Andrzej Duda, Robert Lewandowski
East News/ONS

Andrzej Duda poszedł do szatni pogratulować piłkarzom. Powitał go półnagi Lewandowski! To WIDEO to HIT!

Andrzej Duda, Robert Lewandowski
East News/ONS

Andrzej Duda po wygranym meczu z Czarnogórą udał się do szatni piłkarzy, by osobiście złożyć gratulacje zwycięzcom. Uradowani po meczu piłkarze nie byli przygotowani na wizytę prezydenta. Andrzej Duda kolejno składał gratulacje każdemu z reprezentantów. Brakowało jednak Roberta Lewandowskiego, kapitana naszej kadry. Jak się po chwili okazało, Lewandowski właśnie był pod prysznicem. Do szatni wszedł w samym ręczniku i...

 

Zobacz też: Ania Lewandowska kibicowała Robertowi w kurtce za 5 tys. zł! Ale buty? Możesz je mieć!

 

Andrzej Duda w szatni po meczu z Czarnogórą

 

Andrzej Duda pojawił się w szatni, by podziękować piłkarzom za świetną grę na boisku oraz awans do Mistrzostw Świata 2018. Prezydent, po uściśnięciu dłoni wszystkich zawodników kadry, wygłosił również krótkie przemówienie.

Bardzo, bardzo jestem wdzięczny. Naprawdę, pokazujecie panowie klasę, i to pokazujecie klasę samym graniem w piłkę na boisku, ale w ogóle pokazujecie klasę swoim zachowaniem, tym jak się prezentujecie jako reprezentacja - powiedział  Andrzej Duda w szatni.

Nagle w szatni pojawił się Robert Lewandowski, który właśnie wyszedł z łazienki, ubrany jedynie w ręcznik kąpielowy. "Lewy" w tym stroju przyjął gratulacje od prezydenta Andrzeja Duda. Kapitan naszej reprezentacji wyraźnie nie spodziewał się spotkania z głową państwa. Widać było, że zawstydziła go ta sytuacja, jednak mimo tego wymienił uścisk dłoni z Andrzejem Dudą. Na szczęście, obaj panowie zachowali dystans, a nagranie z wizyty prezydenta w szatni piłkarzy stało się hitem internetu. Musicie je zobaczyć!

 

Polecamy: Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska i Daria Ładocha zdradziły, co jedzą na śniadanie! Oto ich wyjątkowe przepisy

 

Prezydent pojawił się w szatni piłkarzy, by pogratulować graczom zwycięstwa. 

Andrzej Duda oglądał mecz z Czarnogórą z trybun Stadionu Narodowego.

Andrzej Duda
East News

Robert Lewandowski był odrobinę zaskoczony wizytą prezydenta w szatni. Gratulacje przyjął tuż po wyjściu spod prysznica. ;)

Robert Lewandowski
ONS

 

Więcej na temat Robert Lewandowski Andrzej Duda
Przeładuj

Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

zobacz 01:47