Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Po tym, jak producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno, wszyscy mieli nadzieję, że akcja poszukiwawcza będzie miała szczęśliwy finał. Niestety, 22 sierpnia okazało się, że ratownicy odnaleźli jego ciało. Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka odbyła się w czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej - w uroczystości wzięły udział prawdziwe tłumy. Następnego dnia na Mazurach odbył się wzruszający pogrzeb zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. W ceremonii wzięli udział tylko najbliżsi i przyjaciele producenta filmowego. Teraz "Super Express" poinformował o szczegółach ostatniego pożegnania. 

Tajemniczy rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka

Według doniesień "Super Expressu" na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się 160 osób. Jak informuje dziennik - część uczestników konduktu żałobnego szła boso - "Super Express" sugeruje, że w ten sposób bliscy Piotra Woźniaka-Staraka nawiązali do starego zwyczaju żałobnego, który mówi, że przed Bogiem wszyscy są równi. 

Same buty były ustawione w stronę przystani, gdzie zginął Piotr - informuje "Super Express".

Po konsolacji zaś odbyło się ognisko. 

Piotr Woźniak-Starak spoczął na swoich ukochanych Mazurach, na terenie posiadłości Staraków w Fuledzie. 

To był piękny skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół…- w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła Joanna Przetakiewicz. 

Według informacji tabloidu, najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka po pogrzebie na Mazurach wyjechali na Sycylię, żeby w spokoju przeżyć żałobę. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała swojego męża. Na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka towarzyszyli jej bliscy

Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
East News

W ceremonii wzięli udział jedynie najbliżsi producenta filmowego.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Więcej na temat Piotr Woźniak-Starak
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40