Sprawa sądowa Szulim i Dody
ONS

Sprawa z bójką Dody i Szulim w końcu będzie miała swój finał. Znamy szczegóły

Sprawa sądowa Szulim i Dody
ONS

W połowie lutego doszło do jednego z najgłośniejszych od lat wydarzeń w polskim show-biznesie. W jednym z klubów w Chorzowie spotkały się bowiem nie ukrywające wzajemnej niechęci Doda i Agnieszki Szulim. Dziennikarka oskarżyła Rabczewską o napaść, ale ta zdecydowanie temu zaprzeczała. Przypomnijmy: "Chciałam z nią stanąć twarzą w twarz"

Szulim kilka tygodni po incydencie zapowiedziała, że swoich praw będzie dochodzić w sądzie i z pomocą prawników oskarży wokalistkę o pobicie. Mijały jednak kolejne miesiące, a obie panie spotkały się w sądzie tylko raz - przy okazji procesu, który rodzice Rabczewskiej wytoczyli Szulim, a następnie całej stacji TVN, za naruszenie ich dóbr osobistych.

Zobacz: Mamy zdjęcia z rozprawy! Tak wyglądało spotkanie Dody i Szulim w sądzie

Teraz jednak głośna sprawa wraca na wokandę. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, pierwsza rozprawa dotycząca bójki gwiazd, w której stroną oskarżającą jest Szulim, odbędzie się 19 grudnia w jednym z warszawskich sądów. Nasze źródło twierdzi, że sąd w Chorzowie mocno wzbraniał się przed podjęciem sprawy, co wydłużyło czas oczekiwania. W końcu jednak przekazano ją do stolicy.
 

Sąd w Chorzowie ociągał się z rozpoczęciem postępowania i bardzo nie chciał rozstrzygać sprawy na swoim terenie. Udało się ją jednak przekazać sądowi w Warszawie, co mocno przyspieszy bieg wydarzeń. Pierwsza rozprawa ma się odbyć 19 grudnia i zarówno Szulim, jak i Doda, mają się tam pojawić w towarzystwie adwokatów. Z uwagi na to, że odbędzie się to w stolicy, można się też spodziewać prawdziwego oblężenia paparazzi - tłumaczy w rozmowie z nami osoba z otoczenia gwiazd.


Po czyjej stronie w tym konflikcie jesteś?

Zobacz: Sablewska pierwszy raz skomentowała bójkę Dody i Szulim

Agnieszka Szulim po bójce z Dodą:

Więcej na temat Doda Agnieszka Szulim
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04