Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" chce tylko zdobyć popularność w programie?! "Arogancki, przemądrzały, bezczelny, z parciem na lans!"

Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" wszyscy uczestnicy musieli zdecydować, kogo zaproszą do swojego gospodarstwa. Magda, jedyna rolniczka siódmej edycji programu ostatecznie zdecydowała, że chce poznać: Mateusza, Adama i Pawła. Wybór pierwszego kandydata wzbudził ogromne kontrowersje wśród Internautów. Fani programu są zaskoczeni, że Mateusz został zaproszony do gospodarstwa i piszą wprost, że zależy mu jedynie na "wylansowaniu się" w programie! Skąd aż tak krytyczne komentarze? 

Mateusz, kandydat Magdy zgłosił się do "Rolnik szuka żony" 7, aby zdobyć popularność?

Magdalena z "Rolnik szuka żony" już w swojej wizytówce opowiedziała o trudnych doświadczeniach i rozwodzie. Rolniczka wyznała, że teraz chce założyć rodzinę i szuka mężczyzny, który poważnie i odpowiedzialnie myśli o przyszłości, stąd ogromne zaskoczenie Internautów, że piękna Magda zaprosiła rozrywkowego Mateusza do swojego gospodarstwa. Po zachowaniu Mateusza w ostatnim odcinku, gdzie pokazał się jako pewny siebie mężczyzna, który lubi podrywać kobiety, fani nie mają wątpliwości, że zależy mu przede wszystkim na wypromowaniu się w popularnym programie: 

Mateusz poszedł głównie się wylansować - oby go nie wybrała. Tak mówi nie tylko on, ale też osoby z jego otoczenia.

Mateusz, do domu! Do małżeństwa musi dorosnąć.

Obecnie zdominował go lans w TV!

Co więcej niektórzy Internauci dodają, że mężczyzna ma nie tylko parcie na szkło, ale jest też arogancki i ostro pogrywa z pozostałymi uczestnikami, starając się przedstawić ich w złym świetle:

Arogancki, przemądrzały, bezczelny, wredny koleś z parciem na lans ten Mateusz. Ona jak zwykle popełnia klasyczny błąd, myśli, że z takim wyszczekanym nie będzie się nudzić, a to niezłe ziółko!

Barmanek to niezły cwaniaczek, karierowicz!

Sądzicie, że piękna rolniczka wybierze Mateusza? Widać, że ten uczestnik ją intryguje i jak sama stwierdziła  "nie będę się z nim nudziła".

Zobacz także: Piękna Magda w "Rolnik szuka żony 7" zrobiła furorę! A jaka jest na co dzień? Oto co pokazuje na Instagramie

Magda z "Rolnik szuka żony" 7
Rolnik szuka żony

Mateusz okazał się najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem wśród kandydatów Magdy. 

Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48