Łukasz z Rolnik szuka żony Łukasz z Rolnik szuka żony Łukasz z Rolnik szuka żony Łukasz z Rolnik szuka żony Łukasz z Rolnik szuka żony
Łukasz z Rolnik szuka żony
Facebook
Tego nikt się nie spodziewał!
1/5
Łukasz z Rolnik szuka żony
Facebook

Łukasz Sędrowski z 5. edycji "Rolnik szuka żony" budzi duże emocje wśród widzów. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna nie jest zbyt lubiany, bo widzowie zarzucają mu, że zwodzi swoje kandydatki. W ostatnim odcinku widać było co prawda jasno, że Łukasz jest zachwycony Agatą. Powiedział jej bowiem wprost, że wygląda jak milion dolarów. Nie mógł od niej oderwać wzroku i przyznał również, że marzy o ślubie.

 

- Chciałbym, żeby zajęła się dokumentacją w gospodarstwie, domem i żeby urodziła mi syna - wyznał odważnie Łukasz. 

 

Okazuje się jednak teraz, że Łukasz... miał już żonę! Poznajcie na kolejnych stronach galerii szokujące szczegóły z jego życia.

 

Zobacz: "Powiedział, że jestem zawistna i zazdrosna" W kolejnym odcinku "Rolnik szuka żony" Paulina pożegna się z Łukaszem?!

2/5
Łukasz z Rolnik szuka żony

 

Tego nikt się nie spodziewał! Łukasz, który szuka żony w programie TVN, był już żonaty. Jak informuje "Rewia", rolnik ma za sobą bardzo ciężką przeszłość. Jego tata zmarł, gdy Łukasz miał zaledwie 8 lat. Przez to szybko musiał dojrzeć i zająć się gospodarstwem, a także pomóc siostrze i mamie. Największe emocje budzą jednak informacje dotyczące relacji Łukasza z kobietami.

 

Zobacz: "To był najważniejszy dzień w moim życiu" Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" są parą! Padły też słowa o... ciąży!

3/5
Łukasz z Rolnik szuka żony

"Rewia" informuje bowiem, że Łukasz był już żonaty. Jego małżeństwo trwało zaledwie... 3 dni! Okazuje się, że świeżo poślubiona żona zdradziła go!

 

Zobacz: Paulina zawiedziona i zła na zachowanie Łukasza w "Rolnik szuka żony": "Niektórym chodzi o prawdziwe uczucie"

4/5
Łukasz z Rolnik szuka żony

Łukasz ma także dwoje dzieci z różnymi kobietami. Ma 12-letnią córeczkę Adriannę i 8-letniego synka Antka. Córka Łukasza na stałe mieszka w Niemczech, a syn jest pod jego opieką. 

 

Zobacz: Paulina walczy o Łukasza! Zobacz zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!

5/5
Łukasz z Rolnik szuka żony

Myślicie, że w "Rolnik szuka żony" Łukasz odnajdzie prawdziwą miłość? 

 

Zobacz: "Oszukuje dziewczyny" Fani "Rolnik szuka żony" atakują Łukasza!