Robert Lewandowski bez koszulki

Lewandowski zdradził tajemnicę swojej diety! Szczególnie jedna zasada przypadła nam do gustu ;)

Robert Lewandowski bez koszulki

Jaką dietę stosuje Robert Lewandowski? Piłkarz udzielił krótkiego wywiadu "Super Expressowi", w którym zdradził, jak się odżywia. Przypomnijmy, że jego dietetyczką jest Ania Lewandowska, która dba o to, co sportowiec je. Sama też stara się przygotowywać dla niego potrawy. Okazuje się, że Robert Lewandowski stosuje jedną dziwną zasadę, jeśli chodzi o odżywianie, która bardzo nam się podoba! Jaką?

Po prostu deser jem przed przystawką. Najpierw deser, potem przystawka, a na koniec głównie danie. Nie jem na przykład zupy na koniec, to byłoby niezdrowe. Czemu zaczynam od deseru? Słodycze trawione są szybko. Podobnie jest z zupą. Ale mięso potrzebuje więcej czasu. Gdybym jadł słodycze na końcu i mieszał je w żołądku z proteinami, to proces trawienia nie przebiegałby tak jak powinien. Zresztą nie jem deseru codziennie. Tylko raz, góra dwa razy w tygodniu.

Dieta Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski może pochwalić się wspaniałym, dobrze wyrzeźbionym ciałem. Do osiągnięcia takiej sylwetki kluczowa jest odpowiednia dieta. Ania Lewandowska pomaga sportowcowi w przygotowywaniu pysznych i dobrze zbilansowanych posiłków. Nie da się jednak ukryć, że w tym wszystkim bardzo ważne są ćwiczenia. Obawiamy się, że nikt z nas nie będzie tyle ćwiczył co RobertLewandowski... Więc chyba nawet batonik przez obiadem nie zapewni nam brzucha płaskiego jak deska:)

 

Podoba Wam się sposób Roberta na jedzenie deseru przed przystawką?

 

Zobacz:  Babcia Ani Lewandowskiej dała wnuczce i Robertowi niezwykły prezent dla dziecka! Jaki?

 

Robert Lewandowski zdradził, jaką dietę stosuje.

Kolacja z Robertem Lewandowskim sprzedana za 101 tysięcy!

 

O dietę Roberta Lewandowskiego dba Ania Lewandowska

Anna Lewandowska

 

To dlatego Robert Lewandowski ma tak świetne ciało!

Instagram @_rl9

Więcej na temat Robert Lewandowski diety gwiazd
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51