Finał Rolnik szuka żony  - Małgorzata i Jan Finał Rolnik szuka żony  - Małgorzata Małgosia Płaza Finał Rolnik szuka żony  - Jan i jego kandydatki na żonę
Finał Rolnik szuka żony  - Małgorzata i Jan
Mat. promocyjne
1/5
Finał Rolnik szuka żony  - Małgorzata i Jan
Mat. promocyjne

 

Małgosia Płaza, uczestniczka 5. edycji "Rolnik szuka żony" i kandydatka Jana na żonę, była jedną z bohaterek, która wzbudziła największe emocje wśród widzów. Miłośnicy show pokochali sympatyczną Małgosię i długo trzymali za nią kciuki, by znalazła szczęście i miłość u boku rolnika. Wydawało się, że tak właśnie się stanie, bo Jan ją wybrał, poznał nawet jej córkę. Podczas kolejnych odcinków para okazywała swoje sporo czułości i planowała kolejne spotkania. Jednak podczas finałowego odcinka fanów czekało spore rozczarowanie - Jan sprawiał wrażenie, jakby zerwał z Małgosią na wizji! Widzowie byli w szoku, a na profilu "Rolnik szuka żony" pojawiła się lawina komentarzy na temat zachowania Jana. Teraz Małgosia postanowiła odpowiedzieć na pytania, dotyczące rolnika na Instagramie i przy okazji pokazała swoje zdjęcie sprzed 10 lat. Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Dlaczego Jan zerwał z Małgosią w finale "Rolnik szuka żony"? Zobacz, co mówi Marta Manowska!

2/5
Finał Rolnik szuka żony  - Małgorzata
Mat. promocyjne

 

Po finałowym odcinku Małgosia Płaza postanowiła wytłumaczyć zachowanie Jana. Przyznała, że mieszkała przez chwilę z rolnikiem i wtedy para podjęła decyzję, że nie chce być razem. 

 

Poznaliśmy się dobrze przez ten czas i, niestety, okazało się, że nie ma dla nas wspólnej przyszłości - drugiego września oficjalnie się rozstaliśmy w przyjacielskiej atmosferze, widząc się dopiero w finale - napisała Małgosia - wyznała Małgosia.

 

Zobacz: Nareszcie! Jeden z najpopularniejszych uczestników "Rolnik szuka żony" znalazł tę jedyną 

3/5
Małgosia Płaza
Instagram

 

Teraz Małgosia postanowiła pokazać swoje zdjęcie sprzed 10 lat, biorąc udział w zabawie #10yearschallenge. Fani zachwycili się jej przemianą, ale przy okazji zaczęli pytać o Jana!  

 

Nie rozumiem jednego... Jest Pani taką piękną, zadbaną kobietą...Kobietą w kwiecie wieku... Naprawdę zależało Pani na tym starszym dziadku rolniku?? Jakoś w to nie mogę uwierzyć... - spytała jedna z internautek.

 

 

Odpowiedź Małgosi zaskakuje!

 

Zobacz: Show "Sanatorium miłości" lepsze niż "Rolnik szuka żony"? Zobaczcie! 

4/5
Finał Rolnik szuka żony  - Jan i jego kandydatki na żonę
Mat. promocyjne

 

Małgosia odpowiedziała bardzo szczerze:

 

moje uczucia wtedy były prawdziwe ... a teraz się nad tym zastanawiam

 

Zobacz: Jak mieszkają Bardowscy? Niektóre pokoje to dzieło Ani! Zobacz ZDJĘCIA 

5/5
vod.tvp.pl

 

Spodziewaliście się, że Małgosia tak szybko zmieni nastawienie do Jana?

 

Zobacz: Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu?