Doda i Emil Stępień pojawili się na gali rozdania Bestsellerów Empiku 2018
East News
Newsy

Doda i Emil Stępień rozstali się! Gwiazda zamieściła oświadczenie: "Decyzja była długo przepracowana"

Doda zaskoczyła fanów smutną informacją. Jak się okazało, jej związek z Emilem Stępniem to już przeszłość. Gwiazda złożyła pozew o rozwód.

Doda opublikowała w swoich mediach społecznościowych oświadczenie, z którego dowiadujemy się o rozpadzie jej małżeństwa z Emilem Stępniem. Już od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje na temat kryzysu w związku tej dwójki. Do tej pory gwiazda nie zabierała głosu na ten temat, jednak w środę 9. czerwca postanowiła przerwać milczenie. Jak się okazało, piosenkarka złożyła już pozew o rozwód. Zobaczcie, co napisała w sieci.  

Zobacz także: Doda popłakała się przez rodziców! Otrzymała prezent, nad którym pracowali pół roku! 

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Doda i Emil Stępień biorą rozwód!

Doda i Emil Stępień zaręczyli się w 2017 roku, a rok później wzięli ślub. Przez długi czas para utrzymywała, że łączy ich jedynie relacja przyjacielska, a wiadomość o ślubie trzymała w tajemnicy dość długo. Informacja o zawarciu małżeństwa przez Dodę i Emila Stępnia, zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów wokalistki. Wszyscy jednak cieszyli się szczęściem swojej idolki. 

Jednak ostatnio do mediów docierały informacje, że niestety w związku tej dwójki nie układa się najlepiej. Jak się okazało, te spekulacje nie były bezpodstawne. Na Instagramie Dody właśnie pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że gwiazda bierze rozwód z Emilem Stępniem. Piosenkarka podkreśliła, że jest to ostateczna decyzja. 

- Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - zaczęła swój wpis Doda. 

W dalszej części oświadczenia gwiazda podkreśla, że nie ujawni szczegółów rozstania ze swoim mężem. Podziękowała również za wsparcie i zaznaczyła wyraźnie, że ogłoszenie decyzji o rozstaniu z Emilem Stępniem, nie ma na celu dodatkowo promować filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. 

- Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną💜 W kwestii biznesowej: Premiera „dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu 🤦🏼‍♀️Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień.

Oprócz oświadczenia, piosenkarka dodała również wymowne grafiki, na których możemy przeczytać: 

Rozwód jest ok. Zerwanie jest ok. Zaczynanie od nowa jest ok. Pójście dalej jest ok. Bycie samotnym jest ok. To, co nie jest ok, to tkwienie gdzieś, gdzie nie czujesz się szczęśliwy. To nie jest ok.

Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów. 

- Trzeba zawsze stawiać swoje szczęście na pierwszym miejscu ❤️🔥 Gratuluję odwagi, wiele kobiet jej nie posiada. Będzie dobrze ❤️😘

- Trzymaj się kochana jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy ❤️czekamy na film 🔥

- Najważniejsze to być szczęśliwym, brawo 👏

- Wszystkiego najlepszego dla Ciebie 🤗 bądź szczęśliwa!!! - piszą fani.

Już oficjalnie wiadomo, że Doda i Emil Stępień rozstali się. Gwiazda złożyła już pozew o rozwód i podkreśliła, że decyzja jest przemyślana i ostateczna. Piosenkarka i producent filmowy, który ma na koncie takie hity jak: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Służby specjalne" czy "Pitbull. Ostatni pies", byli małżeństwem przez 3 lata.

Doda i Emil Stępień pobrali się w kwietniu 2018 roku w słonecznej Hiszpanii. Wszystko odbyło się w tajemnicy przed światem, a informacje o swoim ślubie, gwiazda przekazała dopiero po fakcie. 

- Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO! - pisała tuż po ślubie z Emilem Stępniem, Doda.

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu
Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez

Doda w swoim oświadczeniu dotyczącym rozwodu z mężem, nie zdecydowała się jednak wyjawić powodów ich rozstania. Jak podkreśliła, te szczegóły chce zachować dla siebie. Wszystko wskazuje jednak na to, że złe chwile w ich związku trwały od kilku miesięcy, bo już pod koniec ubiegłego roku do mediów docierały informacje na temat kryzysu w małżeństwie tej dwójki. 

Zachwyć wszystkich lookiem jak z okładki, nie tracąc majątku. Wykorzystaj kody rabatowe Bon Prix i odśwież swoją szafę!

Doda i Emil Stępień obchodzą 2. rocznicę ślubu
Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez

Doda ujawnia szokujące szczegóły nękania jej mamy przez Emila Stępnia
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Doda nagrała relację po wyjściu ze sprawy rozwodowej! "Honorowo i uczciwie mówię..." 
Piosenkarka kilka miesięcy temu poinformowała, że kończy małżeństwo z Emilem Stępniem, a dziś odbyła się kolejna rozprawa. Sprawdźcie, co Doda powiedziała po wyjściu z sądu!

