Abelard Giza skomentował wypowiedzi krytykujących roast Kuby Wojewódzkiego. Program niektórych tak oburzył, że wpłynęła nawet skarga do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Roast skrytykowany został przez Karolinę Korwin-Piotrowską i Kamila Durczoka, który był nieobecnym bohaterem roastu. Jak na niepochlebne recenzje zareagował komik Abelard Giza, który brał udział w roaście?

Reklama

Różnie ocenia się roast Kuby. Dla jednych był śmieszny, dla innych w ogóle. Kwestia gustu. Ale chyba najbardziej zmartwiły mnie recenzje, które wystawili Kamil Durczok, Karolina Korwin-Piotrowska czy Plotek. Wyszło, że jątrzenie, obrażanie i sianie nienawiści nie poszło nam najlepiej, a człowiek zawsze chciałby wypaść dobrze w oczach mistrzów - napisał na swoim Facebooku Abelard Giza.

Kamil Durczok, któremu na roaście wypominano romans z Anną Dereszowską napisał na swoim Twitterze, że ten program był rynsztokowy.

W związku z dziesiątkami pytań informuję: #roast #wojewodzki - tylko kaleka intelektualny mógł pozwolić na emisję tego gówna- napisał Kamil Durczok.

Karolina Korwin-Piotrowska była szczególnie oburzona naśmiewaniem się z wylewu Michała Figurskiego. Za to sam bohater żartu nie miał nic przeciwko temu, był nawet o tym żarcie uprzedzony.

Poniewaz ja akurat uwazam ze za kolegMi nalezy sie wstawiac, w zwiazku z informacjami o tym ze prokuratura ma sie zajmowac roastem w tvn i rzekomymi drwinami z mojej choroby o,ktorych zreszta bylem uprzedzony, chcialbym poprosic organy scigania aby najpierw zajely sie osobami ktore w sposob bezposredni zycza mi abym pozostal na wozku dozywotnio i aby podobny los spotkal cala moja rodzine co znacznie bardziej uwlacza mojej godnosci niz kilku rozesmianych panow oraz Pani. Z wyrazami WYLEWNEGO szacunku dla wszystkich swiadomych dystansu do rzeczywistosci Z powazaniem Michal Figurski - pisze Michał (pis. oryginalna).

A Wy co o tym wszystkim sądzicie? Abelard Giza obraził Karolinę Korwin-Piotrowską i Kamila Durczoka?

Zobacz także: Roast Wojewódzkiego najmocniejsze cytaty.

Abelard Giza na roaście Kuby Wojewódzkiego występował jako pierwszy.

Facebook Stand-up Polska

Ableard Giza jest standupowcem z grupy Stand-up Polska.

Na roaście Wojewódzkiego Ablard Giza nie był tym komikiem, który opowiedział najmocniejsze żarty. Bardziej wykazali się Sebastian Rejent czy Antek Syrek-Dąbrowski.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama