To już koniec małżeństwa Angeliny Jolie i Brada Pitta! Informacje o rozstaniu aktorskiej pary wywołały ogromne emocje na całym świecie. Wydawało się, że ich miłość będzie trwała wiecznie - niestety, od wczoraj wszystkie media donoszą o pozwie rozwodowym, który zdecydowała się złożyć Angelina Jolie.

 

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!

Piękna aktorka zażądała rozwodu "dla zdrowia rodziny". Media spekulują, że powodem rozstania pary był romans Brada Pitta z koleżanką z planu filmowego, Marion Cotillard. Francuska gwiazda jest ponoć wstrząśnięta oskarżeniami, że to ona zniszczyła małżeństwo hollywoodzkiej pary.

Jedno jest pewne, szykuje się  rozwód roku. Para musi podzielić się nie tylko ogromnym majątkiem, ale i opieką nad dziećmi. 

Zobacz także: Co z dziećmi po rozwodzie Jolie i Pitta? Pitt zaprzecza, że był złym ojciem i chce o nie walczyć!

 

W mediach wciąż pojawiają się nowe plotki na temat rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta. Kto wie, być może aktorzy zdecydują się kiedyś wyjawić prawdziwe powody rozwodu.

 

Tymczasem zobaczcie, jak piękną tworzyli parę! Uczucie pomiędzy Angeliną i Bradem narodziło się w 2004 roku, kiedy to spotkali się na planie filmu "Pan i Pani Smith".  Dla aktorki Brad rozstał się z Jennifer Aniston. Kilka miesięcy później Brad i Angelina oficjalnie przyznali, że są razem. Od tamtej pory wydawało się, że tworzą idealną parę. Niestety, jak się wczoraj okazało, ta historia nie będzie miała happy endu...

 

Zobacz także: Jak Jennifer Aniston zareagowała na rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta?! "I to jest właśnie..."

 

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta.

Angelina Jolie i Brad Pitt na czerwonym dywanie
Getty Images