Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018 Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018 Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018 Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018
Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018
ONS.pl
Hot?
1/4
Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018
ONS.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła z wakacji z Izraela i natychmiast musiała rozpisać sobie plan zajęć na najbliższe dni, a tych ma niemało! 3-go września, niczym perfekcyjna mama, razem z mężem odprowadziła swoje dzieci - Stasia i Tadzia, do szkoły, a dwa dni pózniej przyszła na konferencję TVN Style promować swój nowy program cała w bieli! Goście oniemieli z wrażenia!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan na ramówce TVN Style!

Program "Poczuj się jak Małgosia Rozenek" już od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. Wiemy przecież, że nie każdą Polkę stać chociażby na jedną z luksusowych toreb, jakie Gosia ma w swojej szafie. Nie chodzi jednak tylko o rzeczy materialne:

W nowym programie Małgosia pomoże uczestniczkom osiągnąć zadowolenie ze swojego wyglądu i doda im pewności siebie. Będzie ich powierniczką, koleżanką i mentorką - przeprowadzi je przez metamorfozę dotyczącą nie tylko ich zewnętrznego wizerunku, ale również tę związaną z postrzeganiem siebie w związku czy w pracy. Prowadząca program uchyli także rąbka tajemnicy i zabierze uczestniczki do świata swoich zawodowych i prywatnych spraw - czytamy na stronie TVN Style.

Chętnych było tak wiele, że program został wyprodukowany i już niedługo będziemy mogli go obejrzeć! Tymczasem zrobiliśmy dokładny przegląd całej stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan z imprezy!

 

Sprawdźcie!

 

Polecamy: Małgosia Rozenek zabroniła Radkowi witać się z Dodą? "Udał, że mnie nie widzi i nie zna"   

2/4
Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018
ONS.pl

Gosia po raz kolejny zaufała polskiemu projektantowi - Robertowi Czerwikowi i założyła zestaw, który wyszedł spod jego ręki: spódnicę za 4 tys. zł i jedwabną bluzkę za 2 tys. zł. Co z torebką? Ta też do tanich nie należy...

3/4
Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018
ONS.pl

Za najnowszy model torby od Victorii Beckham trzeba zapłacić 6900 złotych!

4/4
Małgorzata Rozenek-Majdan, konferencja TVN Style 2018
East News

Weszła cała na biało! Lubicie jej styl?

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan