Lewandowski i Błaszczykowski w reklamie Opla

Polscy piłkarze w reklamie samochodu

Lewandowski i Błaszczykowski w reklamie Opla

Największe światowe koncerny lubią, gdy ambasadorami ich produktów są znane i lubiane twarze. Najwięcej kampanii zdobywają zazwyczaj sportowcy, którzy stawiani są za wzór wszelkich cnót i symbolizują prawdziwy sukces. W najnowszej reklamie Opla możemy oglądać trójkę naszych piłkarzy, których sława obiegła już cały świat, gdyż na co dzień grają w niemieckiej Borussii Dortmund.

Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski i Łukasz Piszczek wystąpili razem w zabawnym spocie reklamowym. W filmiku piłkarze kłócą się, o to, kto ma prowadzić samochód. Przegranym okazuje się "Lewy", który na sam koniec strzela focha i siada z tyłu.

Sportowcy podczas kręcenia spotu mieli mnóstwo zabawy, co dokumentuje zamieszczony w sieci "making of". Na planie zdjęciowym przystojni piłkarze próbowali rozładować stres związany z występem przed kamerą salwami śmiechu. Nie obyło się również bez słownych wpadek i zapominania tekstu.

Jak oceniacie zdolności aktorskie Lewandowskiego, Błaszczykowskiego i Piszczka? Przypomnijmy, że największe doświadczenie w branży reklamowej ma Robert Lewandowski, który swoją twarzą firmował już golarki, napoje gazowane oraz sportowe ubrania.


Przystojni piłkarze Legii relaksują się przed meczem:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00