Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu
Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim
1/6
Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim

 

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki jednak są razem?! Mamy dla Was najnowsze zdjęcia pary z romantycznej randki! Dziennikarz i modelka spędzili niedawno wspólny wieczór na kolacji w jednej z warszawskich knajpek. Następnie, według relacji jednego z tygodników, mieli razem pojechać do apartamentu Kuby na Powiślu. Tam ponoć spędzili razem noc, a rano udali się na wycieczkę rowerową! Czy to oznacza, że zaledwie kilka tygodni po głośnym rozstaniu gwiazdy dały sobie kolejną szansę? A może po prostu rozstali się w przyjaźni? Sprawdźcie na kolejnej stronie!


Zobacz: Renata Kaczoruk ma żal do Kuby Wojewódzkiego? Poznajcie kulisy ich rozstania

 

2/6
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu

 

Informacje o rozstaniu tej pary pojawiły się tuż po finale "Tańca z Gwiazdami", w którym brała udział Renata. Później okazało się jednak, że Wojewódzki i Kaczoruk rozstali się już w styczniu! To ponoć modelka odeszła do gwiazdora TVN. Miała ponoć dość tego, że nie pochodzi do ich związku poważnie, co więcej - potrafi z niego żartować publicznie. Powiedziała dość:

 

Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stawała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania – tłumaczyła koleżanka Kaczoruk we Fleszu.

 

3/6
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu

 

Renata pilnowała jednak, żeby ta informacja nie dostała się do mediów w trakcie jej udziału w show Polsatu. Ich rozstanie przebiegło jednak w przyjacielskiej atmosferze:

Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w „Tańcu z gwiazdami”. Tym bardziej że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku. O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko jej najbliżsi przyjaciele i rodzina – zdradziła Fleszowi znajoma Kaczoruk.

 

Zobacz: Kaczoruk rozstała się z Wojewódzkim już w styczniu! To była pilnie strzeżona informacja

4/6
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu

 

Jednak od jakiegoś czasu pojawiają się głosy, że Renata i Kuba dali sobie drugą szansę! Świadczą o tym chociażby powyższe zdjęcia - widać, że Kaczoruk i Wojewódzkiego wciąż wiele łączy i uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie. Ale jak jest między nimi - wiedzą tylko sami zainteresowani. A jak wiadomo, oboje nie wypowiadają się w mediach na temat życia prywatnego.

 

5/6
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu

 

Kiedy poznamy prawdę? Czy w ogóle ją poznamy? A może takie zainteresowanie jest im na rękę? Co myślicie? 

 

6/6
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na randce po rozstaniu