Jessica z "Rolnik szuka żony" odpadła z programu
TV-Show

"Ja się ogoliłam dla ciebie!" Jessica mistrzowsko pożegnała Krzysztofa w "Rolnik szuka żony"

"Ja się ogoliłam dla ciebie!" Jessica mistrzowsko pożegnała Krzysztofa w "Rolnik szuka żony"
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
Newsy
Rolnicy na romantycznych randkach! Zobaczcie ZWIASTUN kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony"!
Rolnicy na romantycznych randkach! Zobaczcie ZWIASTUN kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony"!

  Rolnicy na romantycznych randkach! Już w najbliższą niedzielę, 28 października, będziemy mogli zobaczyć kolejny, siódmy już odcinek programu "Rolnik szuka żony". Show zostanie wyemitowane o stałej porze, czyli o godzinie 21:15, oczywiście na antenie Telewizyjnej Jedynki. Co tym razem wydarzy się w programie? W sieci pojawił się już zwiastun najnowszej odcinka!   Co wydarzy się w nowym odcinku show?   Okazuje się, że w kolejnej odsłonie programu, rolnicy zaproszą swoje kandydatki na romantyczne randki. Podczas spotkań nie zabraknie czułych gestów i zaskakujących wyznań.  Już jesteś moja- powie Jan do Małgosi.  Gorąco zrobi się również u Grześka, który spotka się z Martyną.  Chcesz się przytulić?- zapyta nieco zawstydzona Martyna.  A ty chcesz? - odpowie jej Grzesiek.  Jak zakończą się ich randki? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę! Zobaczcie ZWIASTUN 7. odcinka programu "Rolnik szuka żony"!   Zobacz także:  Łzy Jessiki w „Rolnik szuka żony”! Poszło o krewetki i słowa matki Krzysztofa Zwiastun programu Rolnik szuka żony.   Rolnicy idą na randki! Czy Jessica oczaruje Krzyśka?

Krzysztof z Rolnika ma depresję
Mat. promocyjne
Newsy
Wywiad w czasopiśmie z Krzysztofem z "Rolnik szuka żony" został zmyślony! Produkcja zabrała głos!
Wywiad w czasopiśmie z Krzysztofem z "Rolnik szuka żony" został zmyślony! Produkcja zabrała głos!

  Krzysztof Zembrzuski jest najmłodszym uczestnikiem piątej edycji " Rolnik szuka żony ". W programie o jego względy walczyły trzy kandydatki: Jessica, Katarzyna i Ewelina.   W programie widać, że na decyzję mężczyzny duży wpływ ma jego rodzina. Wyraźnie liczy się ze zdaniem swojego ojca, Edwarda i matki, Bożeny. Niedawno magazyn "Rewia" opublikował wywiad z Krzysztofem. Krzysztof miał zdradzić, dlaczego tak doskwiera mu samotność i czy był kiedykolwiek zakochany... Zobacz:  Łzy Jessiki w „Rolnik szuka żony”! Poszło o krewetki i słowa matki Krzysztofa   Czego w życiu szuka Krzysztof z "Rolnik szuka żony 5"? W "Rewii" napisano, że Krzysztof bardzo chciałby się w końcu zakochać.  Od dawna szukam lekarstwa na samotne wieczory. Szczególnie jesienią dopadają mnie początki depresji. - miał powiedzieć "Rewii". Jak się jednak okazuje, do wywiadu z czasopismem nigdy nie doszło! Sprawę skomentowała produkcja "Rolnik szuka żony". Krzysztof nigdy nie udzielał wywiadu "Rewii", a to, co znalazło się w tekście jest "kompilacją tekstów z programu i swobodnej gry wyobraźni". (...) Ostatnio czasopismo "Rewia" opublikowało tekst będący rzekomo wywiadem z jednym z naszych uczestników -  Krzysztof z "Rolnik szuka żony 5" . Niestety jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa, że Krzysztof żadnego wywiadu nie udzielał, a treści, które Państwo tam znajdziecie są kompilacją tekstów z programu i swobodnej gry wyobraźni. Chcemy też przypomnieć że to już kolejny raz na łamach tego czasopisma pojawia się nigdy nie przeprowadzony wywiad z naszym uczestnikiem. (...)     Kandydatki Krzysztofa w programie "Rolnik szuka żony 5" Krzysztof z "Rolnik szuka żony 5" masuje swoje kandydatki na żony.

Hejt na Jana z "Rolnik szuka żony 5"
Facebook
TV-Show
W "Rolnik szuka żony" Jan postanowił wynagrodzić Marii skandaliczne zachowanie: "Masz to wszystko, co mi się w kobiecie podoba"
W "Rolnik szuka żony" Jan postanowił wynagrodzić Marii skandaliczne zachowanie: "Masz to wszystko, co mi się w kobiecie podoba"

  W przedostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" doszło do sporego skandalu. Jan , najstarszy z rolników biorących udział w tej edycji show, dopuścił się niewłaściwego zachowania względem jednej z kandydatek - Marii, łapiąc ją za pupę! To mocno zniesmaczyło część fanów show i to do tego stopnia, że stanowisko w sprawie zajęła Telewizja Polska.  Opisywane wydarzenie (...) spotkało się też z natychmiastową i negatywną reakcją wszystkich obecnych przy tym wydarzeniu (...). Jako medium publiczne jesteśmy zobligowani do napiętnowania takich zachowań - czytaliśmy w oświadczeniu rzecznika.   W 5. odcinku Jan przeprosił Marię i przyniósł jej kwiaty.    "Przepraszam za swoje zachowane. Chłop ze wsi nie zawsze potrafi się zachować - mówił.   W kolejnym, 6. odcinku chyba postanowił jej to wynagrodzić.   Imponuje mi jako kobieta. Jest z Warszawy, ale potrafi się zachować w każdej sytuacji - mówił Jan.   Cały czas mnie komplementuje, mówi miłe rzeczy. Ja się cieszę - Maria była pod wrażeniem.   Zabrał ją na wycieczkę swoim wielkim terenowym Mitsubishi. Zawiózł Marię do żwirowni i zafundował jej prawdziwy terenowy rajd z ostrymi zakrętami.   Masz to wszystko, co mi się w  kobiecie podoba - mówił jej potem, gdy siedzieli już na trawie przy koszyku piknikowym.   Czy to jednak oznacza, że to Maria jest mu najbliższa? Chyba nie. Choć sam twierdzi, że ma serce pojemne, musi kogoś wybrać. A najbardziej zakochana i pewna, że to powinna być ona jest... Małgonia. Nic dziwnego, że była bardzo zazdrosna, że Jan randkuje z Marią. I nie ukrywała tego:   Małgoni bardzo zależy na Janie. Jeśli ją wybierze, to ona będzie szczęśliwa - mówią konkurentki.   Odkąd tu jestem nie mogę jeść, spać. To idzie w kierunku...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner