Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani
East News

Wyjątkowe zdjęcia Roberta Lewandowskiego. Tak ogłosił, że znów zostanie ojcem

Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani
East News

Wszyscy jeszcze długo będą mówili o tym meczu. Nie tylko dzięki świetnej grze Roberta Lewandowskiego. Piłkarz podczas spotkania Bayernu Monachium i Olimpiakos Pireus ogłosił bowiem, że po raz drugi zostanie ojcem! Ten emocjonujący moment uchwycili niezawodni fotoreporterzy. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Robert Lewandowski ogłosił, że znów zostanie ojcem

Robert Lewandowski z niecierpliwością czekał na ten moment. Gdy tylko wbił piłkę do bramki, od razu przystąpił do działania. Po golu, który padł w 69. minucie, piłkarz zrobił tzw. "cieszynkę". Lewy włożył piłkę pod koszulkę i zaczął ssać kciuka. Ten gest jest bardzo dobrze znany jego fanom. W ten sam sposób Lewandowski ogłosił bowiem pierwszą ciążę Anny Lewandowskiej. Niedługo później na świecie pojawiła się ich córeczka, Klara. 

Na razie nie wiadomo, jakiej płci będzie drugie dziecko pary. Anna Lewandowska nie ukrywa, że chciałaby, aby był to chłopiec. W jednym z wywiadów zdradziła nawet, że na początku pierwszej ciąży myślała, że urodzi synka. 

Miał być chłopczyk. Rzeczywiście zawsze, jak ktoś mnie pytał, czy bym chciała chłopca, czy dziewczynkę, to mówiłam: chłopca. Tylko i wyłącznie dlatego, że mówiłam, że to będzie fighterskie dziecko. I tutaj... dziewczynka i za nią najmocniej dziękuję, bo bardzo mnie zmieniła, uspokoiła - tak mówiła kilka miesięcy temu Anna Lewandowska. 

Zanim Lewandowscy zdradzą, jakiej płci będzie ich drugie dziecko, przeżyjmy jeszcze raz ten wyjątkowy moment, kiedy Robert ogłosił kolejną ciążę Ani. Te zdjęcia i nagrania robią wrażenie!

Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani
East News

Robert Lewandowski nie posiada się z radości. Ten mecz na długo zapadnie w jego pamięci! Nie tylko dlatego, że Bayern wygrał 2:0

Koledzy z drużyny cieszą się razem z Robertem Lewandowskim

Robert Lewandowski ogłosił drugą ciążę Ani
East News

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04