Świąteczne kartki
instagram
... a zdjęcie Meghan jest rozczarowaniem!
1/5
Świąteczne kartki
instagram

 

Już są! Świąteczne kartki Rodziny Królewskiej właśnie zostały udostępnione w sieci. Pałac Kensington na Instagramie i Twitterze pokazał zdjęcia trzech rodzin: Meghan Markle z Harry'm, Kate i Williama i Karola z Kamilą. Internauci od razu zwrócili uwagę na dawno niewidzianego księcia Louisa. Chłopiec jest przecudowny!

 

Świąteczna kartka Kate i Williama na 2018!

 

Na świątecznej kartce Kate i Williama widzimy rodziców, którzy próbują zapanować nad dziećmi. Książę George skacze po konarze drzew, księżniczka Charlotte trzyma się rodziców, aby nie spaść, a książę Louis spokojnie siedzi u mamy w objęciach. Najmłodsza pociecha pary na świat przyszła pod koniec kwietnia. Blisko dziewięciomiesięczny Louis bardzo już wyrósł. Jest najspokojniejszy z całej trójki. Ciekawe czy za kilka lat będzie skakał po drzewach jak George :) ? 

 

Zobacz także: Książę Harry nie może znieść zamieszania wokół Meghan. Ma już tego dość! O co chodzi?

 

2/5
William i Kate z dziećmi

 

Pierwsze tak radosne zdjęcie Williama i Kate z dziećmi wykonał Matt Porteous! Louis jest przecudowny!

 

3/5
Świąteczne kartki
instagram

 

Świąteczna kartka Meghan i Harry'ego pochodzi z 19 maja, czyli z dnia ich ślubu. Małżeństwo zdecydowało się na czarno-białą fotografię. Meghan i Harry przytuleni do siebie patrzą w niebo i podziwiają fajerwerki. Zdjęcie wykonał Chris Allerton. Internauci są zachwyceni fotografią, jednak jest im przykro, że para nie zdecydowała się na pokazanie teraźniejszości, czyli Meghan w błogosławionym stanie. 

 

Zobacz: Książę Harry nie może znieść zamieszania wokół Meghan. Ma już tego dość! O co chodzi?

4/5
Świąteczne kartki
instagram

 

Ostatnia kartka należy do księcia Karola i księżnej Kamili. Zdjęcia pochodzą z wakacji z „urodzin Karola”. Następca tronu w listopadzie tego roku skończył 70 lat! Jego urodziny były jednak świętowane przez... kilka miesięcy! Fotografię w ogrodzie pary wykonał Hugo Burnand.

 

 

5/5
East News

 

Co myślicie o kartkach? Wolelibyście jedno wspólne zdjęcie czy tak jak jest trzy różne?