Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania w niebieskim swetrze Adam Kraśko podczas akcji charytatywnej "Gwiazdy na Paluchu" Adam Kraśko
Adam Kraśko
Facebook
1/4
East News

 

Czyżby niebawem miał się odbyć kolejny ślub uczestnika "Rolnik szuka żony"? Jeden z bohaterów show TVP1 ogłosił na łamach tabloidu, że się zakochał! W jego życiu do tej pory brakowało szczęścia w miłości. Wygląda jednak na to, że los się do niego uśmiechnął. Który z rolników przeżywa teraz swoje najpiękniejsze chwile? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

POLECAMY: Jak mieszkają Bardowscy? Niektóre pokoje to dzieło Ani. Zobacz ZDJĘCIA

2/4
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania w niebieskim swetrze
Adam Kraśko z Rolnik szuka żony i Ania

 

Adam Kraśko jest zakochany! Kim jest jego wybranka?

Tym szczęśliwcem, który znalazł właśnie miłość, jest Adam Kraśko. Rolnik wziął udział w pierwszej edycji show TVP1. Adam ostatecznie wybrał Anię, której chyba na nim zależało. Dlatego kiedy rolnik porzucił ją w ostatnim odcinku, ta była bardzo rozżalona. Ania miała pretensje do Adama Kraśki, że ją zwodził. 

Zobacz także: Mamy ZDJĘCIE dziewczyny, z którą Adam Kraśko bawił się na weselu Pawła Szakiewicza. A co sprezentował młodej parze?

Adam Kraśko przez długie miesiące nie mógł znaleźć ukochanej. Teraz jednak pochwalił się w tabloidzie, że jego serce jest już zajęte. Kim jest jego wybranka? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Adam Kraśko podczas akcji charytatywnej "Gwiazdy na Paluchu"
East News

 

Okazuje się, że Adam Kraśko nie musiał szukać zbyt daleko. Rolnik spotyka się bowiem z dziewczyną z sąsiedztwa. Jak jednak zaznacza w rozmowie z serwisem Fakt24, ta znajomość dopiero nabiera rumieńców.

- Od niedawna jestem związany z pewną dziewczyną. Wszystko jest na dobrej drodze. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak jak tego chcę i wreszcie zmienię ten mój stan kawalerski - stwierdził Adam Kraśko.

Ciekawe, czy tym razem faktycznie uda mu się znaleźć miłość na dłużej...

4/4
Adam Kraśko
Facebook

 

Myślicie, że to będzie miłość na całe życie? Trzymamy za niego kciuki!

Więcej na temat Rolnik szuka żony