Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
ONS
Zobacz ZDJĘCIE Roberta z obrony!
1/5
Robert Lewandowski
ONS

Za Robertem Lewandowskim kolejny wielki egzamin! Po niedzielnym meczu z Czarnogórą, który zapewnił polskiej reprezentacji awans do Mistrzostw Świata 2018, w poniedziałek kapitan naszej kadry znów musiał się zmierzyć ze stresującą sytuacją. Jednak tym razem nie miała ona wiele wspólnego z rozgrywkami na boisku. Jak informuje "Przegląd Sportowy", Robert Lewandowski w poniedziałek stanął przed komisją egzaminacyjną, by bronić pracy licencjackiej!

 

Zobacz też: Andrzej Duda poszedł do szatni pogratulować piłkarzom. Powitał go półnagi Lewandowski! To WIDEO to HIT!

 

Co studiował Robert Lewandowski? I na jaką ocenę zdał egzamin licencjacki? Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Anna i Robert Lewandowscy zaprzyjaźnili się z Julią Roberts?! „Wymienili się numerami telefonów”. Znamy szczegóły tego intymnego spotkania!

2/5
Robert Lewandowski
ONS

W niedzielę wieczorem Polska wygrała z Czarnogórą 4:2. Zwycięstwo zapewniło Polakom udział w Mundialu w Rosji. Kapitan naszej reprezentacji jednak nie mógł jeszcze odetchnąć z ulgą. Przed Robertem Lewandowskim kolejny ważny dzień. W poniedziałek "Lewy" stawił się z samego rana w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie, informuje "Przegląd sportowy"! Towarzyszyło mu grono wiernych fanów oraz mama, która poinformowała wielbicieli syna, że Robert dostał piątkę! Jaki kierunek studiów właśnie skończył Lewandowski? Zobacz też zdjęcie Roberta tuż po obronie!

3/5
Robert Lewandowski

Robert Lewandowski studiował wychowanie fizyczne o specjalizacji trenersko-menedżerskiej.

Robert Lewandowski obronił pracę licencjacką z wyróżnieniem - czytamy na oficjalny profilu Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie.

Czy wybrany przez Lewandowskiego kierunek oznacza, że po zakończeniu kariery piłkarskiej Robert planuje zostać trenerem? Nie jest to wykluczone. Na razie Lewandowski skupia się na rozwoju własnych umiejętności i biciu rekordów na boisku. Poza sportem, Robert Lewandowski prowadzi również działalność biznesową. Sportowiec słynie z rozsądnego inwestowania pieniędzy, by po zakończeniu kariery piłkarza, mieć spokojną przyszłość. 

 

Robert Lewandowski
Facebook/Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie

4/5
Robert Lewandowski

Nie mieliśmy wątpliwości, że Robert Lewandowski zda egzamin licencjacki z najlepszym możliwym wynikiem. W końcu jest w tym mistrzem! ;)

5/5
Robert Lewandowski
East News

Serdecznie gratulujemy, kapitanie!

Więcej na temat Robert Lewandowski