Łukasz i Paulina z Rolnik szuka żony 5 Rolnik szuka żony 5 - Łukasz
Łukasz i Paulina z Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne
1/4
Łukasz i Paulina z Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

 

W kolejnym odcinku programu "Rolnik szuka żony" Paulina pożegna się z Łukaszem? Po ostatniej odsłonie show TVP chyba już  nikt nie ma wątpliwości, że rolnik jest zauroczony Agatą i to właśnie z nią chce stworzyć związek - para wybrała się na romantyczną randkę, podczas której nie zabrakło czułych gestów i poważnych deklaracji. Niestety, największą poszkodowaną w tej sytuacji jest Paulina, która była przekonana, że to ona jest faworytką rolnika. Zauroczona dziewczyna robi wszystko, żeby zbliżyć się do Łukasza- pomaga mu w gospodarstwie, chce z nim spędzać każdą wolną chwilę. Rolnik zdaje sobie z tego sprawę, że ale wciąż nie powiedział jej, że to Agata skradła jego serce...

 

Wszystko wskazuje jednak na to, że już za tydzień będziemy świadkami rozmowy Pauliny z Łukaszem! W zwiastunie Paulina pakuje swoje rzeczy i rozmawia z kimś przez telefon opowiadając, jakie słowa usłyszała od rolnika!

 

Internauci są wściekli na Łukasza i Agatę i ostro komentują ich zachowanie! Zobaczcie jak fani programu "Rolnik szuka żony" wspierają Paulinę i krytykują rolnika. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

 

Zobacz także: "To był najważniejszy dzień w moim życiu" Łukasz i Agata z "Rolnik szuka żony" są parą! Padły też słowa o... ciąży!

2/4
Mat. prasowe

 

Po ostatniej odsłonie programu internauci byli wściekli na Łukasza i Agatę, która po powrocie z randki powiedziała do Pauliny wprost, że Łukasz szuka żony, a nie pracownika. 

 

Paulina pokazana jak kopciuszek - a jest piękną, pracowitą kobietą. Miłość miłością, ale zachowanie tej ,,zakochanej pary" jest skandaliczne! 😠😠😠

 

Pasują do siebie idealnie dwie fałszywe osoby i najgorszy rolnik z tego sezonu.. Paulina powinna odejść od niego jak najszybciej i przede wszystkim przejrzeć na oczy bo ma obok siebie dwie żmije.

 

Nie rozumiem dlaczego on nie powie Paulinie, że już wybrał. Strasznie się nią bawią i te głupie uśmieszki. Ona biedna niczego nieświadoma tak się stara- żal mi jej 😞- komentują internauci. 

Wszystko jednak wskazuje na to, że w kolejnym odcinku programu Paulina pożegna się z Łukaszem. W zwiastunie Paulina pakuje swoje rzeczy, rozmawia z kimś przez telefon i opowiada  przykrych słowach, jakie usłyszała od rolnika! Zobaczcie, co powiedziała Paulina! Szczegóły na następnej stronie! 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA I PAWEŁ Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" ZDRADZILI PŁEĆ DZIECKA!

 

3/4
Mat. prasowe

Tak mi powiedział, że jestem zawistna i zazdrosna i on takiej kobiety nie potrzebuje w domu- mówiła Paulina w zwiastunie kolejnego odcinka. 

Wygląda więc na to, że kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" przyniesie widzom ogromne emocje! 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA Z "ROLNIK SZUKA ŻONY" POKAZAŁA DRUGĄ SUKNIĘ ŚLUBNĄ, ALE TO STRÓJ PANA MŁODEGO WZBUDZIŁ EMOCJE...

4/4
Rolnik szuka żony 5 - Łukasz
East News

Co sądzicie o zachowaniu Łukasza? Piszcie w komentarzach! 

 

Zobacz także: Czy miłość to wszystko, czego potrzeba, żeby stworzyć udany związek?