Renata Kaczoruk w Cannes
East News
Newsy

Renata Kaczoruk ma żal do Kuby Wojewódzkiego? Poznajcie kulisy ich rozstania

Renata Kaczoruk ma żal do Kuby Wojewódzkiego? Poznajcie kulisy ich rozstania

 

Ich związek to już przeszłość. Dlaczego Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki postanowili się rozstać?

Podczas finałowego odcinka „Tańca z gwiazdami” Renata Kaczoruk (31) była w znakomitej formie: błyszczała na parkiecie, uśmiechnięta, zrelaksowana i pewna siebie. A w tym samym czasie w kuluarach wszyscy plotkowali o tym, że nie jest już z Kubą Wojewódzkim (54). Dwa dni później okazało się, że pogłoski te są prawdą. Mało tego! Nikt z otoczenia pary nie był tym specjalnie zdziwiony. Od dawna mówiło się, że w związku Renaty i Kuby dzieje się źle. Że choć mieszkają razem, to spędzają ze sobą coraz mniej czasu… Przed długim majowym weekendem Kaczoruk przeniosła się do przyjaciółki z dawnych lat, a później wyjechała do Prowansji. Niebawem przed nią kolejna przeprowadzka, tym razem do kupionego niedawno i teraz urządzanego mieszkania w centrum Warszawy. Kuba z kolei pojechał na długi weekend do Juraty. Opublikował też w Internecie zdjęcia niepozostawiające wątpliwości, że spędza ten czas bez Renaty.

„Jak majówka to tylko z kumplami”, głosił podpis pod fotografią, na której widać Wojewódzkiego w towarzystwie młodego fana.

 

Czy modelka i dziennikarz przestali być parą właśnie wtedy? Jak dowiedział się „Flesz”, tak naprawdę decyzję o rozstaniu podjęli już… kilka miesięcy wcześniej!

 

– Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w „Tańcu z gwiazdami”. Tym bardziej że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku. O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko jej najbliżsi przyjaciele i rodzina – zdradza nam znajoma Kaczoruk.

 

Rozenek komentuje rozstanie Wojewódzkiego i Kaczoruk. Jej reakcja Was zaskoczy!

BYŁO TAK PIĘKNIE

Poznali się w 2013 roku. Kuba szybko zauroczył się piękną modelką o „naj­dłuższych nogach w branży”. Początkowo nie wierzono, że ich relacja zamieni się w coś poważnego. Kuba przecież przy wielu okazjach pojawiał się w towarzystwie atrakcyjnych, młodych dziewczyn. Często też żartował, że jego przyszła żona „jest jeszcze w podstawówce”. Ale znajomi dziennikarza wiedzieli, że akurat znajomość z Kaczoruk Wojewódzki traktuje poważnie. Pojawiał się na pokazach mody, w których brała udział jego nowa sympatia, i już po kilku miesiącach znajomości zaproponował jej przeprowadzkę do swojego mieszkania na Powiślu. Renata też szybko zaufała Kubie, choć tuż przed tym, zanim go spotkała, zakończyła nieudany związek z amerykańskim scenarzystą filmowym. Dziennikarz ujął ją poczuciem humoru oraz zaangażowaniem w sprawy społeczno-polityczne, które jej także były bardzo bliskie. I choć parę razy pojawili się na salonach, to jednak żadne z nich nie chciało opowiadać o łączącej ich relacji.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki na rowerach i w restauracji


STRACONE NADZIEJE

Dlaczego Renata i Kuba się rozstali? Według znajomych Kaczoruk do modelki dotarło, że dziennikarz nigdy nie spełni jej marzeń o stabilnym związku. Ponoć Renata miała również do niego żal, że przy okazji reklamy jednej z sieci komórkowych, w jakiej oboje wzięli udział, robił sobie żarty z ich związku. Kuba udawał tam, że się oświadcza. Po emisji spotu zrobił się szum, że były to prawdziwe zaręczyny.

– Renata zawsze poważnie traktowała rodzinę. Takie podejście do zaręczyn i ślubu sprawiało jej przykrość – mówi jedna ze znajomych modelki.

 

Przez związek z Wojewódzkim Kaczoruk zaczęli się też interesować internauci i media.

– Renata czuje się feministką i trudno jej było znieść to, że Kuba ma wizerunek seksisty. Przez to i ona stawała się obiektem ataków i żartów. Pisano przecież często, że partner załatwił jej karierę w mediach, robiono sobie dowcipy z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Renata to bardzo wrażliwa dziewczyna. Po prostu miała już dosyć bycia wiecznie na cenzurowanym. To także był jeden z powodów ich rozstania – tłumaczy koleżanka Kaczoruk.


NOWY START

Czy Renata po rozstaniu z Kubą utrzyma się w show-biznesie? Okazuje się, że… wcale jej na tym nie zależy.

– Przeżyła już swój kwadrans sławy i nie chce go za wszelką cenę przedłużać – mówi przyjaciółka modelki.

 

Co jednak, jeśli zmieni zdanie? Przez pięć lat u boku Kuby nieraz musiała mierzyć się ze złośliwościami, a nawet hejtem. Po jej kontrowersyjnym występie w show „Azja Express” wiele osób się do niej zraziło.

– Kiedy okazało się, że to właśnie ja zatańczę z nią w „Tańcu z gwiazdami”, zastanawiałem się, jak to będzie. Postanowiłem jednak podejść do niej bez uprzedzeń. Szybko się polubiliśmy, a Renata okazała się osobą pracowitą i pozbawioną niezdrowej ambicji – opowiada „Fleszowi” tancerz Michał Jeziorowski.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki - rozstanie

 

Na razie wiadomo tyle, że Kaczoruk poprowadzi w jednym z portali autorski program. Będzie poruszała w nim ważne tematy społeczne, np. właśnie hejtu w Internecie.

– Renata będzie starała się wykorzystać swoją popularność do celów związanych z działalnością prospołeczną – zapowiada jej przyjaciółka.

Czy Kaczoruk ma szansę na nowy start?

– Będzie jej trudno, bo przez ostatnie lata funkcjonowała jako dziewczyna Wojewódzkiego. Nawet reklamo­dawcy byli nią zainteresowani tylko w kontekście jej życia prywatnego – uważa Rafał Baran, specjalista od mediów i twórca reklam z udziałem gwiazd.

Teraz nadeszła pora, aby Renata pokazała, co umie zdziałać w pojedynkę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kaczoruk nie płacze po rozstaniu z Wojewódzkim! W Cannes bawi się w towarzystwie znanego aktora.

Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim
Newsy
Kaczoruk rozstała się z Wojewódzkim już w styczniu! To była pilnie strzeżona informacja
Kulisy rozstania

  Związek Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk to już przeszłość. Ale okazuje się, że para postanowiła się rozstać kilka miesięcy temu. Chociaż Renata i Kuba wciąż pozostają w przyjacielskich relacjach, to decydującą rozmowę o ich przyszłości przeprowadzili jeszcze na początku roku. W tym samym czasie Renata dostała także propozycje z programu "Taniec z gwiazdami" . Oboje postanowili, że nie będą informować media o swoim prywatnym życiu Renata nie chciała, aby temat jej rozstania z Kubą bezustannie wracał w „Tańcu z gwiazdami”. Tym bardziej że przebiegło ono spokojnie i po przyjacielsku. O zakończeniu tego związku przez długi czas wiedzieli więc tylko jej najbliżsi przyjaciele i rodzina - mówi w rozmowie z "Fleszem" znajomy modelki   Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki - dlaczego się rozstali? Ostatecznie Kaczoruk wyprowadziła się z mieszkania Kuby dopiero przed majówką . Obecnie pomieszkuje u przyjaciółki, ale niedługo skończy urządzać własne mieszkanie w centrum Warszawy. Renata niedługo poprowadzi autorski program społeczny w jednym z serwisów internetowych. Nie ma na razie planów na kontynuowanie kariery w show-biznesie.  Będzie jej trudno, bo przez ostatnie lata funkcjonowała jako dziewczyna Wojewódzkiego. Nawet reklamo dawcy byli nią zainteresowani tylko w kontekście jej życia prywatnego – mówi w rozmowie z "Fleszem" Rafał Baran, od lat zajmujący się kampaniami reklamowymi z udziałem celebrytów. Więcej o powodach rozstania Kuby i Renaty przeczytacie w najnowszym "Fleszu".   Kuba i Renata rozstali się w przyjaźni.

