Sprawa sądowa Szulim i Dody
ONS
Newsy

Sprawa z bójką Dody i Szulim w końcu będzie miała swój finał. Znamy szczegóły

Trwało to ponad 9 miesięcy

W połowie lutego doszło do jednego z najgłośniejszych od lat wydarzeń w polskim show-biznesie. W jednym z klubów w Chorzowie spotkały się bowiem nie ukrywające wzajemnej niechęci Doda i Agnieszki Szulim. Dziennikarka oskarżyła Rabczewską o napaść, ale ta zdecydowanie temu zaprzeczała. Przypomnijmy: "Chciałam z nią stanąć twarzą w twarz"

Szulim kilka tygodni po incydencie zapowiedziała, że swoich praw będzie dochodzić w sądzie i z pomocą prawników oskarży wokalistkę o pobicie. Mijały jednak kolejne miesiące, a obie panie spotkały się w sądzie tylko raz - przy okazji procesu, który rodzice Rabczewskiej wytoczyli Szulim, a następnie całej stacji TVN, za naruszenie ich dóbr osobistych.

Zobacz: Mamy zdjęcia z rozprawy! Tak wyglądało spotkanie Dody i Szulim w sądzie

Teraz jednak głośna sprawa wraca na wokandę. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, pierwsza rozprawa dotycząca bójki gwiazd, w której stroną oskarżającą jest Szulim, odbędzie się 19 grudnia w jednym z warszawskich sądów. Nasze źródło twierdzi, że sąd w Chorzowie mocno wzbraniał się przed podjęciem sprawy, co wydłużyło czas oczekiwania. W końcu jednak przekazano ją do stolicy.
 

Sąd w Chorzowie ociągał się z rozpoczęciem postępowania i bardzo nie chciał rozstrzygać sprawy na swoim terenie. Udało się ją jednak przekazać sądowi w Warszawie, co mocno przyspieszy bieg wydarzeń. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 19 grudnia i zarówno Szulim, jak i Doda, mają się tam pojawić w towarzystwie adwokatów. Z uwagi na to, że odbędzie się to w stolicy, można się też spodziewać prawdziwego oblężenia paparazzi - tłumaczy w rozmowie z nami osoba z otoczenia gwiazd.


Po czyjej stronie w tym konflikcie jesteś?

Zobacz: Sablewska pierwszy raz skomentowała bójkę Dody i Szulim

Agnieszka Szulim po bójce z Dodą:

Edyta Górniak o bójce Dody i Szulim
ONS
Newsy
Górniak o bójce Dody i Szulim: Nie wychwalamy pani Szulim
Edyta rozpatruje głośną sprawę

Temat awantury Dody i Agnieszki Szulim wciąż jest numerem jeden w polskich mediach. W weekend swoją wersję wydarzeń przedstawiła Agnieszka, która w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, co się wydarzyło w chorzowskim Klubie Kultura . Dzisiaj z kolei, po kilku dniach milczenia, głos zabrała Doda, która zdecydowanie zaprzeczyła doniesieniom o pobiciu dziennikarki TVN. Jedno jest pewne - finał tej sprawy odbędzie się w sądzie. Przypomnijmy: "Nie przewróciłam Szulim! Nie okładałam jej pięściami!" W sobotnie popołudnie ostatnie wydarzenia skomentowała również Edyta Górniak , która na swoim Facebooku umieściła obszerny post nawołujący do bojkotowania przez media i izolowania od życia publicznego osób, które są agresywne i nie szanują godności innych . Wprawdzie nie padły z jej strony żadne nazwiska, ale wszyscy doskonale wiedzieli, kogo ma na myśli diwa. Zobacz: "Zapanowało zidiocenie. Zasługuje na izolację" Pod wpisem Górniak rozpoczęła się ogromna dyskusja, w której wzięli udział fani nie tylko Edyty, ale też samej Dody i innych osób postronnych. Jeden z komentujących zwrócił uwagę, że żaden z artystów i osób publicznych nie wstawił się za Dodą w momencie, gdy program Agnieszki emitował materiały o jej rodzicach czy żartował z urazu kręgosłupa. Górniak uważnie śledziła dyskusję i przychyliła się do opinii chłopaka, choć jasnym jest, że wciąż potępia zdarzenie, do którego doszło w Chorzowie. Czynnie lajkowała i przyznawała rację osobom, które krytykowały Dodę. Nie jestem fanem Dody ale tak zwykle po ludzku, gdyby artyści wstawiali się za nią gdy wyśmiewano się z jej urazu kręgosłupa albo romansu jej ojca, to takie oświadczenie w tym momencie byłoby zrozumiałe. Pani Szulim prowadzi program o poziomie szamba - brzmiał post jednego z użytkowników. Pojawił się również głos, iż jakiś czas temu Edyta pochwaliła...

Doda atakuje Agnieszkę Szulim
ONS
Newsy
Zakończyła się pierwsza rozprawa Szulim i rodziców Dody. Znamy szczegóły
Zapadły pierwsze decyzje

Dziś w południe w jednym z sądów w Warszawie odbyła się pierwsza rozprawa sądowa w sprawie naruszenia dóbr osobistych i prawa do prywatności rodziców Dody . Państwo Rabczewscy wnieśli pozew przeciwko Agnieszce Szulim , która ich zdaniem, w programie "Na Językach" dopuściła się wyżej wymienionych nadużyć. Na rozprawie pojawiła się też Doda . Przypomnijmy: Doda pokazała zdjęcie Szulim z sądu. Dziś ich pierwsza rozprawa Jak udało nam się dowiedzieć, posiedzenie trwało niecałą godzinę, a Szulim jako osoba pozwana musiała ustosunkować się do zarzutów sformułowanych przez prawnika Rabczewskich. Jaką linię obrony przyjęła dziennikarka? Jak donosi źródło AfterParty.pl, Szulim zeznała przed sądem, że nie ma nic wspólnego z materiałem o rodzicach Dody, który wyemitowano w "Na Językach".   W charakterze świadka zeznawała również Doda. Sprawę odroczono, a na kolejną rozprawę powołani zostaną nowi świadkowie.   Rodzice Dody byli bardzo zdecydowani, a ich prawnik przekonywał sąd, że materiał z programu Szulim naruszył ich prawo do prywatności i dobra osobiste, ponieważ nie są osobami publicznymi. Doda zaś zeznała m.in., że dziennikarka załatwiała w ten sposób prywatne animozje. Agnieszka broniła się, że to nie ona realizowała materiał o przyrodniej siostrze Rabczewskiej, a była jedynie prezenterką, która go zapowiedziała na antenie. W związku z tym muszą zostać powołani kolejni świadkowie, tym razem z produkcji "Na Językach" - zdradza nam osoba z bliskiego otoczenia Agnieszki. Mimo takiego finału dzisiejszej rozprawy, rodzice Rabczewskiej i sama Doda wyszli z sądu w dobrych humorach. Podobnie zresztą jak Szulim, która mogła liczyć na wsparcie ukochanego, Macieja Żakowskiego . Zobacz: Szulim nie może uwolnić się od Dody. Nawet w salonie manicure   Doda z rodzicami i Agnieszka Szulim w sądzie:

Agnieszka Szulim o Dodzie
ONS
Newsy
Szulim: "Rabczewska KŁAMIE! Desperacko reanimuje karierę!". Doda odpowiedziała i przyznała rację w jednym
Wraca temat bójki w Chorzowie

O bójce Dody i Agnieszki Szulim sprzed prawie roku, o której pisaliśmy jako pierwsi, donosiły wszystkie media, nie tylko plotkarskie. W starciach słownych padło już wiele ostrych słów, zarówno ze strony dziennikarki, jak i artystki. Panie spotkały się niedawno na pierwszej sprawie sądowej, która została odroczona. Przypomnijmy: Doda i Szulim w sądzie na pierwszej rozprawie. Agnieszka przyszła z Woźniakiem-Starakiem Niedawno Doda w rozmowie z Grazią przyznała, że "Agnieszka kłamie" jeśli chodzi o rzekomą ugodę zaproponowaną przez jej prawnika. W rozmowie z Party Szulim przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Zdradziła kulisy rozprawy z Dodą, o których nikt nigdy nie mówił. Jej słowa wnoszą wiele nowego do ciągnącej się już rok historii: Nie wiem, czy Rabczewska potrafi grać z nut, ale kłamać jak z nut potrafi. Rabczewska utrzymuje, że ja kłamię. Dlaczego więc w listopadzie, czyli aż 9 miesięcy temu po wydarzeniach w Chorzowie, złożyła akt oskarżenia przeciwko mnie, w którym sugeruje, że to ja zrobiłam jej wtedy krzywdę? Dlaczego jej prawnik dwukrotnie składał nam "propozycję": sprawa za sprawę, tzn. jeśli ja wycofam swoją, to ona swoją? Pewnie dlatego, że Rabczewska dobrze wie, co wydarzyło się w tamtej toalecie, i boi się o to, jaki może być finał tej sprawy w sądzie. Zwłaszcza teraz, gdy tak desperacko próbuje reanimować swoją karierę i wrócić do mediów. Stąd pomysł na ten "sądowy szantaż". - wyjaśnia w "Party" Na odpowiedź Dody nie musiała długo czekać: Agnieszka twierdzi, że mój adwokat poprosił o ugodę, więc niech to udowodni, a potem zarzuca mi kłamstwo . A jeśli chodzi o reanimowanie kariery, to właśnie się tym zajmuję, idę nagrywać piosenki na nową płytę - śmieje się piosenkarka Po czyjej stronie jesteście? Więcej newsów z życia gwiazd przeczytasz w nowym "Party"....

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner