Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Mateusz z Rolnik szuka żony imprezuje z pozostałymi uczestnikami Magdy
Instagram
Newsy

Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził, jak potoczy się siódma edycja?

Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził, jak potoczy się siódma edycja?

Mateusz w "Rolnik szuka żony" szybko stał się najbarwniejszą postacią nowej edycji. Widzowie hitu TVP1 od początku zarzucali mężczyźnie, że w programie nie szuka uczucia, ale chce jedynie zdobyć popularność. W szóstym odcinku "Rolnika" Magdalena doszła do podobnego wniosku i podziękowała swojemu kandydatowi za pobyt w jej gospodarstwie. Podczas rozmowy Mateusz wcale nie był zaskoczony i szczerze wyznał, że bardziej będzie tęsknił za chłopakami, niż za rolniczką.

Teraz na potwierdzenie tych słów kandydat Magdy opublikował w relacji na Instastories zdjęcia ze wspólnej imprezy z Pawłem i Adamem. Ale to nie wszystko! Okazuje się, że mężczyźni zaprzyjaźnili się też z dwoma kandydatkami Dawida: Agnieszką i Magdaleną. Widać, że doskonale bawią się w swoim towarzystwie. Tylko, czy Mateusz przypadkiem nie zdradził za dużo? W końcu emisja programu nadal trwa!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Mateusz z "Rolnik szuka żony" zdradził, jak potoczy się siódma edycja!?

Jak dotąd zostało wyemitowanych sześć odcinków "Rolnika szuka żony" i już wiemy, że z programu na własne życzenie odeszła Agnieszka, kandydatka Dawida oraz Mateusz. Tymczasem kandydat rolniczki już teraz zdradził, że wszyscy uczestnicy programu są we własnych domach, a niektórzy z nich spotykają się po programie i wspólnie imprezują.

Mateusz pod zdjęciem z Pawłem, Adamem, Agnieszką i Magdą napisał:

Absztyfikanci i absztyfikantki - podpisał zdjęcie Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony".

Czy to oznacza, że żaden z kandydatów Magdaleny nie został w jej gospodarstwie? Jak wiadomo z poprzednich edycji przyjaźnie po programie powstają, ale do tej pory nie były ujawniane jeszcze w trakcie jego trwania.

Zobacz także: Widzowie "Rolnik szuka żony 7" poruszeni zachowaniem Agnieszki, kandydatki Dawida! "Szkoda chłopaka..."

Mateusz z Rolnik szuka żony imprezuje z pozostałymi uczestnikami
Instagram

Wygląda na to, że w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" wśród uczestników zawiązały się przyjaźnie. Ci którzy nie znaleźli miłości nawiązali nowe relacje, z których być może powstaną nowe związki. To zdarzało się już w poprzednich edycjach.

Mateusz, kandydat Magdy z
Mat. prasowe

Dzięki siódmej edycji "Rolnik szuka żony" kandydaci Magdaleny zaprzyjaźnili się z Agnieszką i Magdaleną, które przyjechały na gospodarstwo Dawida. 

Martyna, Agnieszka i Magda z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz
Rolnik szuka żony
Newsy
Mateusz z "Rolnik szuka żony" na kwarantannie. Magda będzie żałować, jak zobaczy jego gorące zdjęcie!
Mateusz z "Rolnik szuka żony" na kwarantannie. Magda będzie żałować, jak zobaczy jego gorące zdjęcie!

Mateusz jest najbarwniejszą postacią w siódmej edycji " Rolnik szuka żony ". Mężczyzna pożegnał się z programem po szczerej rozmowie z Magdaleną podczas, której oboje jednomyślnie stwierdzili,  że dalszy pobyt mężczyzny na gospodarstwie nie ma sensu, bo między nimi nie nawiązała się relacja. Mateusz Kisiel wrócił do domu i od czasu do czasu pokazuje na swoim Instagramie, co dzieje się w jego życiu prywatnym po udziale w "Rolniku". Teraz kandydat Magdaleny zdradził w relacji na Instastories, że jest na kwarantannie. Zobaczcie, jak wykorzystuje ten czas! Mateusz z "Rolnik szuka żony" na kwarantannie poświęca się pasji! Mateusz Kisiel został gwiazdą siódmej edycji "Rolnik szuka żony", mimo że jego przygoda z programem już się skończyła, nadal może cieszyć się dużą popularnością. Obecnie kandydat Magdaleny trafił na kwarantannę i pochwalił się w mediach społecznościowych, w jaki sposób planuje spędzić czas izolacji. Okazuje się, że wybrał realizację swoich artystycznych pasji. Pod zdjęciem, na którym maluje obraz napisał: Artystyczna kwarantanna - napisał Mateusz w relacji na Instastories. Tylko spójrzcie, jak kandydat Magdaleny na rolnika spędza kwarantannę! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska w czułym uścisku z mężem. Miłość kwitnie! W szóstym odcinku "Rolnik szuka żony" 7 Magda podziękowała Mateuszowi za udział w programie. Między nimi nie nawiązała się żadna relacja.  Za to Mateusz w programie znalazł nowych przyjaciół. Ostatnio pochwalił się, jak imprezowała z Pawłem, Adamem, Magdą i Agnieszką.   W ten sposób Magda i Mateusz pożegnali się w programie!        ...

