Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony": Mateusz, były kandydat Magdy odpowiedział hejterom i pokazał zdjęcie z Adamem! 

Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

Mateusz z "Rolnik szuka żony", podczas relacji na InstaStories, opublikował wspólne zdjęcie z Adamem i odpowiedział na hejt w sieci! Były uczestnik programu o poszukujących miłości rolnikach odniósł się do wpisów, w których internauci sugerowali, że Mateusz był bardziej zainteresowany kolegami niż Magdą. Zobaczcie, co napisał! 

Mateusz odpowiada hejterom

Mateusz wystąpił w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i walczył o względu Magdy. Kandydat rolniczki od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród fanów programu. Internauci ostro ocenili Mateusza pisząc, że  zależy mu jedynie na "wylansowaniu się" w programie. Jak już wiemy, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Magda podziękowała Mateuszowi za dalszy udział w programie. Reakcja Mateusza była dość zaskakująca...

bardziej będę tęsknił za chłopakami niż za Magdą... - powiedział szczerze przed kamerami.

Komentarz i zachowanie Mateusza nie wszystkim przypadło do gustu. Internauci znów zaczęli krytykować byłego już kandydata Magdy, że zależało mu bardziej na kolegach niż na rolniczce. Teraz Mateusz w zabawny sposób skomentował te komentarze!

Adam może i odpadłem z programu, ale nasze uczucie pozostaje niezmienne. Już pół roku razem ❤️❤️- napisał pod wspólnym zdjęciem z Adamem. To tylko żarty z hejterów, luźniej ludzie, warto nie mieć spięć nie? - dodał w swoim wpisie. 

Przypominamy, że Mateusz pokazał również, że po programie utrzymuje również kontakt z Pawłem i kandydatkami Dawida z "Rolnik szuka żony". Zobaczcie jego zdjęcie z Adamem i apel do hejterów!

Zobacz także: Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził, jak potoczy się siódma edycja?

Mateusz odpowiedział na krytyczne uwagi.

Mateusz z Rolnik szuka żony pokazał zdjęcie z Adamem
Instagram

Żałujecie, że Mateusz odpadł już z programu?

Rolnik szuka żony 7 odcinek 5 Mateusz
screen "Rolnik szuka żony" 7 odc. 5

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08