fot. materiały prasowe

Polski zespół w chińskim "Mam Talent"!

fot. materiały prasowe

Pamiętacie wielki świąteczny hit "Ten zimowy czas" zespołu Roan? Przed świętem Bożego Narodzenia stacje radiowe przypominają nam utwór, tej wydawałoby się, nieco zapomnianej grupy. Okazuje się, że po wielkim sukcesie z 1996 roku Roan wciąż ma się świetnie. Zespół nagrywa kolejne płyty, a ich piosenki są znane poza granicami naszego kraju. Zespół składający się z czterech osób (Zbyszek Man, Tomasz Pacanowski, Andrzej Man i Grzegorz Daroń) właśnie rusza w trasę koncertową po Chinach!

Roan zagra aż osiem koncertów i pojawi się w chińskiej edycji programu "Mam talent". Władze miasta Wuhan, gdzie wystąpią muzycy są nimi zachwyceni. Również sami muzycy nie mogą doczekać się wyjazdu do Chin, zaś w Polsce trzyma za nich kciuki i wspiera w działaniach Urząd Marszałkowski województwa Kujawsko-Pomorskiego.

- Jesteśmy cholernie dumni z naszego azjatyckiego sukcesu. Wierzymy, że to początek naszej międzynarodowej drogi, a po Chinach przyjdzie czas i na inne kontynenty. To też świetna okazja do promowania naszego kraju, polskiej kultury i tradycji. Jesteśmy Polakami z krwi i kości i cieszy nas fakt, że możemy choć w nieznacznym stopniu przyczynić się do fajnych skojarzeń Polski wśród ludzi z drugiego końca świata - zdradził wokalista grupy, Zbyszek Man.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

kb

Więcej na temat Wojciech Mann
Przeładuj

Kate i William przez lata trzymali to w tajemnicy. Teraz wszystko wyszło na jaw! Kate będzie wściekła?

zobacz 01:06