Robert Janowski o Rafale Brzozowskim

Brzozowski odpowiada Janowskiemu i wbija mu szpilę! "Jeśli moje muzyczne zaangażowanie..."

Robert Janowski o Rafale Brzozowskim

Rafał Brzozowski w końcu odpowiedział na słowa Roberta Janowskiego, który jakiś czas temu sugerował, że w trakcie zamieszania z dalszymi losami "Jakiej to melodii", młody wokalista chciał go wygryźć z roli prowadzącego:

Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych kilku lat (śmiech). Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach (śmiech). - mówił Janowski w rozmowie z "Party".

Zobacz: Brzozowski chciał wygryźć Janowskiego z "Jakiej to melodii?": "Co roku "w tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę..."

Rafał Brzozowski odpowiada Janowskiemu!

Jak na te słowa zareagował Brzozowski, który w TVP poprowadzi inny program - "Koło Fortuny"? Artysta tłumaczy, że dostał propozycję poprowadzenia "Jakiej to melodii", ale ją odrzucił ze względu na zobowiązania zawodowe. Wbija szpilę również Janowskiemu, który według niego źle zinterpretował całą sytuację:

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji w mediach na temat mojej osoby , rozpowszechnianych prze Roberta Janowskiego jakobym od lat starał się o posadę prowadzącego w programie Jaka To Melodia chciałbym, stanowczo zaprzeczyć tym słowom jak i również zdemontować wszelkie plotki na mój temat. Taka sutuacja nigdy nie miała miejsca. Faktem jest, że kilka tygodni temu dostałem oficjalna propozycję poprowadzenia programu Jaka to melodia lub jego współprowadzenia ze strony TVP jednak, odmówiłem udziału jako prowadzący. Obecnie skupiam się na swojej pracy zawodowej , która jest i będzie dla mnie zawsze priorytetem , a jednocześnie zbieram siły na nowy projekt telewizyjny Koło Fortuny, który będzie na pewno wielkim wyzwaniem w nowej roli z czego bardzo się cieszę. Zapewniam też że szanuje Roberta Janowskiego i jeśli moje muzyczne zaangażowanie w program odebrał inaczej nie będę w nim uczestniczył w żadnej formie.

 

Co o tym sądzicie?

Zobacz: Robert Janowski szczerze o zamieszaniu z "Jaka to melodia": "Były dni, kiedy telefon dzwonił od świtu do nocy"

Rafał Brzozowski o Robercie Janowskim. 

Rafał Brzozowski o Jakiej to melodii

Robert Janowski poprowadzi kolejną odsłonę muzycznego show. 

Robert Janowski znika z programu
East News

A Rafał Brzozowski - "Koło fortuny". 

Rafał Brzozowski
ONS

Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50