Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Piotr Woźniak-Starak
EastNews
Newsy

Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Niecodzienny rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła polskim show-biznesem. Po tym, jak producent filmowy zaginął na jeziorze Kisajno, wszyscy mieli nadzieję, że akcja poszukiwawcza będzie miała szczęśliwy finał. Niestety, 22 sierpnia okazało się, że ratownicy odnaleźli jego ciało. Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka odbyła się w czwartek 29 sierpnia w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej - w uroczystości wzięły udział prawdziwe tłumy. Następnego dnia na Mazurach odbył się wzruszający pogrzeb zmarłego męża Agnieszki Woźniak-Starak. W ceremonii wzięli udział tylko najbliżsi i przyjaciele producenta filmowego. Teraz "Super Express" poinformował o szczegółach ostatniego pożegnania. 

Historia miłości Agnieszki Woźniak-Starak i Piotra Woźniaka-Staraka. Jak się poznali?

Tajemniczy rytuał na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka

Według doniesień "Super Expressu" na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka pojawiło się 160 osób. Jak informuje dziennik - część uczestników konduktu żałobnego szła boso - "Super Express" sugeruje, że w ten sposób bliscy Piotra Woźniaka-Staraka nawiązali do starego zwyczaju żałobnego, który mówi, że przed Bogiem wszyscy są równi. 

Same buty były ustawione w stronę przystani, gdzie zginął Piotr - informuje "Super Express".

Po konsolacji zaś odbyło się ognisko. 

Piotr Woźniak-Starak spoczął na swoich ukochanych Mazurach, na terenie posiadłości Staraków w Fuledzie. 

To był piękny skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół…- w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła Joanna Przetakiewicz. 

Według informacji tabloidu, najbliżsi Piotra Woźniaka-Staraka po pogrzebie na Mazurach wyjechali na Sycylię, żeby w spokoju przeżyć żałobę. 

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała swojego męża. Na mszy żałobnej w intencji Piotra Woźniaka-Staraka towarzyszyli jej bliscy

Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka na Mazurach
East News

W ceremonii wzięli udział jedynie najbliżsi producenta filmowego.

Piotr Woźniak-Starak
EastNews

 

Piotr Woźniak-Starak w czarnej koszuli, Edward Miszczak w jasnej marynarce
East News
Newsy
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"
Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak znali się od lat. Dyrektor programowy TVN jest wstrząśnięty: "Był moim przyjacielem"

Edward Miszczak w rozmowie z Party.pl wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN dyrektor programowy stacji nie ukrywał wzruszenia, kiedy wspominał dramatyczny wypadek producenta filmowego. Niestety, kilka godzin przed prezentacją ramówki  wiceszef MSWiA poinformował o smutnym finale poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka- służby znalazły ciało męża Agnieszki Woźniak-Starak, który z soboty na niedzielę miał wypadek na jeziorze Kisajno.  Po prezentacji ramówki udało nam się porozmawiać z Edwardem Miszczakiem. Jak dyrektor programowy wspomina Piotra Woźniaka-Staraka? Posłuchajcie wzruszającego komentarza Edwarda Miszczaka!  Zobaczcie również, jak stacja TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka. Na Instagramie pojawiło się zdjęcie producenta filmowego i poruszający wpis. Zobacz także:   Piotr Woźniak-Starak we wspomnieniach przyjaciół. Krupińska, Sadowska, Steczkowska. Padło wiele ciepłych słów TVN żegna Piotra Woźniaka-Staraka.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Agnieszko, myślami jesteśmy z Tobą i Twoimi bliskimi 🖤 Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl) Sie 22, 2019 o 9:00 PDT Edward Miszczak wspomina swojego przyjaciela.

Piotr Woźniak-Starak
East News
Newsy
Rok po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka ksiądz opowiedział o szczegółach jego pogrzebu "To była dla mnie absolutna nowość"
Ksiądz, który brał udział w pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka w rozmowie z mediami opowiedział o poruszających szczegółach ceremonii.

Ksiądz, który brał udział w pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka w rozmowie z mediami opowiedział o poruszających szczegółach ceremonii. Duchowny zdradził, co działo się podczas ostatniego pożegnania producenta filmowego na Mazurach. Jak wspomina pogrzeb męża Agnieszki Woźniak-Starak? Ksiądz opowiedział o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka Blisko rok temu, 18 sierpnia 2019 roku, w wyniku tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach zginął ukochany mąż Agnieszki Woźniak-Starak. Służby ratunkowe przez kilka dni poszukiwały Piotra Woźniaka-Staraka, niestety 22 sierpnia wiceszef MSWiA przekazał smutną informację o odnalezieniu jego ciała. 29 sierpnia  w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna, a następnego dnia najbliżsi wzięli udział w pogrzebie, który odbył się na terenie rodzinnej posiadłości Staraków na Mazurach. Teraz ksiądz, który brał udział w uroczystości opowiedział o jej szczegółach. Ksiądz Jarosław, proboszcz parafii pw. św. Jana Kantego w Kamionce w rozmowie z "Faktem" wspomina, że na Mazurach miejscu pojawiło się mnóstwo fotoreporterów.  To była dla mnie absolutna nowość. W naszej małej wiosce to niebywałe - przyznał ksiądz Jarosław.  Co jeszcze wydarzyło się podczas pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka? Takiego pogrzebu, jak jestem księdzem, to nie widziałem. Poświęciłem urnę z prochami w domu i to chyba był najbardziej tradycyjny fragment tej uroczystości - duchowny zdradził w rozmowie z "Faktem". Kiedy wyszliśmy z domu, naszym oczom ukazał się rząd luksusowych aut – jeepy, sportowe marki. Były to wszystkie auta śp. Piotra. Jego żona powiedziała nam później, że zostały specjalnie przywiezione na uroczystość, bo śp. Piotr je uwielbiał - dodał.  Zobacz także:   Hołd dla Piotra...

Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens na pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka
East News
Newsy
Joanna Przetakiewicz szczerze o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Jak wyglądała ta uroczystość?
Joanna Przetakiewicz szczerze o pogrzebie Piotra Woźniaka-Staraka. Jak wyglądała ta uroczystość?

Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach, w rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Ostatnie pożegnanie producenta zostało podzielone na dwa dni, a w jego pogrzebie wzięła udział nie tylko rodzina, ale też szerokie grono gwiazd z pierwszych stron gazet. Wśród gości nie mogło zabraknąć Joanny Przetakiewicz , która jest przyjaciółką rodziny zmarłego. Zobaczcie, co powiedziała o uroczystościach pogrzebowych! Joanna Przetakiewicz zdradza szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka W czwartek, 29 sierpnia odbyła się msza żałobna w intencji tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Pojawili się na niej nie tylko jego najbliżsi, ale też szerokie grono gwiazd, które znal jako producent filmowy. Wśród nich pojawili się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Anna Lewandowska, Małgorzata i Radosław Majdanowie.  Następnego dnia odbył się pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka w rodzinnej posiadłości w Fuledzie nad jeziorem Kisajno. Producent spoczął na Mazurach, które były dla niego szczególnym miejscem. Ta uroczystość była już zdecydowanie skromniejsza, co potwierdziła Joanna Przetakiewicz, która razem z partnerem Rinke Rooyensem pojawiła się na pogrzebie. Właścicielka marki "La Mania" w rozmowie z "Super Expressem" opowiedziała, jak faktycznie wyglądała uroczystość: To był piękny skromny pogrzeb. Bardzo emocjonalne, prawdziwe ciepłe słowa pożegnania od kilku najbliższych przyjaciół… - powiedziała Joanna Przetakiewicz dla "Super Expressu". Tuż po śmierci Piotra Joanna Przetakiewicz na swoim Instgramie pożegnała producenta filmowego: Piotrze, niech Anioły nad Tobą czuwają 💔Byłeś postacią wielowymiarową. Wielki talent, inteligencja, kreatywność, wspaniałe poczucie humoru oraz to, co najcenniejsze i podziwiam najbardziej - dobre...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner