Joanna Przetakiewicz, Anja Rubik i Tomasz Ossoliński bawili się na imprezie zorganizowanej przez Leonardo DiCaprio! Aktor od blisko 20 lat działa na rzecz ochrony środowiska, a jego fundacja co roku organizuje imprezę, na które zbierane są fundusze na jej dalszą działalność. Wśród gości zazwyczaj można zobaczyć największe nazwiska ze światowego show-biznesu. Na tegorocznej imprezie zorganizowanej w Saint Tropez nie zabrakło też polskiej reprezentacji. Zdjęciem z tego przyjęcia pochwaliła się Anja Rubik, która bawiła się między innymi w towarzystwie Joanny Przetakiewicz i Tomasza Ossolińskiego. Modelka po raz pierwszy zaliczyła tak ważne wyjście w nowej fryzurze. Kilka dni temu gwiazda zdecydowała się obciąć włosy, a my uważamy, że wygląda naprawdę sexy! Wśród zaproszonych gości na imprezie Leonardo DiCaprio znaleźli się również Mariah Carey, Bradley Cooper czy Kate Hudson.

Reklama

Szczególną uwagę zwracała na siebie polska projektantka, Joanna Przetakiewicz, która pięknie prezentowała się w długiej sukni projektu marki La Mania.

Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz: Anja Rubik pokazała więcej ZDJĘĆ w nowej fryzurze! Jak teraz układa włosy? Fani: "Wyglądasz niepokojąco pięknie!"

Zobacz także

Joanna Przetakiewicz, Tomasz Ossoliński i Anja Rubik na imprezie Leonardo DiCaprio w Saint Tropez

Joana Przetakiewicz zachwyciła w sukni swojego projektu

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama