna, że na moich produkcjach przedłuża swoje medialne życie. Film jestem produktem biznesowym. Jak panie chcą się bawić, niech idą do Smyka - mówił dla serwisu Plotek.pl Po tych słowach głos zabrał menagment Dody , a następnie artystka zorganizowała live'a na swoim profilu na Instagramie, który był jednocześnie...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik