Roxy Gąska z Jackiem Rozenkiem Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica Rozenek w żółtej sukience Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica
Roxy Gąska z Jackiem Rozenkiem
1/5
Roxy Gąska z Jackiem Rozenkiem

 

Jacek Rozenek i jego partnerka, młodsza o 22 lata Roxana Gąska, pojawili się na oficjalnej premierze spektaklu "Test" w warszawskim Teatrze Kamienica. I oczywiście wzbudzili sporą sensację, zwłaszcza Roxy, która wybrała kreację z naprawdę sporym dekoltem! Czy nowa dziewczyna aktora wzoruje się na jego byłej żonie, Małgorzacie Rozenek? Być może znaleźliśmy na to pewne dowody! Zobaczcie w naszej galerii!

 

Zobacz także: Oto nowa dziewczyna Jacka Rozenka? Kim jest Roxy Gąska, z którą aktor jest na wakacjach w Włoszech?

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/5
Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica
EastNews

 

Roxana Gąska to ponętna, 26-letnia kobieta, która lubi chwalić się swoimi kształtami, nawet przy takiej okazji, jak premiera w teatrze. Długa żółta suknie uwypukliła jej biust, a nam od razu przypomniała się kreacja w podobnym stylu, którą 3 lata temu widzieliśmy na Małgosi Rozenek!

 

Zobacz: NIE ZGADNIECIE, CO RADEK MAJDAN DAŁ ŻONIE NA URODZINY! CENA? TYLE CO MIESZKANIE W STOLICY

 

3/5
Rozenek w żółtej sukience
EastNews

 

W 2015 roku Małgorzata Rozenek w kanarkowej sukni zachwycała wszystkich na pokazie paprocki&brzozowski. Uwagę przyciągał również ponętny dekolt gwiazdy TVN, ale chyba jednak nie aż tak odważny.

 

Zobacz: Zakochani Rozenek i Majdan na pokazie duetu Paprocki&Brzozowski. Nie zabrakło czułych gestów 

4/5
Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica
ONS

 

Ponadto - Roxy Gąska lubi motywy kwiatowe! Podobnie jak... Małgorzata Rozenek! Pozostaje więc pytanie - która wygląda lepiej? 

 

Zobacz: POJEDYNEK! Nowa partnerka Rozenka kopiuje Dodę? Która lepiej?

 

Małgorzata Rozenek na konferencji TVN Style

5/5
Roxy Gąska i Jacek Rozenek na premierze spektaklu w Teatrze Kamienica
ONS

 

A może nasze porównania są na wyrost, a Roxy Gąska po prostu ma taki styl? :)

 

Przypomnijmy - Jacek i Roxy są parą od ponad roku. Jak się poznali? Rozenek szukał kogoś do pomocy przy prowadzeniu domu. Trafił na ogłoszenie Roxany, która przyjechała wówczas do Warszawy i chciała rozwijać się jako kosmetyczka. Niestety, nie udało jej się, więc zaczęła poszukiwać pracy jako opiekunka, która nie boi się również sprzątania, gotowania czy innych prac domowych. Kiedy się spotkali, zaiskrzyło! Od tego czasu są nierozłączni!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek skomentowała związek Jacka Rozenka z młodszą o 22 lat Roksaną!

 

Rozenek w żółtej sukience
EastNews