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
TV-Show
Mateusz z "Rolnik szuka żony" ujawniał kulisy finałowego odcinka! 
Rolnik szuka żony: Co wydarzyło się w przed finałem show?!

Mateusz z " Rolnik szuka żony " w programie nie znalazł miłości i dość szybko opuścił gospodarstwo Magdaleny, ale dzięki udziałowi w hicie TVP zyskał ogromną popularność. Uczestnik od czasu do czasu publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i relacje, w których zdradza kulisy programu. Teraz zdecydował się pokazać, co działo się przed nagraniami finałowego odcinka "Rolnik szuka żony". Trzeba przyznać, że zabawa była doskonała. Zobaczcie, z kim się zaprzyjaźnił Mateusz! Mateusz z "Rolnik szuka żony" ujawniał kulisy finałowego odcinka!  Mateusz z "Rolnik szuka żony" już kiedy opuszczał gospodarstwo Magdaleny bez ogródek stwierdził, że będzie tęsknił za chłopakami, bo to z nimi miał lepszy kontakt niż z samą rolniczką, o której serce walczył. Teraz uczestnik pochwalił się na Instastories kolejnymi zdjęciami ze wspólnego imprezowania, które miało miejsce przed finałem "Rolnik szuka żony". Mateusz nie ukrywa, że nadal ma doskonały kontakt z Pawłem i Adamem, ale to nie wszystko! Okazuje się, że mężczyzna zaprzyjaźnił się też z Magdaleną i Agnieszką, które były kandydatkami Dawida.  To nie pierwsza edycja, dzięki której po programie nawiązały się przyjaźnie. W poprzedniej edycji to Diana i Natalia przez jakiś czas były przyjaciółkami, potem okazało się, że Natalia ma również świetny kontakt z Iloną i Adrianem, których zaprosiła nawet na swój ślub. W tej edycji to kandydaci Magdaleny zaprzyjaźnili się, co nie do końca podobało się rolniczce, która miała poczucie, że mężczyźni pobyt na jej gospodarstwie traktują jako doskonałą zabawę. Po wymownej i imprezowej relacji Mateusza stało się jasne, dlaczego kandydaci Magdaleny podsumowali ją tak ostro w finale - poza programem mają ze sobą świetny kontakt i...

Magda Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"
Newsy
"Rolnik szuka żony": Mateusz, były kandydat Magdy odpowiedział hejterom i pokazał zdjęcie z Adamem! 
"Rolnik szuka żony": Mateusz, były kandydat Magdy odpowiedział hejterom i pokazał zdjęcie z Adamem! 

Mateusz z "Rolnik szuka żony" , podczas relacji na InstaStories, opublikował wspólne zdjęcie z Adamem i odpowiedział na hejt w sieci! Były uczestnik programu o poszukujących miłości rolnikach odniósł się do wpisów, w których internauci sugerowali, że Mateusz był bardziej zainteresowany kolegami niż Magdą. Zobaczcie, co napisał!  Mateusz odpowiada hejterom Mateusz wystąpił w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" i walczył o względu Magdy. Kandydat rolniczki od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród fanów programu. Internauci ostro ocenili Mateusza pisząc, że  zależy mu jedynie na "wylansowaniu się" w programie. Jak już wiemy, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Magda podziękowała Mateuszowi za dalszy udział w programie. Reakcja Mateusza była dość zaskakująca... bardziej będę tęsknił za chłopakami niż za Magdą ...  - powiedział szczerze przed kamerami. Komentarz i zachowanie Mateusza nie wszystkim przypadło do gustu. Internauci znów zaczęli krytykować byłego już kandydata Magdy, że zależało mu bardziej na kolegach niż na rolniczce. Teraz Mateusz w zabawny sposób skomentował te komentarze! Adam może i odpadłem z programu, ale nasze uczucie pozostaje niezmienne. Już pół roku razem ❤️❤️- napisał pod wspólnym zdjęciem z Adamem. To tylko żarty z hejterów, luźniej ludzie, warto nie mieć spięć nie? - dodał w swoim wpisie.  Przypominamy, że Mateusz pokazał również, że po programie utrzymuje również kontakt z Pawłem i kandydatkami Dawida z "Rolnik szuka żony". Zobaczcie jego zdjęcie z Adamem i apel do hejterów! Zobacz także:   Mateusz z "Rolnik szuka żony" imprezuje z kandydatami Magdy i kandydatkami Dawida! Zdradził,...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner