Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show Jessica z "Rolnik szuka żony" odpadła z programu Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę Jessica z "Rolnik szuka żony" odpadła z programu
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

 

Niestety, to już pewne... Jedna z najbarwniejszych uczestniczek piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" pożegnała się z programem. W ostatnim odcinku show Krzysztof zaprosił Jessikę na randkę i poinformował ją, że nic do niej nie poczuł. Dziewczyna była wściekła na rolnika, że nie powiedział jej o tym wcześniej, zanim wyszykowała się na spotkanie sam na sam. 

Ja się goliłam, maseczki zakładałam i ty mi na koniec takie coś mówisz. Ja myślałam, że my jedziemy na randkę (...) Mogłeś mi powiedzieć, że nie musisz się szykować, a ty tak (...) - wygarnęła Krzysztofowi Jessica.

 

Po powrocie z "randki" Jessica oznajmiła wszystkim, że odchodzi z programu, a reakcja Katarzyny i Eweliny na jej słowa zszokowały internautów! 

 

Zobaczcie fragment programu "Rolnik szuka żony" w którym Jessica żegna się z programem i ostre komentarze internautów!

 

Zobacz także: "Ja się ogoliłam dla ciebie!" Jessica mistrzowsko pożegnała Krzysztofa w "Rolnik szuka żony

2/4
Jessica z "Rolnik szuka żony" odpadła z programu

 

Jessica wyszykowała się na randkę z rolnikiem i raczej nie spodziewała się, że ich spotkanie zakończy się pożegnaniem z show. Dziewczyna była wściekła, że ogoliła nogi, nałożyła maseczki a chwilę później okazało się, że Krzysiek nie jest nią zainteresowany.

Trzeba było powiedzieć "nie musisz się szykować, bo to nie ma sensu". Ja chciałam dla ciebie dobrze wyglądać- mówiła wyraźnie zdenerwowana Jessica. 

 

Fajnie, że zrobiłaś tak, ale ja nigdy nie wymagałem od ciebie, żebyś ty się stroiła- bronił się rolnik. 

 

Ale ogolić się musiałam- mówiła dalej Jessica.

 

Ale to wiesz, ogoliłaś się nie tylko dla mnie, tylko nawet na przyszłość dla siebie, dla ludzi wszystkich tak?- tłumaczył jej Krzysiek. 

Jessica była oburzona i po powrocie do domu oznajmiła wszystkim, że zaczyna się pakować. Jak zareagowała Katarzyna? Szczegóły na następnej stronie!

 

Randka Jessiki i Krzyśka.

3/4
Krzysztof z Rolnik szuka żony 5 masuje Jessicę
Mat. promocyjne

 

Niestety, po powrocie ze spotkania z Krzysztofem Jessica nie otrzymała wsparcia od pozostałych dwóch kandydatek. Jedynie Ewelina bardzo krótko skomentowała całą sytuację.

Porozmawialiśmy i wyszło właśnie tak, że nic do siebie nie czujemy- powiedziała Jessica.

 

No to szkoda- oceniła krótko Ewelina. 

Katarzyna z kolei już przed kamerą nie ukrywała, że od samego początku była zdziwiona, że Krzysztof zaprosił Jessicę do swojego domu.

Zastanawiałam się dlaczego ona została wybrana, tym bardziej nie rozumiem jego wyboru dlaczego tu przyjechała- mówiła uśmiechnięta Kasia. 

Internauci byli wściekli na Katarzynę! Na Facebooku pojawiło się wiele, bardzo ostrych komentarzy! 

 

Jessica żegna się z programem.

 

Zobacz także: 5 etapów cierpienia po zakończeniu związku

4/4
Jessica z "Rolnik szuka żony" odpadła z programu

Internauci ostro ocenili całą sytuację!

A ta Kaśka niech spojrzy na siebie, zwykła dziewczyna bez charakteru i w dodatku pusta jak dzban. Tylko umie dogryzać i się śmiać. Sama nie ma nic ciekawego do powiedzenia oprócz obgadywania.. porażka 🙂

 

Co za wredne babska. Wredne, fałszywe i tylko czekać aż się zagryzą. Ale jemu w to graj. Szczęścia Dżesi! Brawo dla Ciebie że ucieklas z gniazda żmij :)

 

Wredne małpy tylko te gęby cieszą- pisali na Facebooku. 

 

A Wy żałujecie, że Jessica już nie pojawi się w kolejnych odcinkach programu "Rolnik szuka żony"?

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

Więcej na temat Rolnik szuka żony