Rafał Trzaskowski z żoną Rafał Trzaskowski z żoną Rafał Trzaskowski z synem Rafał Trzaskowski został prezydentem Warszawy
Rafał Trzaskowski z żoną
EastNews
Zobacz zdjęcia!
1/4
Rafał Trzaskowski z żoną
EastNews

 

Pierwsza tura wyborów samorządowych już za nami! Według sondaży nowym prezydentem Warszawy został kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, którego głównym konkuretnem był Patryk Jaki z Prawa i Sprawiedliwości. Jak informuje portal tvn24.pl z sondażu Ipsos wynika, że Rafał Trzaskowski zdobył aż 54,1 procent głosów! Patryk Jaki uzyskał 30,9 procent. 

 

Kim właściwie jest nowy prezydent Warszawy? Jak wyglądają żona i dzieci Rafała Trzaskowskiego? Spójrzcie na zdjęcia i nagranie polityka ze swoimi bliskimi! Wiedzieliście, że Rafał Trzaskowski w dzieciństwie zagrał w  popularnym serialu u boku m.in. Witolda Pyrkosza i Laury Łącz? 

 

Zobacz także: Bardzo rzadko pokazuje się z mężem! Tym razem przyszła na wybory. Jak wygląda Iwona Morawiecka, żona premiera?

 

2/4
Rafał Trzaskowski z żoną
East News

Rafał Trzaskowski ma 46 lat- urodził się 17 stycznia 1972 roku. Polityk jest doktorem nauk humanistycznych. Nowy prezydent Warszawy ma żonę Małgorzatę, z którą ożenił się w 2002 roku. Rafał Trzaskowski mógł liczyć na jej wsparcie w trakcie kampanii. 

 

 

Okazuje się, że w dzieciństwie Rafał Trzaskowski próbował swoich sił jako aktor! W wieku 8 lat zagrał w serialu "Nasze podwórko". W produkcji występował u boku takich gwiazd jak: Witold Pyrkosz i Laura Łącz. 

A jak wyglądają dzieci Rafała Trzaskowskiego? Zobaczcie! 

 

Zobacz także: Selfie przy urnie, czyli plejada gwiazd głosuje w wyborach samorządowych! 

3/4
Rafał Trzaskowski z synem
East News

Syn Rafała Trzaskowskiego towarzyszył swojemu tacie podczas wczorajszych wyborów. Wcześniej polityk pokazał swoich bliskich w krótkim materiale wideo opublikowanym na Twitterze. Na nagraniu towarzyszą mu żona, córka Aleksandra i syn Stanisław. 

 

 

 

Zobacz także: Andrzej Duda kończy 46 lat! Oto 7 rzeczy, których nie wiesz o prezydencie 

4/4
Rafał Trzaskowski został prezydentem Warszawy
East News

Waszym zdaniem Rafał Trzaskowski będzie dobrym prezydentem Warszawy? 

Głosujcie w naszej sondzie i piszcie w komentarzach! 

 

Zobacz także: Kasia Tusk z rodzicami na wyborach. Blogerka już nie ukrywa ciążowych krągłości!

Więcej na temat wybory Warszawa