Wielka gwiazda "M jak miłość" dołączy do serialu "Przyjaciółki"!
ONS.pl
1/5
Wielka gwiazda "M jak miłość" dołączy do serialu "Przyjaciółki"!
ONS.pl

 

Tego  chyba nikt się nie spodziewał! W najnowszym, 12. już sezonie serialu "Przyjaciółki" pojawi się wielka gwiazda "M jak miłość". Przez lata mogliśmy podziwiać ją w ważnej dla produkcji TVP roli, a teraz niespodziewanie wcieli się w jedną z bohaterek kultowych "Przyjaciółek"! Nigdy nie zgadniecie o kim mowa, musicie się przekonać, przeglądając kolejne strony galerii. Gwarantujemy - będziecie zaskoczeni! :)

 

Zobacz: Zuza z "Przyjaciółek" wróci do Jaśka w 12. sezonie?! Mamy dowód!

Polecamy też: O pierwszym małżeństwie i swoim synku. Anita Sokołowska tak szczerego wywiadu jeszcze nigdy nie udzieliła!

2/5
Przyjaciółki
Instagram

Skąd wiemy o nowej bohaterce "Przyjaciółek"? Wszystko ujawnił Bartek Kasprzykowski, wcielający się w rolę Pawła, męża Anki (Magda Stużyńska). Aktor opublikował zdjęcia z planu 12. sezonu "Przyjaciółek", a na nich możemy podziwiać nie tylko jego serialową żonę, ale także...

 

Zobacz również: Znasz wszystkich bohaterów serialu "Przyjaciółki"? Przekonajmy się! QUIZ

Polecamy: Nie tylko Joanna Koroniewska walczy z hejtem. Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski również padli ofiarą internetowej nienawiści!

3/5
Przyjaciółki
Instagram

Na planie serialu pojawiła się... Dominika Ostałowska! Aktorka od lat gra Martę Mostowiak w "M jak miłość"! Nie da się ukryć, że to ogromne zaskoczenie.

 

Polecamy również: Ostałowska gra mniej w "M jak miłość" przez Sydor? Ten komentarz rozzłościł Arciuch! Padły mocne słowa!

Zobacz: Dominika Ostałowska gorzko o aktorstwie: „Nie zawsze da się z tego wyżyć”

4/5
Przyjaciółki
Instagram

Na zdjęciach opublikowanych przez Bartka Kasprzykowskiego z planu widzimy, że serialowy Paweł podróżuje samochodem z żoną Anką oraz tajemniczą bohaterką, graną przez Dominikę Ostałowską. Ciekawi jesteśmy, w kogo wcieli się gwiazda "M jak miłość"!

 

Zobacz: Zupełnie nowy bohater w "Przyjaciółkach"! Zobacz ZDJĘCIA z planu 12. sezonu

Przeczytaj też: Wielkie zmiany w M jak miłość! Z serialem żegna się ulubieniec widzów