Doda podczas relacji na InstaStories nagrała krótkie nagranie po wyjściu z sali sądowej. Okazuje się, że właśnie dziś, w środę 10 listopada, odbyła się sprawa rozwodowa piosenkarki i jej męża Emila Stępnia. Czy producent filmowy tym razem pojawił się na sprawie i czy była para jest już rozwiedziona? Sprawdźcie, co powiedziała Doda!  Doda komentuje sprawę rozwodową z Emilem Stępniem Kilka miesięcy temu Doda opublikowała w sieci zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem, Emilem Stępniem. Artystka zdradziła wówczas, że to ona złożyła pozew rozwodowy i jest to jej ostateczna decyzja.  - Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - Doda wyznała na początku czerwca br.  Niestety, po jakimś czasie okazało się, że Doda i Emil Stępień nie rozstali się w przyjaznej atmosferze. Co więcej, między byłą parą doszło do medialnej przepychanki.  Zobacz także:   "Na czworakach poszłam do lekarza". Doda w szczerym wywiadzie o rozstaniu i swoim stanie psychicznym Doda już nie ukrywa, że nie utrzymuje z mężem żadnych kontaktów, a to, co przeżywała przed rozstaniem było prawdziwym horrorem. Piosenkarka zdradziła, że związek z Emilem Stępniem odbił się na jej psychice.  - Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie - mówiła Doda.  Dziś odbyła się druga sprawa rozwodowa Dody i Emila Stępnia. Po wyjściu z sali sądowej gwiazda nagrała krótką relację, podczas której zdradziła, że producent filmowy...

Doda o zarzutach wobec jej byłego męża
VIPHOTO/EAST NEWS
Newsy
Szokujące wyznanie Dody o rozstaniu z mężem! Mówi, że groziła skokiem z okna
Artystka ma za sobą naprawdę trudne chwile. Piosenkarka zdradziła, co powiedziała Emilowi Stępniowi kiedy zdecydowała się na rozwód.

Doda zaskoczyła bardzo szczerym i osobistym wyznaniem podczas relacji na żywo na Instagramie. Artystka w miniony wtorek postanowiła szczerze opowiedzieć swoim fanom o tym, co przeżywała w ostatnim roku. Z jej słów wynika, że w jej życiu rozpętało się piekło. Wyznanie gwiazdy naprawdę porusza. Szokujące wyznanie Dody o rozwodzie Na początku czerwca br. Doda zaskoczyła swoich fanów publikując w sieci wpis dotyczący ogromnych zmian w jej prywatnym życiu. Okazało się wówczas, że artystka rozstała się ze swoim mężem, Emilem Stępniem. Artystka przyznała, że to ona złożyła pozew. Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - pisała Doda. - Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek - dodała.  Zobacz także:   Doda zdradza szczegóły o rozwodzie z Emilem. Gwiazda przed wszystkimi ukrywała prawdę Teraz Doda postanowiła opowiedziedzieć o trudnym dla niej czasie. Ze słów piosenkarki wynika, że przez ostatni rok przeżywała dramat.  Ukrywałam przez ostatni rok wiele rzeczy. Doprowadziło mnie to na skraj. Wstydziłam się, uważałam, że nikt mi nie uwierzy w to, przez jakie piekło przechodziłam. Nie sądziłam, że ktoś może mi może pomóc. Myślałam, że sama sobie poradzę, ale nie, nie dawałam sobie rady - mówiła podczas relacji live na Instagramie.  Zobacz także:   Doda komentuje zarzuty wobec Emila Stępnia! Stanęła w obronie byłego męża? Doda wspomina rozmowę z mężem o rozwodzie Gwiazda podczas relacji na Instagramie przyznała, że chciałaby, żeby jej małżeństwo jak najszybciej zostało zakończone. Doda wspominała również wstrząsającą rozmowę z Emilem Stępniem. Ja...

Dorota Rabczewska na Polsat SuperHit Festiwal
East News
Newsy
Dlaczego Doda zdecydowała się zakończyć małżeństwo z Emilem Stępniem? Poznajcie kulisy rozstania
Dorota „Doda” Rabczewska zdecydowała się na rozwód. Dlaczego jej małżeństwo z Emilem Stępniem tak szybko się zakończyło?

O kryzysie w ich związku plotkowano od kilku miesięcy. Dziś już wiadomo: po trzech latach małżeństwa Dorota Rabczewska-Stępień (37) rozstała się z mężem, producentem filmowym Emilem Stępniem (44). O swojej decyzji poinformowała zszokowanych fanów na Instagramie.  „Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana i jest ostateczna. (…) Dziękuję wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną”, napisała Doda.  Dlaczego zdecydowała się zakończyć małżeństwo? O tym nie chce mówić.  „Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie, podobnie jak i cały nasz 5-letni związek”, wyjaśniła. Podobno w związku Doroty i Emila nie działo się dobrze od dłuższego czasu. Para próbowała walczyć o łączące ich uczucie. Niestety bezskutecznie. Pojawiły się informacje, że duży wpływ na pogorszenie ich relacji miały nie tylko różnice charakterów, ale rzekomo także kłopoty finansowe Emila Stępnia. Jakie? Producent został oskarżony o oszustwo – miał nieprawidłowo rozliczyć się z inwestorami filmu „Pitbull. Ostatni pies”, które produkowała jego spółka Ent One Investments, i nie zwrócić należnych im pieniędzy. Ile w tym prawdy? Zobacz także:  Festiwal filmowy w Monako 2021. Doda rusza z nowym projektem. Znamy szczegóły Doda i Emil Stępień, czyli miłość ściśle tajna Doda i Emil Stępień długo ukrywali swój związek. Kiedy w 2016 roku paparazzi przyłapali ich razem na kolacji, oboje zaprzeczali, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, twierdzili, że ich spotkania mają charakter wyłącznie biznesowy. Dorocie udało się zwodzić prasę i fanów przez dwa lata, do momentu gdy opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w sukni ślubnej. „W dniu...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik