Mateusz z Rolnik szuka żony imprezuje z pozostałymi uczestnikami Magdy
Instagram

Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził, jak potoczy się siódma edycja?

Mateusz z Rolnik szuka żony imprezuje z pozostałymi uczestnikami Magdy
Instagram

Mateusz w "Rolnik szuka żony" szybko stał się najbarwniejszą postacią nowej edycji. Widzowie hitu TVP1 od początku zarzucali mężczyźnie, że w programie nie szuka uczucia, ale chce jedynie zdobyć popularność. W szóstym odcinku "Rolnika" Magdalena doszła do podobnego wniosku i podziękowała swojemu kandydatowi za pobyt w jej gospodarstwie. Podczas rozmowy Mateusz wcale nie był zaskoczony i szczerze wyznał, że bardziej będzie tęsknił za chłopakami, niż za rolniczką.

Teraz na potwierdzenie tych słów kandydat Magdy opublikował w relacji na Instastories zdjęcia ze wspólnej imprezy z Pawłem i Adamem. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że mężczyźni zaprzyjaźnili się też z dwoma kandydatkami Dawida: Agnieszką i Magdaleną. Widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Tylko, czy Mateusz przypadkiem nie zdradził za dużo? W końcu emisja programu nadal trwa!

Mateusz z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak potoczy się siódma edycja!?

Jak dotąd zostało wyemitowanych sześć odcinków "Rolnika szuka żony" i już wiemy, że z programu na własne życzenie odeszła Agnieszka, kandydatka Dawida oraz Mateusz. Tymczasem kandydat rolniczki już teraz zdradził, że wszyscy uczestnicy programu są we własnych domach, a niektórzy z nich spotykają się po programie i wspólnie imprezują.

Mateusz pod zdjęciem z Pawłem, Adamem, Agnieszką i Magdą napisał:

Absztyfikanci i absztyfikantki - podpisał zdjęcie Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony".

Czy to oznacza, że żaden z kandydatów Magdaleny nie został w jej gospodarstwie? Jak wiadomo z poprzednich edycji przyjaźnie po programie powstają, ale do tej pory nie były ujawniane jeszcze w trakcie jego trwania.

Zobacz także: Widzowie "Rolnik szuka żony 7" poruszeni zachowaniem Agnieszki, kandydatki Dawida! "Szkoda chłopaka..."

Mateusz z Rolnik szuka żony imprezuje z pozostałymi uczestnikami
Instagram

Wygląda na to, że w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" wśród uczestników zawiązały się przyjaźnie. Ci którzy nie znaleźli miłości nawiązali nowe relacje, z których być może powstaną nowe związki. To zdarzało się już w poprzednich edycjach.

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe

Dzięki siódmej edycji "Rolnik szuka żony" kandydaci Magdaleny zaprzyjaźnili się z Agnieszką i Magdaleną, które przyjechały na gospodarstwo Dawida. 

Martyna, Agnieszka i Magda z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56