Renata Kaczoruk rozstała się z Kubą Wojewódzkim
Newsy
NEWS DNIA! Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się!
Co się stało?

  Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki przez ponad pięć lat tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Do tej pory dziennikarz unikał stałych związków. Najdłużej był z Anną Muchą, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Plotkowano nawet, że tym razem Renata Kaczoruk usidli go na dobre. W mediach pojawiały się informacje, że para poważnie myśli o ślubie i dziecku!   Zobacz: Co z tą ciążą?! Renata Kaczoruk zdradziła nam, czy spodziewa się dziecka z Kubą Wojewódzkim!   Niestety, wygląda na to, że te plany są już przeszłością. Portal pudelek.pl poinformował bowiem, że Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki rozstali się!  Związek Renaty i Kuby to pieśń przeszłości. Rozstali się niedawno - czytamy   Nam udało się potwierdzić tę informację!    Tak, to prawda. Renata i Kuba nie są już razem - zdradziła w rozmowie z party.pl osoba z otoczenia gwiazdy.   Mamy nadzieję, że to tylko chwilowy kryzys i parze uda się go pokonać! Trzymamy za nich kciuki!   POLECAMY: Jarosław Kret chce wrócić do Tadli?! "Poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować "   Poznajcie historię miłości Renaty i Kuby!   Zobacz:  To mogło skończyć się ślubem. Jak zaczęła i skończyła się miłość Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego?   Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk byli parą od ponad 5 lat Kuba i Renata spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Czy między nimi jeszcze się ułoży?

Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk
Instagram/Facebook
Newsy
Wojewódzki tłumaczy się ze "ślubu" z Kaczoruk. Czy kiedyś zamierza naprawdę poślubić Renatę?
Jaka jest prawda?

Kuba Wojewódzki po raz pierwszy wypowiedział się w sprawie ślubu z Renatą Kaczoruk. Informacja o zmianie stanu cywilnego znanego dziennikarza i modelki pojawiła się w mediach we wrześniu. Wszystko zaczęło się od kilku zdjęć na profilach społecznościowych par oraz wyznania Kuby w jego programie, gdzie dziennikarz wyznał, że "hajtnął się". Kiedy media obiegła wiadomość, że wieczny kawaler, Kuba Wojewódzki, postanowił się ustatkować, okazało się, że wszystko zostało zaaranżowane na potrzeby kampanii reklamowej. W telewizji pojawił się spot reklamowy, w którym Kuba Wojewódzki rzekomo oświadcza się Renacie Kaczoruk. Żart dziennikarza wzbudził mieszane emocje. Jedni uznali manipulację za zabawną, inni - niekoniecznie. A jak showman do tego podchodzi? Okazuje się, że udało mu się uzyskać zamierzony efekt przyciągnięcia uwagi. Polecamy: Ślub z własną przysięgą – czy małżonkowie mogą sami ułożyć jej tekst? Ten performens wynikał z mojej namiętnej potrzeby performensu. Z nudy polskiego szołbiznesu, który zmienił się w wielką rozplotkowaną wieś. To zresztą nie pierwszy raz i nie jedyny sukces w tej materii - powiedział Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla Playboy.pl. Co sądzicie o żarcie ze ślubem? Faktycznie był udany?   Zobacz też: Renata Kaczoruk po raz pierwszy zdradza szczegóły swojego związku z Kubą Wojewódzkim. Mówi o ślubie?   Rzekomy ślub Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk chwytem marketingowym sieci telefonii komórkowej.   Kuba Wojewódzki wyjaśnił, że miał być to rodzaj perfomensu. Udany?

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner