Abelard Giza, Anna Dereszowska
Facebook Stand-up Polska
Newsy

Abelard Giza odpowiada na krytykę po roaście Kuby Wojewódzkiego. Dostało się Korwin-Piotrowskiej i Durczokowi! Słusznie?

Kamil Durczok nie będzie zadowolony...

Abelard Giza skomentował wypowiedzi krytykujących roast Kuby Wojewódzkiego. Program niektórych tak oburzył, że wpłynęła nawet skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Roast skrytykowany został przez Karolinę Korwin-Piotrowską i Kamila Durczoka, który był nieobecnym bohaterem roastu. Jak na niepochlebne recenzje zareagował komik Abelard Giza, który brał udział w roaście?

Różnie ocenia się roast Kuby. Dla jednych był śmieszny, dla innych w ogóle. Kwestia gustu. Ale chyba najbardziej zmartwiły mnie recenzje, które wystawili Kamil Durczok, Karolina Korwin-Piotrowska czy Plotek. Wyszło, że jątrzenie, obrażanie i sianie nienawiści nie poszło nam najlepiej, a człowiek zawsze chciałby wypaść dobrze w oczach mistrzów - napisał na swoim Facebooku Abelard Giza.

Kamil Durczok, któremu na roaście wypominano romans z Anną Dereszowską napisał na swoim Twitterze, że ten program był rynsztokowy.

W związku z dziesiątkami pytań informuję: #roast #wojewodzki - tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gówna- napisał Kamil Durczok.

Karolina Korwin-Piotrowska była szczególnie oburzona naśmiewaniem się z wylewu Michała Figurskiego. Za to sam bohater żartu nie miał nic przeciwko temu, był nawet o tym żarcie uprzedzony.

Poniewaz ja akurat uwazam ze za kolegMi nalezy sie wstawiac, w zwiazku z informacjami o tym ze prokuratura ma sie zajmowac roastem w tvn i rzekomymi drwinami z mojej choroby o,ktorych zreszta bylem uprzedzony, chcialbym poprosic organy scigania aby najpierw zajely sie osobami ktore w sposob bezposredni zycza mi abym pozostal na wozku dozywotnio i aby podobny los spotkal cala moja rodzine co znacznie bardziej uwlacza mojej godnosci niz kilku rozesmianych panow oraz Pani. Z wyrazami WYLEWNEGO szacunku dla wszystkich swiadomych dystansu do rzeczywistosci Z powazaniem Michal Figurski - pisze Michał (pis. oryginalna).

A Wy co o tym wszystkim sądzicie? Abelard Giza obraził Karolinę Korwin-Piotrowską i Kamila Durczoka?

Zobacz także: Roast Wojewódzkiego najmocniejsze cytaty.

 

Abelard Giza na roaście Kuby Wojewódzkiego występował jako pierwszy.

Abelard Giza, Kuba Wojewódzki
Facebook Stand-up Polska

 

Ableard Giza jest standupowcem z grupy Stand-up Polska.

Abelard Giza, Anna Dereszowska
Facebook Stand-up Polska

 

Na roaście Wojewódzkiego Ablard Giza nie był tym komikiem, który opowiedział najmocniejsze żarty. Bardziej wykazali się Sebastian Rejent czy Antek Syrek-Dąbrowski.

Cezary Jurkiewicz, Sebastian Rejent, Antoni Syrek-Dąbrowski na roascie Wojewódzkiego
Facebook

 

Beata Tadla i Kamil Durczok w sądzie
Newsy
Kamil Durczok w świetnym humorze w sądzie. Beata Tadla nie podzielała jego entuzjazmu... ZDJĘCIA
Kamil Durczok w świetnym humorze w sądzie. Beata Tadla nie podzielała jego entuzjazmu... ZDJĘCIA
Marianna Durczok ostro o Annie Dereszowskiej
Newsy
Żona Kamila Durczoka OSTRO o Dereszowskiej! "To dla mnie nie jest żadna aktorka!"
Skomentowała też romans aktorki z Kamilem!

Żona Kamila Durczoka, Marianna Durczok, ostro krytykuje Annę Dereszowską! A to wszystko za sprawą wciąż powracających plotek o rzekomym romansie dziennikarza z aktorką oraz słynnego już roastu Kuby Wojewódzkiego, w którym żartowano z gwiazdy i jej relacji z Durczokiem. Nie zabrakło ostrych słów! Żona Kamila Durczoka ostro o Annie Dereszowskiej Plotki o romansie Kamila Durczoka i Anny Dereszowskiej pojawiły się w 2012 roku, kiedy to aktorka przechodziła poważny kryzys w związku z Piotrem Grabowskim. W prasie pojawiały się zdjęcia smutnej gwiazdy, którą miał pocieszać właśnie Durczok. Oliwy do ognia dodał ich wspólny występ w programie Szymona Majewskiego w TVN. Choć po jakimś czasie wszystko ucichło, niektórzy wciąż wracają do ich "romansu".  W roaście Kuby Wojewódzkiego niektórzy komicy ostro żartowali z niej i dziennikarza: Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent. Sam dziennikarz był oburzony poziomem żartów w show Kuby Wojewódzkiego: Tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gówna - skwitował krótko. Żona Kamila Durczoka krytykuje Dereszowską za udział w roast Kuby Wojewódzkiego Dobrego zdania na temat roastu i Anny Dereszowskiej nie ma również żona Kamila Durczoka , Marianna Durczok, która w rozmowie z "Na żywo" podważa jej umiejętności aktorskie i krytykuje za to, że zgodziła się na emisję roastu: Panią Dereszowską widziałam raz w życiu. Dla mnie to nie jest aktorka, chyba że serialowa i mówię to jako filmoznawca. Jeśli Pani Dereszowska swoja osobą autoryzuje udział w takim programie, to świadczy to tylko o niej. Przecież można poprosić o wycięcie pewnych scen, jeśli program nie jest emitowany na...

Anna Dereszowska popłakała się u Kuby Wojewódzkiego
TV-Show
Anna Dereszowska dała się obrażać na roaście Wojewódzkiego za całkiem niezłą sumkę! Było warto?
Anna Dereszowska dała się obrażać na roaście Wojewódzkiego za całkiem niezłą sumkę! Było warto?

Ile Anna Dereszowska zrobiła za udział w roaście Kuby Wojewódzkiego? Okazuje się, że wzięcie udziału w kontrowersyjnym programie showmana przysporzyło jego uczestnikom nie tylko sporej popularności, ale i... pieniędzy. Anna Dereszowska, która w programie padła ofiarą niewybrednych żartów na temat swojego aktorstwa oraz rzekomego romansu z Kamilem Durczokiem, a nawet popłakała się w trakcie nagrania, otrzymała za swój występ wysokie wynagrodzenie. Jak twierdzi "Dobry Tydzień", powołując się na znajomego gwiazdy, aktorka miała zarobić na roast 25 tysięcy złotych. Najmocniejsze żarty z Anny Dereszowskiej w roast Anna Dereszowska miała romans z Kamilem Durczokiem, ale szybko ją zostawił. Tak się na nią raz wkurzył, bo zapomniała, że ma połknąć i w Faktach cały stół był ujeb.... - żartował Sebastian Rejent. Pani Ania jest aktorką, chyba porno. Tak wnioskuję po tytułach filmów. “Klub szalonych dziewic”, “Odwróceni"- (...) Słyszałem też, że gra pani w tenisa. Szacun, ja wspieram każdą minutę, kiedy odbija pani piłeczkę, a nie czyjegoś męża - mówił Abelard Giza. Wybitna aktorka, to oczywiście z ironią - nie jesteś dobrą aktorką. Jesteś drewnianą aktorką. Partnerzy w filmach odmawiają jej scen łóżkowych bo muszą sobie wyciągać drzazgi z f... - mówił z kolei prowadzący program Michał Kempa. Uważacie, że ta kwota zrekompensowała jej dowcipy na roaście  Kuby Wojewódzkiego? Wzięlibyście udział w takim programie za 25 tysięcy złotych? Dajcie znać w sondzie!   Zobacz też: Anna Dereszowska w końcu skomentowała roast Kuby Wojewódzkiego! Jest jej przykro?   Anna Dereszowska sporo zarobiła na udziale w roast Kuby Wojewódzkiego.   Aktorka jeszcze kiedyś wystąpi w podobnym programie?

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner