Anita Sokołowska Przyjaciółki, Zuza, Patrycja Anita Sokołowska z synem i partnerem
Anita Sokołowska
ONS.pl
1/4
Anita Sokołowska
ONS.pl

Jakie tajemnice skrywa gwiazda "Przyjaciółek" - Anita Sokołowska? Aktorka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym czy przeszłości. W "Twoi Stylu" Sokołowska zdradziła, że już raz była mężatką. Jak zareagowali producenci "Przyjaciółek" na jej ciążę, a także jak poznała swojego obecnego partnera - Bartosza Frąckowiaka z którym ma synka. 

 

Anita Sokołowska zabiegała o rolę w serialu "Przyjaciółkach", a kiedy ją dostała, szybko okazało się, że jest w ciąży. Magazyn zapytał się czy nie bała się, że zostanie zwolniona z serialu. 

Gdy podpisywała kontrakt na rolę w "Przyjaciółkach", nie myślałam, że ten moment potrwa szczęść lat. Byłam natomiast pewna, że chce mieć dziecko, tylko odsuwaliśmy się z Bartkiem decyzję na później. Nie panikowałam: "A co będzie, jeśli wyrzucą mnie z serialu, bo jetem w ciąży”? Wyrzucą to wyrzucą. Życie jest ważniejsze od najlepszej nawet roli. Nieoczekiwanie okazało się, że brzuszków jest więcej i producent zarządził przerwę w zdjęciach - powiedziała w wywiadzie Sokołowska.

Teraz Anita Sokołowska ma 5-letniego synka Antka z reżyserem teatralnym Bartoszem Frąckowiakiem.

Jak go poznała? Zobacz więcej w NASTĘPNYM SLAJDZIE.

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

 

Anita Sokołowska uczy syna jazdy na rowerze. Zobacz rodzinne ZDJĘCIA gwiazdy "Przyjaciółek"!

2/4
fot. Instagram

 

Jak Anita spotkała obecnego partnera - Bartka?

Spotkaliśmy się przy spektaklu „Przebudzenie wiosny” Franka Wedekina. Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny. Po jednej z pierwszych prób totalnie pod wrzeniem Bartka poszłam do garderoby, wzięłam do reki leząca tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam, że wpadłam po uszy - powiedziała "Twojemu Stylowi" Anita Sokołowska. 

Jednak aktorka i Bartek Frąckowiak nie planują ślubu. Powód? Sokołowska już raz brała ślub, który zakończył się rozwodem.

Małżeństwo z Rafałem trwało ok. 8 lat. Nie lubię o tym mówić. To była piękna młodzieńcza miłość. Oboje chodzimy z tradycyjnych domów, więc nie było łatwo pogodzić się rodzinom, że się rozwodzimy - zdradziła Sokołowska.

Jakie relacje łączą ją z byłym mężem i czy nie marzy jej się biały ślub w przyszłości?

3/4
Przyjaciółki, Zuza, Patrycja
Instagram

Rafał ma dwójkę dzieci, świetną żonę. Czasem się widujemy - nasze dzieci biegają po placu zabaw. I tylko mama co jakiś czas wzdycha: ”Nie chciałabyś stanąć przed ołtarzem w białej sukni?”. Bo z Rafałem mieliśmy tylko ślub cywilny, więc droga do kościelnego stoi przede mną otworem. „Mama co wieczór przebiera się co jakaś suknię - mam dość". Bycie panną młodą nie jest moim marzeniem - stwierdziła Sokołowska.

4/4
Anita Sokołowska z synem i partnerem

Anita Sokołowska nie pokazuje się publicznie z partnerem, ani z dzieckiem. Czasem można zobaczyć na jej Instagramie jak Antoś wyrósł, na jednym ze zdjęć z licznych podróży. Ale aktorka bardzo chroni swoje życie prywatne.