Doda opublikowała w swoich mediach społecznościowych oświadczenie, z którego dowiadujemy się o rozpadzie jej małżeństwa z Emilem Stępniem. Już od pewnego czasu w mediach pojawiały się spekulacje na temat kryzysu w związku tej dwójki. Do tej pory gwiazda nie zabierała głosu na ten temat, jednak w środę 9. czerwca postanowiła przerwać milczenie. Jak się okazało, piosenkarka złożyła już pozew o rozwód. Zobaczcie, co napisała w sieci.

Reklama

Zobacz także: Doda popłakała się przez rodziców! Otrzymała prezent, nad którym pracowali pół roku!

Doda i Emil Stępień biorą rozwód!

Doda i Emil Stępień zaręczyli się w 2017 roku, a rok później wzięli ślub. Przez długi czas para utrzymywała, że łączy ich jedynie relacja przyjacielska, a wiadomość o ślubie trzymała w tajemnicy dość długo. Informacja o zawarciu małżeństwa przez Dodę i Emila Stępnia, zaskoczyła nawet najwierniejszych fanów wokalistki. Wszyscy jednak cieszyli się szczęściem swojej idolki.

Jednak ostatnio do mediów docierały informacje, że niestety w związku tej dwójki nie układa się najlepiej. Jak się okazało, te spekulacje nie były bezpodstawne. Na Instagramie Dody właśnie pojawiło się oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że gwiazda bierze rozwód z Emilem Stępniem. Piosenkarka podkreśliła, że jest to ostateczna decyzja.

- Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - zaczęła swój wpis Doda.

W dalszej części oświadczenia gwiazda podkreśla, że nie ujawni szczegółów rozstania ze swoim mężem. Podziękowała również za wsparcie i zaznaczyła wyraźnie, że ogłoszenie decyzji o rozstaniu z Emilem Stępniem, nie ma na celu dodatkowo promować filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

Zobacz także

- Kulisy naszego rozstania pozostawiam dla siebie podobnie jak i cały nasz związek. Dziękuje wszystkim za wsparcie. Wierzę, że najlepsze jeszcze przede mną???? W kwestii biznesowej: Premiera „dziewczyn z Dubaju”, z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu ????????‍♀️Po raz kolejny jednak podkreślam: w naszej spółce jesteśmy 50/50, ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień.

Oprócz oświadczenia, piosenkarka dodała również wymowne grafiki, na których możemy przeczytać:

Rozwód jest ok. Zerwanie jest ok. Zaczynanie od nowa jest ok. Pójście dalej jest ok. Bycie samotnym jest ok. To, co nie jest ok, to tkwienie gdzieś, gdzie nie czujesz się szczęśliwy. To nie jest ok.

Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od fanów.

- Trzeba zawsze stawiać swoje szczęście na pierwszym miejscu ❤️???? Gratuluję odwagi, wiele kobiet jej nie posiada. Będzie dobrze ❤️????

- Trzymaj się kochana jesteśmy z Tobą i zawsze będziemy ❤️czekamy na film ????

- Najważniejsze to być szczęśliwym, brawo ????

- Wszystkiego najlepszego dla Ciebie ???? bądź szczęśliwa!!! - piszą fani.

Już oficjalnie wiadomo, że Doda i Emil Stępień rozstali się. Gwiazda złożyła już pozew o rozwód i podkreśliła, że decyzja jest przemyślana i ostateczna. Piosenkarka i producent filmowy, który ma na koncie takie hity jak: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", "Służby specjalne" czy "Pitbull. Ostatni pies", byli małżeństwem przez 3 lata.

Doda i Emil Stępień pobrali się w kwietniu 2018 roku w słonecznej Hiszpanii. Wszystko odbyło się w tajemnicy przed światem, a informacje o swoim ślubie, gwiazda przekazała dopiero po fakcie.

- Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO! - pisała tuż po ślubie z Emilem Stępniem, Doda.

Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez

Doda w swoim oświadczeniu dotyczącym rozwodu z mężem, nie zdecydowała się jednak wyjawić powodów ich rozstania. Jak podkreśliła, te szczegóły chce zachować dla siebie. Wszystko wskazuje jednak na to, że złe chwile w ich związku trwały od kilku miesięcy, bo już pod koniec ubiegłego roku do mediów docierały informacje na temat kryzysu w małżeństwie tej dwójki.

Reklama

Zachwyć wszystkich lookiem jak z okładki, nie tracąc majątku. Wykorzystaj kody rabatowe Bon Prix i odśwież swoją szafę!

Archiwum prywatne Dody / Nani De Perez
Reklama
Reklama
Reklama