W miniony weekend Rafał Szatan świetnie się bawił i przy okazji podzielił się z fanami swoim muzycznym talentem. W śpiewaniu wtórował mu synek, Henio. Fani nie mają wątpliwości co do tego, że "Mały skradł całe show". Koniecznie zobaczcie słodkie nagranie i uroczy śpiew w wykonaniu synka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Rośnie mały estradowy artysta?

Reklama

Rafał Szatan na uroczym nagraniu z synem! Fani: "Coś pięknego"

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są uznawani za idealnie dopasowaną parę, która świetnie się uzupełnia zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnio fani podejrzewali nawet, że Barbara Kurdej-Szatan jest w kolejnej ciąży, jednak aktorka szybko sprostowała te plotki. Małżeństwo do tej pory doczekało się dwójki wspaniałych dzieci - 10-letniej Hani i 2-letniego Henia. Para często dzieli się z fanami rodzinnymi kadrami za sprawą mediów społecznościowych. Tym razem Rafał Szatan opublikował na swoim Instagramie filmik, na którym podczas towarzyskiego spotkania wspólnie z synem Heniem daje muzyczny popis:

- To był cudowny wieczór !!
A „Szalała” od wczoraj ma drugi tytuł „Koko” ???????? - napisał wyraźnie rozbawiony tata

Sami zobaczcie to urocze nagranie!

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan zalała się łzami na Pol’and’Rock Festival! Publiczność zareagowała

Jak możemy zobaczyć na opublikowanym przez Rafałą Szatana wideo, mały Henio wyrywał się do mikrofonu, wtórując swojemu śpiewającemu tacie. Fani są jednogłośni - Henio skradł nagranie i Instagrama taty:

Zobacz także

- Mały skradł całe show ????????????????????

- Koko...koko...NAJLEPSZE ????????

- Jakie to słodkie ????????❤

- było magicznie ????

- ???? piękne koko!

- Jaki słodziak ❤️

- ????Coś pięknego ❤️ Gratuluję - czytamy w komentarzach pod wideo.

Instagram/Rafał Szatan

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan stanie przed sądem? O rozprawie dowiedziała się z... mediów

Reklama

To nie pierwszy raz kiedy mały Henio skradł serca internautów. Rafał Szatan chętnie publikuje zdjęcia i nagrania z synem w roli głównej. Jak widać, talent muzyczny chłopczyk odziedziczył po rodzicach, którzy tworzą świetny muzyczny duet. Czy mały Henio pójdzie w ślady rodziców? Przekonamy się za kilka lat!

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama