Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Fryzura krok po kroku - kucyk z bąbelkami
Marek Korlak
Newsy

Pomysł na letnią fryzurę krok po kroku: kucyk z bąbelkami

Zobaczcie jak prosto ją wykonać!
Monika Tumińska, twórczyni bloga Hair by M, która na stałe współpracuje z magazynem "Flesz. Gwiazdy i Styl" przygotowała dla was tym razem instruktaż na finezyjny kucyk. W najnowszym tutorialu nauczy was jak zrobić letnią fryzurę z pazurem - kucyk z bąbelkami. Zatem do dzieła!

Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur

Fryzura krok po kroku: kucyk z bąbelkami

  1. Zrób przedziałek na środku głowy,
  2. Włosy zwiąż nisko w kucyk i wyciągnij z niego dwa cienkie pasemka z przodu,
  3. Mocno natapiruj cały kucyk,
  4. W równych odstępach zwiąż na kucyku kilka cienkich gumek,
  5. Delikatnie rozciągnij każdy powstały "bąbelek", by dodać mu objętości,
  6. Gotowe!

Zajrzyjcie do galerii z instruktażowymi zdjęciami:

Zawijaniec z warkocza
Marek Korlak
Newsy
Fryzura krok po kroku: zawijaniec z warkocza
Zobacz, jak wykonać go samodzielnie

Monika Tumińska , twórczyni bloga Hair by M 1 , która na stałe współpracuje z magazynem "Flesz. Gwiazdy i Styl" przygotowała dla was tym razem instruktaż na modny zawijaniec z warkocza. Ta fryzura doskonale sprawdzi się na co dzień. Zatem do dzieła! Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur Fryzura krok po kroku: zawijaniec z warkocza Natapiruj włosy nad czołem i zwiąż je wysoko w kucyk, Włosy z kucyka zapleć w warkocz, Warkocz zaplataj bardzo ściśle. Jego koniec zwiąż cienką gumką, Warkocz podwiń do góry, a jego koniec ułóż na gumce, Podepnij warkocz kilkoma wsuwkami. Całość utrwal lakierem, I gotowe! Zajrzyjcie do galerii z instruktażowymi zdjęciami:

Supełek z pętelką
Marek Korlak
Newsy
Fryzura krok po kroku: supełek z pętelką, czyli hit na letnie upały
Zobaczcie jak ją wykonać!

Monika Tumińska , twórczyni bloga Hair by M , która na stałe współpracuje z magazynem "Flesz. Gwiazdy i Styl" przygotowała dla was kolejny instruktaż. Tym razem nauczy was jak zrobić doskonałą na upały fryzurę. Supełek z Pętelką. Do dzieła! Zobaczcie więcej najmodniejszych fryzur Fryzura krok po kroku: supełek z pętelką Zrób wysoko kucyk, Wydziel z kucyka jedno grubsze pasemko, Za pomocą dodatkowej gumki zwiń włosy na pół. Luźne pasemko zostaw nadal swobodne, Jeśli twoje włosy są tak długie jak moje, zwiń je jeszcze raz i mocno zwiąż gumką, Wydzielonym wcześniej pasemkiem okręć gumkę i podepnij je wsuwką, Gotowe! Zajrzyjcie do galerii z instruktażowymi zdjęciami:

upięcie z warkocza
©sutichak/fotolia
Fleszstyle
Trzy fryzury na bal karnawałowy , które możesz wykonać samodzielnie
Fryzura na bal karnawałowy powinna być elegancka. To ważne i uroczyste wyjście, dlatego każda kobieta chce wyglądać na nim olśniewająco. Oprócz wyglądu liczy się także komfort i brak skrępowania umożliwiające zabawę do samego rana, dlatego tak dużą popularnością cieszą się włosy upięte w kok.

Fryzura na bal karnawałowy powinna być elegancka. To ważne i uroczyste wyjście, dlatego każda kobieta chce wyglądać na nim olśniewająco. Oprócz wyglądu liczy się także komfort i brak skrępowania umożliwiające zabawę do samego rana, dlatego tak dużą popularnością cieszą się włosy upięte w kok. Pierwsza fryzura na bal karnawałowy – luźny zawijany kok z opaską Do wykonania tej fryzury potrzebujesz opaski na gumce, grzebienia, lakieru do włosów oraz kilku wsuwek odpowiadających kolorowi włosów.   1. Za pomocą grzebienia zrób równy przedziałek na boku głowy. 2. Opaskę załóż na włosy, nie chowaj jej pod spód. 3. Oddziel cienkie pasmo włosów (ok. 2-3 cm szerokości) po lewej stronie głowy i zawiń je pod opaskę. Krok powtórz 3-4-krotnie z prawej i lewej strony głowy. 4. Włosy z tyłu głowy, które wystają spod opaski i te, które nie zostały podwinięte zbierz razem. Zwiń je i wsuń pod opaskę. 5. Aby kok był trwały i nie wysunął się spod gumki, włosy z tyłu głowy, zawinięte pod opaskę, podepnij 3-4 wsuwkami. 6. Kształt koka możesz wyrównać cienką, okrągłą końcówką grzebienia. 7. Całość spryskaj lakierem do włosów. Druga fryzura na bal karnawałowy – elegancki kok na boku głowy z warkoczykami Do wykonania tej fryzury potrzebujesz 4 silikonowych gumek w odcieniu twoich włosów, kilku wsuwek, lakieru do włosów oraz grzebienia.   1. Za pomocą grzebienia zrób równy przedziałek po prawej stronie głowy. 2. Wydziel cienkie pasmo (ok. 2-3 cm) z włosów po lewej stronie głowy w odległości około 3-4 cm od czoła. 3. Z całego pasma zapleć warkoczyk i zwiąż go gumką. 4. Wszystkie włosy zaczesz na lewą stronę (tam, gdzie został zapleciony warkoczyk). 5. Zaczynając od włosów przy samym czole, wydziel drugie cienkie pasmo włosów po prawej stronie...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner